Google Chrome ile TV keyfi!

CHIP Online
20-07-2011, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Yüzlerce TV kanalını, sadece Chrome yardımıyla izlemek ister miydiniz? İşte bunu yapmanın en kolay yolu...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/google-chrome-ile-tv-keyfi_28138.html

Resimlerle: Yeni başlayanlar için Google Chrome

Google'ın tarayıcısı Chrome, özellikle eklenti desteği kazandıktan sonra neredeyse her şeyi yapabilen bir tarayıcı haline gelmiş durumda. Bunun son örneği ise, yüzlerce TV kanalını başarıyla tarayıcınıza taşıyan eklenti TV Chrome...

TV Chrome, tüm dünya ülkelerinden yüzlerce TV kanalını destekliyor ve Chrome üzerinden monitörünüze taşıyor. Buradan indirebileceğiniz eklenti, diğer Chrome eklentileri gibi kolayca sisteme kuruluyor ve kurulumun ardından adres çubuğunun yanına, ufak bir simge olarak yerleşiyor.

Bu simgeye tıkladığınızda açılan pencerede onlarca ülkeyi sıralanmış olarak bulacaksınız. Bir ülkenin üzerine tıkladığınızda ise, o ülkeye ait, desteklenen TV kanalları listeleniyor ve size, dilediğiniz kanalın üzerine tıklamak kalıyor.

Bu noktada ufak bir detaya dikkat çekmek gerekecek: Eklentiyi kullanabilmek için, sisteminizde Windows Media Player tarayıcı eklentisinin de kurulu olması şart. Bu eklenti aslında Firefox için geliştirilse de, buradaki talimatları uygulayarak onu Chrome'a uyarlama şansınız var.

Download: TV Chrome

Tüm konu: Google Chrome ile TV keyfi!

Resimlerle: Yeni başlayanlar için Google Chrome

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: TV Chrome'u nasıl buldunuz?

karizmaqarizma
21-07-2011, 03:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
112 mesaj

Aşagıdaki eklenti bozuldu windows media player plug-in diyor admin izleyemedim yani off :((, Ne yapabilirim
tarayıcım: Chromium işletim sistemim:pardus 2009.2

kalP
24-07-2011, 03:12   |  #3  
Yeni Üye
41 mesaj

Chip dergisini böyle işe yaramaz yazılımı iyi bir şeymiş gibi tanıtmasını kınıyorum.

Kapalı Hesap (186082)
24-07-2011, 03:34   |  #4  
Kapalı Hesap
1,770 mesaj
Alıntı: karizmaqarizma  
Aşagıdaki eklenti bozuldu windows media player plug-in diyor admin izleyemedim yani off :((, Ne yapabilirim
tarayıcım: Chromium işletim sistemim:pardus 2009.
Pardusta "WİNDOWS" media player plug-in ini bulmaması normaldir yani :)