GTA 4 keşke böyle olsaydı!

CHIP Online
23-05-2010, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Grand Theft Auto 4 keşke böyle olsaydı dedirten foto-gerçekçi GTA4 manzaralarına hayran kalacaksınız

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/gta-4-keske-boyle-olsaydi_20123.html

Resimlerle: GTA 4 hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı!

Grand Theft Auto 4'ün grafikleri serinin önceki oyunlarına göre oldukça gelişmişti.

Bununla birikte oyun dünyası ve süresi, daha önceki oyunlara göre daha küçüktü. İlk çıktığı zaman konsollarda gayet rahat çalışan oyunun, ilk sürümleri PC'de oldukça sorunluydu.

Zaman içerisinde güncellemeler ile aşılan bu sorunlar sayesinde oyun dünya çapında 13 milyondan fazla sattı. Hayranlar yeni bir oyun bekleyişi içinde.

Bu bekleyiş süresince daha güçlü bilgisayarlar ile sonuna kadar açılan grafik detaylar, üstüne grafik modlar ve biraz da Potoshop ile "GTA V böyle olsa" çalışmalarının doğumuna sebep oldu.

Galerimizde hayranların hazırladığı bu etkileyici Grand Theft Auto manzaralarını görebilirsiniz...

Tüm konu: GTA 4 keşke böyle olsaydı!

Resimlerle: GTA 4 hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: GTA 5 böyle olsa?

heatblast
23-05-2010, 11:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,260 mesaj

gta 5'te orman ova gibi yerler olsa .........

erdem barış
23-05-2010, 23:18   |  #3  
erdem barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,312 mesaj

Gta 4 oynayabilmek için sistemi komple yeniledim 5 için de yaparım böyle olsa daha iyi olur bir de gerzek görevlerden sıkıldık artık birini al biryere götür yada sevgilini gezdir gibi görevler çok saçma geliyor aslında amaç keyifli zaman geçirmek hala internet kafelerde counter oynayan birçok kişi var demekki insanlar grafiğe pek önem vermiyor ben veriyorum  ve ayarları kısıp oyun açmak canımı sıkıyor.