Göz pixel pixel nedendir acep ?

ThekT0niC
12-03-2013, 19:53   |  #1  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
1,194 mesaj

Arkadaşlar,ChipOnline'de pek tartısma alanı bulamadım bende bu bölüme açıyım dedim affola.

Yıllardır gözüm etrafı pixel pixel görüyor,yani net değil,karanlığı daha karanlık görüyorum,renkleri ise canlı göremiyorum.

Yani birine bakınca bundan biraz daha iyi görüyorum hepsi bu,hani tüplü TV'yi açınca pixeller oluyorya yakından bakınca görülüyor,aynı o var bendede,sinek uçuşması korneanın yırtılmasından oluyormuş ama benimki sinek uçuşması deyil pixel gibi bişey.Haftaya doktora gideceğim nedir acep bu illet ?

Yaş 17 hastalıklarla boğuşuyoz Kahkaha

MegaFreak
12-03-2013, 20:21   |  #2  
MegaFreak avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 55
856 mesaj

bir göz doktoruna görünün derim

ThekT0niC
12-03-2013, 20:38   |  #3  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
Alıntı: MegaFreak  
bir göz doktoruna görünün

Haftaya gitcem,beyin tümöründen şüpheleniyorum,inş sadece gözdedir sorun.

censez41
12-03-2013, 21:03   |  #4  
censez41 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,705 mesaj

Bende sinek uçuşması var demekki korneam yırtılmış oyun oynamaktan mı oldu acaba

Kül Tigin
12-03-2013, 23:50   |  #5  
Üye
Teşekkür Sayısı: 12
86 mesaj
Alıntı: ThekT0niC  
Arkadaşlar,ChipOnline'de pek tartısma alanı bulamadım bende bu bölüme açıyım dedim affola.

Yıllardır gözüm etrafı pixel pixel görüyor,yani net değil,karanlığı daha karanlık görüyorum,renkleri ise canlı göremiyorum.

Yani birine bakınca bundan biraz daha iyi görüyorum hepsi bu,hani tüplü TV'yi açınca pixeller oluyorya yakından bakınca görülüyor,aynı o var bendede,sinek uçuşması korneanın yırtılmasından oluyormuş ama benimki sinek uçuşması deyil pixel gibi bişey.Haftaya doktora gideceğim nedir acep bu illet ?

Yaş 17 hastalıklarla boğuşuyoz Kahkaha

Çözünürlüğü biraz arttır hocam :D Pikseller sıklaşır görünmez o zaman :D Şaka bi yana doktora görünmende fayda var fazla ilerlemeden.

AndcrewTR
13-03-2013, 00:01   |  #6  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Güzel işte sıkıcı ortamlarda pixelleri sayarsın Dans

Bence bilgisayar ya da telefon yüzünden olabilir, gözlük kullanman gerekecektir muhtemelen.

MegaFreak
13-03-2013, 12:43   |  #7  
MegaFreak avatarı
Yıllanmış Üye
856 mesaj
Alıntı: ThekT0niC  

Haftaya gitcem,beyin tümöründen şüpheleniyorum,inş sadece gözdedir sorun.

beyin tümörü değildir inşallah yaa gözle ne alakası varki

mhmt06
13-03-2013, 13:04   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

doktorada derdini bu şekilde anlatma. yoksa hemen bilgisayar tv gözünü bozmuş deyip gözlüğü yapıtırır ve sorunu araştırmaz.

ThekT0niC
13-03-2013, 15:52   |  #9  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
Alıntı: Kül Tigin  
Çözünürlüğü biraz arttır hocam :D Pikseller sıklaşır görünmez o zaman :D Şaka bi yana doktora görünmende fayda var fazla ilerlemeden.
Haftaya gideceğim saol :
Alıntı: AndcrewTR  
Güzel işte sıkıcı ortamlarda pixelleri sayarsın Dans

Bence bilgisayar ya da telefon yüzünden olabilir, gözlük kullanman gerekecektir muhtemelen.

Göz bozulması ayrı şey benim durum ayrı şey,benim göz iyi görüyor ama pixeller oldugu için bulanıklaşıyor görüntü,yani karanlık daha karanlık aynı tavuk karası gibi ama öyle deyil,bende anlamadım,pc başında haftalar geçiren adamlara bişey olmuyor olan bana oluyor,benim pc rekorum 10 saat,normalde günde ortalama 3-4 saat oynuyorum. Kahkaha

Kahkaha

beyin tümörü değildir inşallah yaa gözle ne alakası
Valaha bilmiyorum,nette o kadar illet hastalık varki,bide insan neti karıştırınca olmadık hastalığı var zannediyor.
Alıntı: mhmt06  
doktorada derdini bu şekilde anlatma. yoksa hemen bilgisayar tv gözünü bozmuş deyip gözlüğü yapıtırır ve sorunu araştırmaz.
Valaha bilmiyorum,artık doktor bakıcak,doktora emanetim,yıllardır var bende ama bu yıl iyice azdı.[:<>"]

MegaFreak
13-03-2013, 15:55   |  #10  
MegaFreak avatarı
Yıllanmış Üye
856 mesaj

valla allah hastalık vermesin gerisi hikaye bi ara gastrid olmuştum çekmediğim kalmamıştı

ThekT0niC
13-03-2013, 15:59   |  #11  
ThekT0niC avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,194 mesaj
valla allah hastalık vermesin gerisi hikaye bi ara gastrid olmuştum çekmediğim kalmamıştı
  Geçmiş olsun kardeşim,annemdede o hastalıktan var.Oyunlarda pro olmaya çalışırken bak nerden nereye geldim,günde 4-5 saat bile insana fazla,bundan sonra en fazla 2 saat oynayacağım,gerekirse hiç.

10 yaşındayken doktor gözüme baktı gözünün ışığa alerjisi var en fazla 1 saat dedi,tabi ben unuttum ozaman neree şimdi nere,ama göz elden gitti artık.Arkadaşlara tavsiyem,pc başında fazla durmayın,yaptığı hastalıklar.

1.Kanser,2.Aptallık,3.Skolyoz.4.Kamburluk.5.Asosyallik6.gözün körlüğe kadar gitmesi 7.Beyinde IQ kaybı.

Çok şükür bende sadece 6.Şık diyerleri tesir etmeden bırakayım :D

Son Düzenleme: ThekT0niC ~ 13 Mart 2013 16:03