Grand Theft Auto V Second Trailer

Banned
14-11-2012, 22:15   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

http://www.youtube.com/watch?v=Vzue74y7A84&feature=plcp 

Oyun kesinlikle picture perfect. Trailer muhteşem olmuş ve çıkmasına 6 ay gibi bir süre var. Tabi daha uzunda olabillir. Oyunun Xbox 360 ve PS3 için geliştirildiği kesinleşti ve Rockstar'ın açıkladığına göre; ''Oyunu PC için hiç düşünmedik'' ifadesini kullandılar. IGN'den aldığım habere aldığına göre. PC kullanıcıları heveslenmesin. Evet comment yapıp belirtin lütfen.

Flapjack
14-11-2012, 23:49   |  #2  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj

pc ye çıkarmamakta haklılar :)

Banned
14-11-2012, 23:52   |  #3  
OP Banlandı
939 mesaj
Alıntı: Flapjack  
pc ye çıkarmamakta haklılar :)

Kesinlikle. 

Kapalı Hesap (153334)
15-11-2012, 16:31   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

pc ye elleri mahkum cikarticaklar cunku gta pc de unlendi, pc olmazsa gta biseye yaramaz.

anl90
15-11-2012, 19:16   |  #5  
anl90 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
576 mesaj

Yav allah aşkına çıkarın,nooolur çıkarın pc ye :) Yav arkadaş çıksa nolur çıkmasa nolur ya ? Sanki başka kaliteli oyun yok...Herifler kendini dünyanın merkezi sanıyor arkadaş ya.Çok lazımdı valla tüh napıcaz şimdi yav :( Beyinsiz herfiler

Kapalı Hesap (153334)
15-11-2012, 19:29   |  #6  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Konsollara cikarsada zaten gta4 den farki olmaz.Sadece daha sekilli cizimlerler olur.Cunku zaten konsollarin sistemleri buna musait degil.Goruceksiniz ps3 de ve ozellikle xbox 360 da sorunlar cikacaktir.Okadar buyuk haritayi nasil kaldiricak oda merak konusu.

Kapalı Hesap (153334)
15-11-2012, 19:42   |  #7  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: anl90  
Yav allah aşkına çıkarın,nooolur çıkarın pc ye :) Yav arkadaş çıksa nolur çıkmasa nolur ya ? Sanki başka kaliteli oyun yok...Herifler kendini dünyanın merkezi sanıyor arkadaş ya.Çok lazımdı valla tüh napıcaz şimdi yav :( Beyinsiz

Bence korsanlar yuzunden oyle demislerdir.Hakketten de dogru.Bugun bir angry birds gibi bir oyunu yapmak bile cok masrafli.Gta 5 icin cok zaman harcanmistir.Gta 4 uzerine kurarlarsa onun alt yapisi varsa zor olmaz fakat 0 dan oyun yapmislarsa eminim cok ugrasmislardir.Cunku cok genis haritasi var.Zaten pc ye hemen cikarmamalarinin nedeni ``konsol satislarini engellememek ve pc de detay fazlaligi yuzunden hem konsol sahiplerinin isyan etmesi hemde yuksek sistemlerin bile oyunda zorlanmasi, buda pc sahiplerini, kudurtmaya yeter.`` tipki nfs mostwanted gibi.Harita buyuk sehir cok iyi cizilmis, cok detay var, arabalar gta 5 den bile daha iyi modellenmis, boyle olunca haliyle performans dusuyor, birde fazlaliklar ve yazilimsal sorunu var.

anl90
15-11-2012, 20:46   |  #8  
anl90 avatarı
Yıllanmış Üye
576 mesaj

Ya hocam korsan falan hikaye ya.Korsanın olmadığı yer var mı ? PS3 de sanki millet orjinal mi alıyor? Bir yazılım attırıyor adamlar tüm younlar açılıyor yine.Chip bile takılmasına gerek yok artık.Bunlar hikaye bence.Ayrıca ya GTA güzel oyunda,bu kadar da büyütmeye gerek yok.Yeni bir sistem geliştirmedikleri sürece bikaç sene daha öyle aman aman birşeyler gelmez,gelmeyecek.Örneğin hepimiz bu sene bir çok oyunu umutla bekledik ama hep facia ile sonuçlandı.Millet olarak birşeyleri fazla abartıyoruz.Çıkmaması çok da dert olmaz.

barisyildiz72
15-11-2012, 20:57   |  #9  
barisyildiz72 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
245 mesaj

Kimi kandırıyoruz, böylesi daha iyi. Zaten bir çoğumuzun pc'si kaldırmayacaktır.

