Grafik Tasarım Kurs Hakkımı Devrediyorum

Tolga Süslü
20-12-2017, 13:26   |  #1  
Tolga Süslü avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bilişim Eğitim Merkezi Ankara / Kızılay şubesinden almış olduğum Grafik Tasarımı kursuna kayıt yaptırdığım halde aniden ortaya çıkan sağlık sorunum yüzünden gidemedim. Kursta Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel Draw ve Adobe Acrobat programları öğretilmektedir. Ayrıca diğer grafikerlik kurslarında öğretilmeyen Tipografi, Tasarım Teknikleri, Etkili Sunum ve Portfolyo Hazırlama dersleri de verilmektedir. Kursu bitirdiğinizde Adobe Yetkili Eğitim Merkezi onaylı grafik tasarım sertifikasına sahip olacaksınız. Kurs hafta sonları olduğu için çalışanlar ve öğrenciler için de uygundur. Ayrıca benim hakkımı devir alınca grafik tasarım kursuna gitmeniz şart değil… Bilişim Eğitim Merkezi bünyesinde Web Tasarım, AutoCAD, SolidWorks, 3ds Max, ArchiCAD, SAP2000, bilgisayarlı muhasebe, Nebim Winner, SAP, Network, Donanım gibi daha ismini sayamadığım onlarca çeşit kurs var. Benden devir aldığınız hakla çok sayıda eğitim programı arasından seçim yapabilirsiniz. Kursun fiyatı 3.650 TL’dir. Ben, 1.500 TL’ye kurs hakkımı devredeceğim. İlgilenen arkadaşlar, aşağıda vereceğim e-mail adresime telefon numaralarını gönderirlerse ben sizi telefonunuzdan ararım.
E-Mail adresim: tolgasusluhotmail.com

Son Düzenleme: Tolga Süslü ~ 18 Nisan 2018 12:15 Neden: