Grafik Tasarım Matbaa İçin PC Önerin

Matbaa Marketim
06-06-2015, 16:52   |  #1  
Matbaa Marketim avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Merhaba arkadaşlar grafik tasarım matbaa işleri için iyi bir pc toplamam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.

Yapacağım işler kısaca 

Kartvizit,Broşür,El ilanı,Katalog,Davetiye,Magnet,Afiş,Branda Baskı,Cepli Dosya, Zarf,Antetli,Bloknot VS VS

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederimMatbaa Marketim

Son Düzenleme: Matbaa Marketim ~ 06 Haziran 2015 17:32 Neden:
White-Fox
07-06-2015, 01:36   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 149
1,042 mesaj

Bir kaç tavsiyem olacak;

1-Matbaalar genelde corel ile çalışıyor coreli kurarken ghostscript ide kurarsanız büyük boyutlu eps dosyalarını açabilme de biraz daha kolaylık yaşarsınız.

2-İntel-i7 olsun işlemci amd tercih etmiyorum.Geri kalanını kafanıza göre toplayın çok bir şey ifade etmiyor 2 şeye para dökeceksiniz biri işlemci biri ekran kartı.

3-Yapacağınız şeyler pc yi çok kasmaz gidipte ekran kartında boğulup aman i5 olsuna getirmeyin sorun değil pentiumla bile çalışırsınız bunları ama işlemci dosyaları açıp kaydetme sırasında önem arz ediyor.

Kolay gelsin...

Müjdat Baştürk
08-10-2015, 00:04   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Akabe form matbaa firması uzun süre hizmet veren ve adından söz ettiren, işini zamanında teslim eden ender firmalardan dır. Özellikle matbu evrak basımı konusunda güvenilecek yegane adresiniz. sürekli form ve fatura baskı fiyatları için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. http://akabeform.com.tr

Müjdat Baştürk
29-08-2018, 13:53   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

Matbaa İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres

Her insan belli sebepler ile zaman zaman matbaaya gitmek durumda olabilir. Evlilik, söz, nişan, sünnet gibi etkinliklerin davetiye kartlarına genel olarak her insan hayatının belli dönemlerinde ihtiyaç duymaktadır. Bunun yanı sıra iş sahibi kişilerin kartvizit ihtiyacı, tanıtım broşürü ya da restoran sahipleri menü ihtiyacı için ucuz matbaa ararlar. Özellikle sürekli form fatura ve devamlı fatura kesen firmalar bunun için birlikte çalışabilecekleri hem kaliteli hem de uygun fiyatlı matbaa şirketi tercih etmektedirler. İşte tam da böyle zamanlarda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayan ve size yardımcı olan matbaa için doğru adres Akabe form matbaacılık tır.

Deneyimli Matbaa

İstanbul matbaa dendiği zaman ilk akla gelen matbaa şirketlerinden biri Avrupa yakasında hizmet veren firmamız olan Akabe form matbaadır. Matbaa işlemi sırasında kullandığı kaliteli kâğıt, kartuş ile istediğiniz ürünler en iyi kalitede çıkarken; bu hizmeti size olabilecek en uygun fiyata vermektedir. Yukarıda bahsedilen belli başlı matbaacılık hizmetlerinin yanı sıra isteğinize uygun aklınıza gelebilecek diğer basım işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Firmamızda belli tasarımlar yer alır iken; bunların yanı sıra isteğinize uygun olan özel basımları da gerçekleştirmekteyiz. Hem deneyimli hem hızlı hem kaliteli hem de uygun fiyatlar... Kısaca bir matbaa şirketinden beklenen her şey ve daha fazlası müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çaba sarf eden firmamız da mevcuttur.

Turhost