Google Earth 4.0.2746

bug_lavacı
15-04-2007, 11:25   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
318 mesaj

Bu yazılımın ingilizce açıklamasını girmiyorum ama TR açıklamaya da gerek duymuyorum....zaten ne olduğu bellii..

Keyfini çıkarın...

theironman
15-04-2007, 12:03   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

teşekkürler, indiriyorum hemen.

BOOMFUNKMCS
15-04-2007, 13:18   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

türkiye sınırlarını,başkentini google o kadar çok kirlettiki artık google.com u bile boykot ediyorum.kullanmamaya çağırıyorum herkesi!
sizde boykot edin!

theironman
15-04-2007, 17:00   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
BOOMFUNKMCS
türkiye sınırlarını,başkentini google o kadar çok kirlettiki artık google.com u bile boykot ediyorum.kullanmamaya çağırıyorum herkesi!
sizde boykot edin!
kullanmamakla sorun hallolmuyor eğer dediğin gibiyse.

asimileci
16-04-2007, 13:40   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,996 mesaj

açıklaması da benden

Tanıtım:
Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ? Evet, inanılmaz olduğu kadar da gerçek bir durumla karşı karşıyayız. Google, aslında çoğumuzun hayal ettiğimiz, ama olmaz dediğimiz işi yapmış.

Google Earth combines satellite imagery, maps and the power of Google Search to put the world’s geographic information at your fingertips. Fly from space to your neighborhood. Type in an address and zoom right in. Search for schools, parks, restaurants, and hotels. Get driving directions. Tilt and rotate the view to see 3D terrain and buildings. Save and share your searches and favorites. Even add your own annotations.

Eskiden sadece filmlerde gördüğümüz ve şaşırdığımız işleri artık kendi kişisel bilgisayarımızla da yapabileceğiz. Belirlediğimiz bir ülkedeki tüm il, ilçe, köy, kasaba, akarsular, binalar, alışveriş merkezleri, konaklama merkezleri gibi aklımıza gelebilecek herşeyi gösteriyor bize Google.

Google Earth combines satellite imagery, maps and the power of Google Search to put the world’s geographic information at your fingertips. Fly from space to your neighborhood. Type in an address and zoom right in. Search for schools, parks, restaurants, and hotels. Get driving directions. Tilt and rotate the view to see 3D terrain and buildings. Save and share your searches and favorites. Even add your own annotations.

Google Earth 'ın ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi, 3 boyutlu bir dünya üzerinde istediğiniz noktalara giderek, yaklaştıkça yaklaşabiliyorsunuz. Gayet net ve tatmin edici görüntüleriyle Google Earth beş yıldızlık bir uygulama. Gözünüzü dünyadan ayırmayın diyor ve bu programı şiddetle tavsiye ediyoruz. Mutlaka inirip deneyin. Eminiz hoşlanacaksınız.

Programın düzgün çalışması için gereken en düşük sistem gereksinimleri :
# Windows 2000, Windows XP (Windows 2003 ve sonrası ile şu an için çalışamıyorsunuz)
# Intel® Pentium® PIII 500 MHz işlemci
# 128MB Hafıza
# 200MB sabit disk alanı
# 16 MB 3D ekran kartı
# 1024x768, 32-bit gerçek renkli ekran
# En az 128 kbps internet hızı

Homepage - http://earth.google.com/
Size: 14.3 MB
Download: