Gta 4' ü Nasıl Buldunuz

Hkd-44
15-12-2008, 20:46   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
252 mesaj

GTA 4 HAKKINDA YORUMLARINIZ...

uGuR.uK
15-12-2008, 21:01   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

her zamanki gibi oynaması süper zevkli, GTA'nın tadı fazlasıyla var ve yenilikleri çok hoş. ama gel gelelim o grafik ağırlığı ve sistemi kastırması yok mu, tek olsa bile çok büyük bir eksi oyun için. bugüne kadarki gta'lar hep düsük sistemte yine calışabilmeleriylede ünlüydü, ama 4 yaktı bizi walla.

tukyam
15-12-2008, 21:20   |  #3  
Yıllanmış Üye
126 mesaj

Bence bir oyun firması oyununu bir sonra ki versiyonlar da bu kadar ilerletebilir.Kendini çok güzel ilerleten,geliştiren,taktire layık işler yapıyor Rockstar Games.
Harika ayrıntılarla ilk kez bu kadar derinlemesine uğraşılıp ince elenip,sıkı dokulmuş.
Evet hatalar var ve diğer oyunlara göre müthiş fps düşüklüğü var.Optimizasyon sorunları vs vs vs.Ancak her anı keyifle dolu ve eğlenceli olabilecek pek çok uğraşı var.
24 yaşındayım,evliyim,kendime ait iş yerim var.Ve zaten aylardır bekliyordum.Hiç sıkılmadan (ara sıra fps düşüşü sıkması hariç) saatlerce gece yarılarına kadar 4-5 gündür oynuyorum.Her bir görevi sabırsızlıkla bekliyorum çat pat ingilizcemle alt yazıları çözüp maceraya atılıyorumBeğendim

2001 di sanırsam gta 3 ün çıkışı.Bende o zaman p 3 750,256 sd ram,64 mb ge force 440 mx vardı,Kastıra kastıra deli gibi oynamış ve bitirmiştim.
Şimdi Amd 2.41 ghz,2 gb ddr2,8800 gts 512 var yine kıstıra kastıra bitiricem.Artık GTA 4 ün diğer modlarını yada çıkacak bölüm paketlerini kastırmadan zevkine doya doya oynayabilicez inşallah.O zamana kadar hem biz biraz uprage yaparız hem onlar yamalarlar...

Bence GTA serisi 4 ün de gelişiyle kendisini tartışmasız dünyadaki en iyi oyun serileri arasında ön sıralardan daha da üst seviyelere çıkardı.

+ları o kadar fazla ki -lerini ne eleştirmek nede buraya yazmak içimden gelmiyor.

benden %90 not aldıGöz kırpma

nymphetamine
15-12-2008, 21:40   |  #4  
Yıllanmış Üye
118 mesaj

grafiklere bişey diyemem ama oyun içinde biraz daha zenginlik beklerdim örneğin ev satın alma binalara girebilme vs.