Görev Yöneticisi, Yöneticin Tarafından Devre Dışı

tsunamie
05-12-2011, 16:53   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

arkadaşlar konu adının devamını yazmadım izin vermiyor devamı bırakıldı ctrl+alt+del yapınca karşıma bu hata çıkıyor ve hesabım da admin ne bu böyle? yeni bir virüs mü bu??

AndcrewTR
05-12-2011, 17:30   |  #2  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Sisteminde 'Advanced System Care' programı var mı?
Varsa; Programı aç, alet çantasına gir, 'Onarım' bölümünde 'Windows Düzeltici' var. Ona tıkla. 'Gelişmiş Düzeltme > Güvenlik' sekmelerini aç. Çıkan listede bu hatanın çözümü var. Yüksek ihtimal en üstteki.
Yoksa; İnternetten indirip kurabilirsin. Eğer indiremiyorsan diğer yorumları bekle ben sadece bu yöntemi biliyorum.

tsunamie
05-12-2011, 17:32   |  #3  
OP Taze Üye
11 mesaj
Alıntı: AndcrewTR  
Sisteminde 'Advanced System Care' programı var mı?
Varsa; Programı aç, alet çantasına gir, 'Onarım' bölümünde 'Windows Düzeltici' var. Ona tıkla. 'Gelişmiş Düzeltme > Güvenlik' sekmelerini aç. Çıkan listede bu hatanın çözümü var. Yüksek ihtimal en üstteki.
Yoksa; İnternetten indirip kurabilirsin. Eğer indiremiyorsan diğer yorumları bekle ben sadece bu yöntemi biliyorum.
yok

azizkguc
06-12-2011, 10:30   |  #4  
Taze Üye
10 mesaj

tavsiyem "superantispyware" programını kur sonra güncelle ve tam tarama yaptır. sisteminde görev yöneticisi, regedit devredışı ve internet explorer home page de kilitli olabilir. Bu program sistemindeki spyware, adware ve trojan tarzı ne varsa bulur ve kaldırır. ayrıca kullandığın usb, bellek yada hdd varsa onları da tarat imkanın varsa formatla, 2.tavsiyem usb ler için otomatik yürüt özelliğini devre dışı bırak. Unutmadan tarama öncesi sistem geri yüklemeyi bütün sürücüler için (c:/ d:/ gibi) iptal et. alternatif program olarak, eğer sorun çok büyük değilse "taskmanagerfix" var bunu da google dan bulabilirsin!