GTA 5 Beklenmedik Çıkıldı Hatası

Ulaş DERELİ
11-09-2015, 09:18   |  #1  
Ulaş DERELİ avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Arkadaşlar geçen gün gittim Bimeks' ten GTA 5' i kutulu olarak aldım eve geldim hemen bilgisayara yükledim yükledikten sonra herkeste olduğu gibi ilk önce 5 GB' lık bir güncelleme yaptı sonra da 403 MB' lık bir güncelleme yaptı her şey güzel gidiyordu bu ana kadar hiç bir sorunum yoktu bu 403 MB' lık güncellemeyi yaptıktan sonra "PLAY" yazdı ve bende tıkladım oyuna girecek sandım ama karşıma aşağıda fotoğrafını paylaştığım hatadan çıktı. Ne olduğunu anlayamadım ama o yazıda herhalde "GTA 5 beklenmedik çıkıldı" hatasını veriyor ve Rockstar Games ile irtibata geçiniz gibi bir şey diyor. Arkadaşlar lütfen yardım edin sizler bilirsiniz bu hatayı da bilirsiniz bu hatanın nasıl çözüleceğini de bilirsiniz. Lütfen yardım edin.

Son Düzenleme: Ulaş DERELİ ~ 11 Eylül 2015 09:21 Neden:
theironman
11-09-2015, 11:54   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Alıntı: Ulaş DERELİ  
Arkadaşlar geçen gün gittim Bimeks' ten GTA 5' i kutulu olarak aldım eve geldim hemen bilgisayara yükledim yükledikten sonra herkeste olduğu gibi ilk önce 5 GB' lık bir güncelleme yaptı sonra da 403 MB' lık bir güncelleme yaptı her şey güzel gidiyordu bu ana kadar hiç bir sorunum yoktu bu 403 MB' lık güncellemeyi yaptıktan sonra "PLAY" yazdı ve bende tıkladım oyuna girecek sandım ama karşıma aşağıda fotoğrafını paylaştığım hatadan çıktı. Ne olduğunu anlayamadım ama o yazıda herhalde "GTA 5 beklenmedik çıkıldı" hatasını veriyor ve Rockstar Games ile irtibata geçiniz gibi bir şey diyor. Arkadaşlar lütfen yardım edin sizler bilirsiniz bu hatayı da bilirsiniz bu hatanın nasıl çözüleceğini de bilirsiniz. Lütfen yardım edin.

https://www.youtube.com/watch?v=H2t29NfTnxM

samet61
11-09-2015, 11:56   |  #3  
samet61 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

Bu oyunda emeği geçen herkesi Allah bildiği gibi yapsın!Verdiğim para haram zıkkım olsun.Şu bir haftadır kusturdular ya resmen,başka diyecek bir şey bulamıyorum.Denebilecek ne varsa denedim,yapılabilecek ne varsa sonuna kadar yaptım,yok arkadaş nafile,bana mısın demiyo meret,hep aynı hata hep aynı hata.Bide utanmadan support'taki arkadaşlar sorunu çözebilmeleri için dxdiag ve msinfo raporları istiyorlar benden.Beyinsiz Rockstar çözseydi zaten aylardır bu kadar insanı mağdur etmezdi,daha ne halt yemeye bu bilgileri talep ediyorlar anlamıyorum.Bu kadar yazıp kafa patlatmışsınız lakin ben size bu konuyla ilgili en güzel çözümü yazayım ve bu konuyu kapayayım artık;Mutfağa gidilir,bir bardak soğuk su afiyetle içilir,hemen ardından bilinen tüm küfürler bir şair edasıyla Atlantik okyanusu yönünde sarfedilir.Akabinde aldığınız kutulu oyunu anadolu aslanı gibi paramparça ederken bir yandan da duvara çalarak bu işten aldığınızı stres ve zayiat kahinata boşaltılır.Verdiğimiz paralarla da suda kayık yapardık ya en çokta onu yapamadığıma yanıyorum,neyse saygılar efendim...

raziel34
11-09-2015, 11:57   |  #4  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

amd üzerinde çalışıyormuş sorunun, sanırım baya baya yaygın bi sorun

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/GPU-608.aspx

Ulaş DERELİ
11-09-2015, 21:51   |  #5  
OP Yeni Üye
22 mesaj

Abiciğim video da ki çözümleri uyguladım ama bir işe yaramadı yine aynı hatayı almaya devam ediyorum

Ulaş DERELİ
11-09-2015, 21:52   |  #6  
OP Yeni Üye
22 mesaj
Alıntı: samet61  
Bu oyunda emeği geçen herkesi Allah bildiği gibi yapsın!Verdiğim para haram zıkkım olsun.Şu bir haftadır kusturdular ya resmen,başka diyecek bir şey bulamıyorum.Denebilecek ne varsa denedim,yapılabilecek ne varsa sonuna kadar yaptım,yok arkadaş nafile,bana mısın demiyo meret,hep aynı hata hep aynı hata.Bide utanmadan support'taki arkadaşlar sorunu çözebilmeleri için dxdiag ve msinfo raporları istiyorlar benden.Beyinsiz Rockstar çözseydi zaten aylardır bu kadar insanı mağdur etmezdi,daha ne halt yemeye bu bilgileri talep ediyorlar anlamıyorum.Bu kadar yazıp kafa patlatmışsınız lakin ben size bu konuyla ilgili en güzel çözümü yazayım ve bu konuyu kapayayım artık;Mutfağa gidilir,bir bardak soğuk su afiyetle içilir,hemen ardından bilinen tüm küfürler bir şair edasıyla Atlantik okyanusu yönünde sarfedilir.Akabinde aldığınız kutulu oyunu anadolu aslanı gibi paramparça ederken bir yandan da duvara çalarak bu işten aldığınızı stres ve zayiat kahinata boşaltılır.Verdiğimiz paralarla da suda kayık yapardık ya en çokta onu yapamadığıma yanıyorum,neyse saygılar efendim...
Abiciğim seni Technopat' ta da görmüştüm orada da aynı şeyi yazmışsın sen bir çözüm yolu bulabildin mi ?

Ulaş DERELİ
11-09-2015, 21:53   |  #7  
OP Yeni Üye
22 mesaj
Alıntı: samet61  
Alıntı: raziel34  

Bunu indirirsem sorun çözülür mü ?

theironman
12-09-2015, 12:11   |  #8  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

evet arkadaşım bi bunu dene...

Ulaş DERELİ
12-09-2015, 12:48   |  #9  
OP Yeni Üye
22 mesaj
Alıntı: elvis32  

Ama abiciğim nereden indireceğim ben bunu ? İndirme butonu yok ki.

Ulaş DERELİ
12-09-2015, 14:04   |  #10  
OP Yeni Üye
22 mesaj
Alıntı: elvis32  

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin öyle bir tane çözüm önerip konuyu geçiştirmeyin lütfen yardım edin

Ulaş DERELİ
13-09-2015, 10:18   |  #11  
OP Yeni Üye
22 mesaj

Abiciğim nereden indireceğim ben bunu ? İndirme butonu gibi bir şey yok ki.

Ulaş DERELİ
13-09-2015, 10:19   |  #12  
OP Yeni Üye
22 mesaj
Alıntı: raziel34  

Abiciğim ben bunu nereden indireceğim ? İndirme butonu yok ki.

Ulaş DERELİ
13-09-2015, 12:07   |  #13  
OP Yeni Üye
22 mesaj

Abilerim AMD' nin en güncel sürümü olan 15.8 Beta' yı indirdim ama yine aynı hatayı alıyorum.