Grand Theft Auto V geliyor!

CHIP Online
22-06-2011, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Milyonların beklediği oyun son viraja girdi! İşte yeni Grand Theft Auto'nun çıkış tarihi ve fazlası.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/grand-theft-auto-v-geliyor_27627.html

Resimlerle: Gerçekte GTA 4

Oyun dünyasında büyük isim yapmış serilerden olan Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu 2012'de piyasaya sürülebilir.

Gamespot'a konuşan Grand Theft Auto serisinin yapımcısı Rockstar, GTA V'in yapım aşamasının yoğun bir şekilde sürdüğünü söyledi. Gamespot.com'da yazan habere göre de GTA V projesinin önümüzdeki birkaç ay içerisinde sonlanacağı ve 2012'de de oyunun piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Özgür bir oynanış ile birlikte muhteşem grafikleri bir arada bulunduran GTA serisinin son oyunla beraber ününü daha da artıracağı söylenirken, oyuncuların Los Angeles'ta GTA V'in sayesinde özgür bir şekilde dolaşabileceği de bilinenler arasında.

Tüm konu: Grand Theft Auto V geliyor!

İzleyin: Recep İvedik GTA'ya girerse

Resimlerle: Gerçekte GTA 4

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: GTA 5'ten beklentileriniz nedir?

melen
22-06-2011, 19:13   |  #2  
melen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,638 mesaj

Bilgisayar GTA4'ü adamakıllı çalışırmıyor ki 5'den ne bekleyelim. Donanım isteklerini düşürsünler.Dans

sevecen69
23-06-2011, 13:48   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

RG inşallah yanlışını anlar.GTA 4 gerçekten tam bir hayal kırıklığıydı benim için, düşük optimizasyon iyi derecede sayılır grafikler ve küçük bir harita.Bence oyun tamamen baştan savma olmuş bunca senede GTA çok daha fazla şey kazanmalıydı.Gerçekliğe önem gösterilmeliydi.İnsan oyunda kendini kaybetmesi gerekirdi aynı GTA SAN daki gibi ama öyle olmadı oyun bir kaç saatten sonra sıkıyor.Oyuna konsollardan özellikle PS3 den bakarsak grafiklerin rezalet olduğunu ve fps nin sık sık 20 ye düştüğünü söyleyebilirim.Oyun optimizasyon konusunda PS3 de dümdüz etmiş.Oyunun PS3 de görüşün çok düşük olması kaplama detaylarınında PC ye göre medium ayarlarda olması gerçekten çok sinir bozucu bir durum PS3 de oyunu oynadığımda görmediğim şeylere çarptığım bile oldu cisimler kaplamalar çok geç yükleniyor 2 metre öteyi göremiyorsunuz bu yüzden oynanış kötüleşiyordu.PC de bu sorunlar patchlarla az da olsa düzeltildi.Oyun 30 35 gibi tatmin edici fpslerde bile kontrollere geç cevap vermesi canımı sıkan en büyük sorundu.Oyun 35 fps de dahi araç kullanmak zorlaşıyor.GTA 4 bu durumda olması biraz da bizim hatamız böyle bir oyuna sitelerin verdiği puan şaşılacak derece videolu incelemelerde söylenenleri ağzım açık dinledim gerçekten.Benim oyundaki eksikliklerini hissettiğim şeyleri onlar hiç hissetmemiş herşeyi ile 10 üzerinden 9,5 10 gibi skorlar almış.GTA olsun çamurdan olsun demeye devam edersek GTA 5 den de pek ümitli değilim.GTA serisinin benim için bitip bitmediğini GTA 5 belirleyecek.<<Saygılar>>

muberk-gs
22-09-2011, 23:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
353 mesaj

sevecen69
Aynen katılıyorum sana