GooglePhone'dan sonra Google netbook da yolda

CHIP Online
19-12-2009, 16:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

İnternet devi Google'a cep telefonu yapmak da yetmedi: İşte Google'ın herkesi şaşırtan yeni planı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/goog ... da-yolda_17109.html

Resimlerle: 10 adımda Chrome OS'u tanıyalım

Yaz aylarında Google'ın duyurduğu ve geçtiğimiz ay resmi olarak ortaya çıkardığı işletim sistemi Chrome OS, tüm işlemleri Google'ın tarayıcısı üzerinden gerçekleştirme özelliğine sahip. Google'ın açılış hızını arttırmak için özellikle sadece flash sabit disklerde çalışabilecek hale geliştirdiği işletim sistemi pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Eğer söylentiler doğruysa Google şimdi de işletim sistemini kendi netbook'u ile birlikte satmayı planıyor.

Bu söylentinin kaynağı isimlerini vermek istemeyen farklı üreticiler. Birbirileri ile bir bağı olmayan bu üreticilerin iddia ettikleri şey ise Google'ın kendilerinden Chrome OS yüklü olarak satılacak bir netbook için fiyat teklifi aldığı. Yine aynı kaynaklar Google'ın bu netbook'u kablosuz internet servis sağlayıcı firmalarla anlaşmalı olarak, internet bağlantısı hazır halde satmayı planladığı.

Tüm konu: GooglePhone'dan sonra Google netbook da yolda

İzleyin: Ve Chrome OS ortaya çıktı!

Resimlerle: 10 adımda Chrome OS'u tanıyalım

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Google piyasaya kendi netbook'u çıkartmalı mı?

_hEro
19-12-2009, 18:17   |  #2  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,428 mesaj

Çıkartsın çıkartsında bu aralar fazla açılıyolar.

Mustafa Arslan
20-12-2009, 01:56   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
411 mesaj

bence google dunyayi kontrolu altina alacak :D yavas yavas ama emin adimlarla :P