Kapalı Hesap (128169)
15-11-2012, 21:53   |  #10  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj
Yav allah aşkına çıkarın,nooolur çıkarın pc ye :) Yav arkadaş çıksa nolur çıkmasa nolur ya ? Sanki başka kaliteli oyun yok...Herifler kendini dünyanın merkezi sanıyor arkadaş ya.Çok lazımdı valla tüh napıcaz şimdi yav :( Beyinsiz

Evet PC' ye çıksın diye kendimizi öldürmemize ne gerek var :) Keyifleri bilir. Zaten GTA4 gibi olacaksa da çıkmasın. Sleeping Dogs bana fazlasıyla yetiyor. Ama çıksa da fena olmaz ya. Max Payne 3 gibi görünüyor.

anl90
15-11-2012, 23:22   |  #11  
anl90 avatarı
Yıllanmış Üye
576 mesaj
Alıntı: M.CaN009  

Evet PC' ye çıksın diye kendimizi öldürmemize ne gerek var :) Keyifleri bilir. Zaten GTA4 gibi olacaksa da çıkmasın. Sleeping Dogs bana fazlasıyla yetiyor. Ama çıksa da fena olmaz ya. Max Payne 3 gibi görünüyor.

Ya sen nerdesin hocam ya :) Yine hislerime tercüman oldun sağol.Bu arada Far CRY 3 çok fena görünüyor şimdiden söyliyim.Ayrıca Codemaster "GRID 2" yi hazırlamaya devam ediyor :) Yani GTA çokta gerekli değil.GTA 4 ü de bu kadar abarttılar fos çıktı,yine hemen hemen 4 e yakın olacaktır zaten.Milletimiz hala trailer ile gameplay ayrımını yapamıyor maalesef :)

Banned
15-11-2012, 23:25   |  #12  
OP Banlandı
939 mesaj

@Detroid 35 evet kesin bütün konsollar çöker zaten adamlar oyunu oynatmamak için yapıyorlar.

@anl90 bütün dünyayı TR'den ibaret sanmayın.

anl90
15-11-2012, 23:33   |  #13  
anl90 avatarı
Yıllanmış Üye
576 mesaj

Benim dilimde oyun yapmayana para mara yok "Greatness" efendi. Bak FM 2013 Türkçe,Pes Türkçe...

Gittim parayı verdim,aldım ve de adamlara teşekkür ediyorum.

Sen polonya,çek dilini koyar,beni adam yerine koymazsan,o zaman orjinal almadım diye ağlamayacaksın.

Oyunu yabancı dilde oynamaya mecbur değilim.

anl90 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (153334)
15-11-2012, 23:43   |  #14  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Ben korsana karşı değilim.Yine söylüyorum.Şuan windows 8 79 lira gidipte bunu satın almaz korsan kullanırsan gerçekten kalıbının insanı değisindir.(Çok fakirler hariç 90 bedava deneyin)Ama kalkıpta bu ülkede asgari ücretle çalışan bir insan windows 7 582tl vermez.Microsoft akıllılık yaptı.29 tl gibi küçük bir sigara parasına size windows 8 i sundu.Bence inanılmaz bir satış patlaması yapar söylemedi demeyin.Korsandada para önemldir.Türkçede öyle.Şimdi adam bir oyunu 180tl ye satıyorsa elin gavuru 10000avro alıyor ona çerez parası gelebilir ama asgari ücret ortada.Millet 180tl ile 1 ay ev geçindiriyor.Ha korsan mı kullanmak gerekir hayır ama 180tl yi gidipte kız arkadaşına harcayan 1500tl ile 150000tl arası telefon tv ps3 araba ev veya daha değişik şeyler satın alan bence fakir değildir.Bu gidipte oyunu korsan alıyorsa asıl haksızlıgı yapan bu şahıslardır.Yani kendimizi kardırmayalım fakir yada zengin oldugnuzu sizden iyi bilen yok.Fakir adamın gerçekten alacak gücü yoktur.Korsan oyun oynasada benim zoruma gitmez.Ama zengin olupta işine gelmediginden korsan kullananlar asıl suçlular bunlar.

