GTA 4 hERYERE TIRMANYIOR MERDİVENE TIRMANMIYOR:D

I Love GS
26-12-2008, 18:13   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
448 mesaj

BEyler yardım edinya bir adamı kovaladım kovaladım inşşata kaçtı sonra inşşat makinasına tırmanarak yukarıya çıktım orda merdiven var tırmanmıyor nsl merdivene tırmanırız tuş kombbinasyonu nedir çok kolay bir soru belki gülmeyin yanlız gerçekten tırmanmıyor :S

uGuR.uK
26-12-2008, 18:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

merdivenin yanına gelince F'ye basarak tırmanmaya başlayabilirsin. bu bildiriyi zaten oyunda da yapıyor sol üst köşede.

I Love GS
26-12-2008, 18:58   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
448 mesaj

f yi denedim olmuyor bilgidiride yapmadı işte :S yinede saol

uGuR.uK
26-12-2008, 19:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

seninde crackinde sorun vardır, hatalı cracklerde ekran sallanması veya kontrol kaybı gibi sorunlar oluyor çünkü. başka birtane bulup dene.

tukyam
27-12-2008, 01:43   |  #5  
Yıllanmış Üye
126 mesaj

Bence crack le alakası yok...
O bölümü biliyorum, oyunun bitmesine bi kaç bölüm kala,tabi eğer yalnışım yoksa.
Merdivenden kastın sanırsam metal aksamlı merdivenler(yangın merdiveni).
Orada bi kaç çöp kontenyırı felan var,merdivenin etrafında.Bi kurnazlık yaparak bi kaç denemeden sonra çıkabilirsin.
Bu arada merdiveni kullanmak için E yada F tuşlarından birini kullanmalısın.
arkadaşın da dediği gibi ekranda gerekli bilgiyi veriyor.
Ben bitirdim oyunu,diğer gta sürümlerine göre daha uzun olduğunu düşünsem de yine de bölümler azdı bence.
Bu kadar geniş kapsamlı bi oyuna daha fazla bölüm koymalıydılar.Keza yıllardır pc sürümü pc sürümü diye bekletiyolar,en azından 'plaçkstation' ya da 'küpbox' a göre daha fazla yada farklı bölümler yapabilirlerdi.
Bence aylar geçmeden ek bölüm paketlerini yayınlamalılar.
Öle 3 bölüm 5 bölüm değil onlarca bölüm olmalı.Çünkü oyun yüzlerce,binlerce senaryoya açık bir ortama sahip ;)

karacalı
27-12-2008, 14:43   |  #6  
Yıllanmış Üye
228 mesaj

oyunda merdıvenlere tırmanmak ıcın 'Leftshift' tusuna basılı tutup 'f' tusuna bas cıkmak zorunda :D

Son Düzenleme: karacalı ~ 27 Aralık 2008 14:44