Google+'dan sonra yeni bir sosyal ağ daha!

CHIP Online
14-07-2011, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Google+ ile henüz tanıştık ancak Google yeni bir sosyal ağ daha ortaya çıkardı! İşte Photovine!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/goog ... -ag-daha_28036.html

Resimlerle: Google'a gizlenmiş 50 ipucu

Google, yeni sosyal ağ hizmeti Google+'nın ardından yeni bir sitesi daha ortaya çıkardı. Photovine web sitesine şu anda erişmek mümkün, ancak hizmetin tam olarak ne olduğu bilinmiyor.

Web sitesindeki tanıtımda hizmet şu sözlerle anlatılıyor: "Arkadaşlarınız hakkında daha fazla şey öğrenmenin, yeni insanlarla tanışmanın ve dünyanızı paylaşmanın daha önce hiç olmadığı kadar eğlenceli bir yolu."

Aşağıdaki bağlantıdan izleyebileceğiniz tanıtım videosunda, fotoğraf çeken ve Photovine hizmeti ile bunları arkadaşlarıyla paylaşan insanlar göze çarpıyor. Video, hizmetin Twitter benzeri bir akışa sahip olacağına işaret ediyor. Videoda görünen iPhone'lar ise, hizmetin bir iPhone uygulaması olacağının işareti. Hizmeti şu an kullanmak mümkün olmasa da Photovine web sitesinden bir davetiye istemek mümkün.

Google'ın yeni hizmeti Photovine'ın tanıtım videosunu CHIP TV'de seyredebilirsiniz! Tıklayın...

Tüm konu: Google+'dan sonra yeni bir sosyal ağ daha!

İzleyin: Google'dan yeni paylaşım ağı!

Resimlerle: Google'a gizlenmiş 50 ipucu

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Yeni hizmet hakkındaki ilk izlenimleriniz neler?

endlessnight
14-07-2011, 13:20   |  #2  
endlessnight avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
2,457 mesaj

Bence facebook'a karşı siyaset yapıyor. Baya üyesi olduktan sonra hepsini birleştirecek.

ErcanErcan
14-07-2011, 15:00   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
61 mesaj

İnternet herşeyden önce yepyeni alternatifler, seçenekler ve çeşitlilik demek. Bu bakımdan olumlu karşılıyorum. Google'un her konuda deneyselliğe açık bir felsefesi bulunuyor zaten.