Gözden geçirmeniz gereken 4 Facebook ayarı

CHIP Online
11-08-2012, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Facebook sizi hala zaman tüneline sokmayı başaramadıysa, bu 4 madde sizi ilgilendiriyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/goz ... ok-ayari_35291.html

Resimlerle: En yaratıcı 25 Facebook kapak fotoğrafı!

Facebook sizi yeni "zaman tüneli"ne henüz zorla sokmadıysa, bunu yapmasına çok az bir zaman kaldığını söyleyelim. Zaman tüneli, bu sonbaharda bütün Facebook kullanıcılarını içine almış olacak.


Hala zaman tüneline geçmediyeseniz, geçtiğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar olacak. İşte bunlardan en önemlileri.


1. Duvarınızın gizlilik ayarını değiştirin


Zaman tüneli görünümü, Facebook'a katıldıktan sonra şimdiye kadarki tüm paylaşımlarınızı kolaylıkla aranabilir hale getiriyor. Bu durum, Facebook'u güçlü gizlilik ayarlarını sunduğu dönemden önce kullanmış olanlar için sorun oluşturabilir.


Zaman tüneline geçtiğinizde, eski gönderilerinizle ilgili gizlilik ayarlarını yapmak için bir haftanız olacak. Bunun ardından zaman tüneliniz, herkesin görebileceği bir hale gelecek.


Ulaşmak istediğiniz gizlilik seviyesine göre izleyebileceğiniz üç yol var. İsterseniz tüm gönderilerinizi arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilir, gönderileri kimlerin göreceğini seçebilir veya her gönderinizin gizlilik ayarını elle düzenleyebilirsiniz.


Tüm Konu: Gözden geçirmeniz gereken 4 Facebook ayarı

Resimlerle: En yaratıcı 25 Facebook kapak fotoğrafı!

Kaynak: www.chip.com.tr