Konsol muhabbetine gelince daha iyi bir gta 5 beklerdim.Nekadar oynamasamda grafikleri konsolda çamur gibidir ben çok seviyorum.Aslında yüksek grafik hoşuma gitmiyor.Konsollarıda bu yüzden severim.Oyun çamur gibi görünsün ama araba ile çöp kutusuna çarptıgımda bir milyon tane detay çıksın.Detay lı oyunları çok severim.Ama konsollar genelde berbatlar ama pc ondan dahada berbat.Çünkü konsollar takılmadan oyun oynatan tek makinalar.Tarihi eser bir bilgisayarla oyun oynayamazken tarihi eser konsolllar gta 5 çalıştıcak vallahi kafam almıyor bu nasıl mantık.Artık bu donanım firmalarını bu oyun firmalarını ve microsoftu çözemiyorum.Pc nin en büyük düşmanları bunlar.2 sene de pc yi öldürüyorlar.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (242316) ~ 15 Kasım 2012 23:51
Flapjack
16-11-2012, 00:42   |  #15  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj

bu konsollarda sistem nasıl yani işlemcisi ram i ekran kartı ne kadar

nasıl böle oyunları açabiliyor çözemedim

laptoplar kadar ufaklar ama ısı sorunu yok :) performansıda yüksek

Kara Şövalye
16-11-2012, 12:58   |  #16  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

PC için hiç düşünmedik mi dediler yoksa PC versiyonu için şuan açıklama yapmak mı istemiyoruz dediler... Yok PC'ler kaldırmayacak falan ütopyalarda yaşamayın oyun uçuk bir sistem istemeyeceği gibi R*'dan sızan bazı dökümanlarda oyunun çıkacağı platformlarda PC adı geçtiği gibi oyunun şu anki bir çok bilgisi o dökümanlarda vardı. Aramızda PC düşmanları var.. PC'ler olmasa o çok sevdiğiniz konsol oyunları nasıl yapılacak merak ediyorum.. Çağ gerisinde kalmış konsollara oyun uyumlu olsun diye optimizasyon sorunları çıkıyor sonra.

Kapalı Hesap (128169)
16-11-2012, 18:47   |  #17  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj
Ya sen nerdesin hocam ya :) Yine hislerime tercüman oldun sağol.Bu arada Far CRY 3 çok fena görünüyor şimdiden söyliyim.Ayrıca Codemaster "GRID 2" yi hazırlamaya devam ediyor :) Yani GTA çokta gerekli değil.GTA 4 ü de bu kadar abarttılar fos çıktı,yine hemen hemen 4 e yakın olacaktır zaten.Milletimiz hala trailer ile gameplay ayrımını yapamıyor maalesef :)

Banned
16-11-2012, 19:10   |  #18  
OP Banlandı
939 mesaj

@anl90 Kısmen haklısınız. Dil bilmeyince insan öyle hissediyor. Grand Theft Auto V hiç bir zaman o kadar çeşitli diller içermedi. İspanyolca ya da Fransızca altyazı içermiştir belki. Batman Arkham City'de sadece ingilizce var o kadar birde subtitle olarak. Oyunun kalitesine bakmak lazım. Korsana her zaman karşıyim.

@FlapJack konsolun kendi mimarisi var PC'de bu yok. Belli kodlar var ve oyunlar muhteşem gözüküyor. ( her oyun için geçerli değil) Mesale Max Payne 3 inanılmazdı konsolda. Yani PC'yi hiç aramazsınız. Arkadaşımla test etmiştim o PC'ye almıştı ben PS3'ye ve farkları bulamadık fazla. 

@Kara Şovalye kelimenin tam anlamıyla; We've never focused on PC. Asla PC'ye odaklanmadık dediler. Bu demek değildir ki PC'ye çıkmaz ama port edeceklerine adım gibi eminim. PC düşmanı değilim ama artık konsolun borusu ötüyor. PC benim için PC demiyelim Computer diyelim. Benim için iş halletiğim yerdir ya da internet'de browsing falan filan. Hiç bir zaman oyun oynamaya yeltenmedim ama kişiye göre değişiyor.

Kara Şövalye
16-11-2012, 21:54   |  #19  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

Benim okuduğum açıklamada never focus vs. yoktu. PC ile alakalı şu an konuşmak istemediklerini söylediler ve dediğim gibi sızan dökümanlarda yazıyor her şey, daha önce çıkan oyunların bile tarihleri ve ilk gelecekleri platformlar o dökümanlarda mevcut. Yakında PC versiyonu ile alakalı bir açıklama yapacaklardır.

Banned
16-11-2012, 22:19   |  #20  
OP Banlandı
939 mesaj
Alıntı: Kara Şövalye  
Benim okuduğum açıklamada never focus vs. yoktu. PC ile alakalı şu an konuşmak istemediklerini söylediler ve dediğim gibi sızan dökümanlarda yazıyor her şey, daha önce çıkan oyunların bile tarihleri ve ilk gelecekleri platformlar o dökümanlarda mevcut. Yakında PC versiyonu ile alakalı bir açıklama yapacaklardır.

Oyun çıktıktan 5 ay sonra. Kış ayında PC portu çıkacaktır. Şimdi düşünmez ama parayı çıkartır kazanırlar. PC kullanıcılarının başı ağrıyacak bizim değil.