GTA 4: İkinci yama hangi hataları düzeltiyor?

CHIP Online
27-01-2009, 20:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Rockstar Games, GTA 4 için çıkardığı yeni yama ile bitmeyen dertlere deva olmaya çalışıyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/GTA- ... zeltiyor_10668.html

Resimlerle: Gerçekte GTA 4

Rockstar Games popüler aksiyon oyunu Grand Theft Auto IV için ikinci bir yama yayımladı. 1.0.2.0 nolu yama özellikle çökmeleri ve grafik hatalarını ortadan kaldıracak.

Örneğin Geforce 7000 serisi bir ekran kartına sahip olanlar da artık grafik hataları olmadan aynalara bakabilecek. Bunun dışında genel performans ve VSync optimize edildi, su, gölge ve yansıma kalitesi için ayar çubukları eklendi. Aynı zamanda yama çökmeye sebep olan birçok durumu ortadan kaldırıyor; artık GTA IV PC'lerin büyük bir çoğunluğunda kilitlenmeden oynanabilecek.

Şimdiye kadar GTA IV'ü direksiyon veya oyun kolu ile oynamış olanlar bundan sonra bu cihazları kendileri etkinleştirmek zorunda kalacak. Yama standart olarak tüm Direct-Input cihazları devre dışı bırakıyor. "-userdirectinput" ek komutu ile bu cihazlar etkinleştirilebiliyor. Ayrıca artık dürüst oyuncular çoklu-oyuncu partilerinden atılmayacak. Yamayı aşağıda verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

Download: GTA IV Patch 1.0.2.0

Tüm konu: GTA 4: İkinci yama hangi hataları düzeltiyor?

İzleyin: GTA IV ile neler yapılabilir?

Resimlerle: Gerçekte GTA 4

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: GTA 4'ün ikinci yaması dertlerinize deva oldu mu?

emre__
27-01-2009, 22:14   |  #2  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

bana dert oldu internet cafede pc ye oturmuyo :S

Banned
28-01-2009, 01:00   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
347 mesaj

bu oyunun kopyası çalışmaz çalışsada bozuk çalışır diyorlar o yüzden merak ettim bu oyunu orjinal alanlar nasıl bir protokol izliyorlar örneğin internetten aktive etme zorunluluğu falan mı var yada bilgisayar adına göre mi seri no veriyorlar...

haxan_35
28-01-2009, 19:06   |  #4  
Yeni Üye
20 mesaj

Banada dert oldu internet kafede bilgisayar kullanamıyorum çözümü bilen  lütfen yardımcı olsun...

emre__
28-01-2009, 22:01   |  #5  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,519 mesaj

heheh oyun korsan mı benimki korsan ondan sanıyorum :D oyun bitti saten oynamıyorum 5 dakika önce sildim. :D ekran kartı sürübüsü betaydı onu kaldirıp eski sürümü yükledim vistada paylaşımlı bellek 1,5gb den 1 e düştü :S 8600m gs zorla betayı yükletecekler :D

_Neo_
28-01-2009, 22:35   |  #6  
_Neo_ avatarı
Yıllanmış Üye
806 mesaj
wakefield
bu oyunun kopyası çalışmaz çalışsada bozuk çalışır diyorlar o yüzden merak ettim bu oyunu orjinal alanlar nasıl bir protokol izliyorlar örneğin internetten aktive etme zorunluluğu falan mı var yada bilgisayar adına göre mi seri no veriyorlar...
Bildiğim kadarıyla internetten aktivite var,ayrıca oyun microsoft windows genelinde oldugu için yanında windows live'da yükleniyorKahkaha

Banned
29-01-2009, 03:17   |  #7  
Banlandı
347 mesaj
_Neo_
Bildiğim kadarıyla internetten aktivite var,ayrıca oyun microsoft windows genelinde oldugu için yanında windows live'da yükleniyorKahkaha
ille bir açığı vardır sonuçta her bilgisayarda internet yok..