gta sa + nvidia 178.13 SORUNNNN

emrahcagigan
14-10-2008, 20:13   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
291 mesaj

selam arkadaşlar
ekran kartımın(8400gs) driverini güncelledim gta sa açılmıyo
driverin önceki sürümü 158.28 yüklüydü oyun çalışıyodu ama bugün nvidia nın sitesinden driver güncelledim şu an 178.13 yüklü
ne yaptıysam gta sa çalışmıyo açıyorum hiç bişe olmuyo görev yöneticisinde 1 saniye kadar duruyo kayboluyo
sağ tıklayıp farklı çalıştır  tamam diyorum çalışıyor sorunsuz bişey izin vermiyo çalışmasına ama bir türlü çözemedim kurcalamadığım yer kalmadı bilen varsa lütfen yardımmm

Hallederiz_87
14-10-2008, 20:18   |  #2  
Hallederiz_87 avatarı
Yıllanmış Üye
934 mesaj

Eskisini silebilirsen sil sistemde "ikilik" yaratabilir.

Son Düzenleme: Hallederiz_87 ~ 14 Ekim 2008 20:18
emrahcagigan
14-10-2008, 20:20   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
291 mesaj

öyle yaptım zaten :S

kalamarr
14-10-2008, 22:22   |  #4  
Yıllanmış Üye
561 mesaj

banada öyle olmuştu. benim sorunum ekran kartı değildi. sorun şöyleydi:
gta san andreası açıyorum açılmasıyla kapanması bir oluyordu üstelik ne hata raporu nede başka birşey vermiyordu. sağ tık farklı çalıştır deyince açılıyordu ama bu sefer saveler açılmıyordu. kaldırıp yükleyincede aynı sorun vardı. sonra arkadaşımada gta sa kurdum ve oyunu açtım sonra oyunu kapadım ve arkadaş istediği için oyuna kendi save dosyalarımı koydum. üşendiğim için gta san andreas user files dosyasını belgelerime direkt olarak koydum ve oyuna çift tıkladığım zaman açılmadıKahkaha. savelerde sorun yokmuş sadece gta_sa.set dosyasında sorun olduğundan açılmıyormuş. farklı çalıştırdan çalıştırınca programın kısıtlı çalışmasını ve gta san andreas user files dosyasına ulaşamaması yüzünden oynayabiliyormuşumKahkaha. gta_sa.set dosyasını gta sanandreas user files  dosyasından çıkarıp açmayı dene, olmazsa tüm dosyayı belgelerimden çıkarıp dene ve sonucu buraya yaz.

Son Düzenleme: kalamarr ~ 14 Ekim 2008 22:23
emrahcagigan
15-10-2008, 13:00   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
291 mesaj

TEŞEKKÜRLER kalamarr

şapka çıkarılacak adamsın ne deyim şimdi düseldi tekrar teşekkür ederim

ayhanozmen
16-10-2008, 16:37   |  #6  
Yeni Üye
32 mesaj

Bende sorun yaşadım o yeni sürücüyle.Bilgisayarımı formatladıktan sonra yeni sürücüyü kurmuştum.ama bi hafta dayanamadan sistem çöktü her açıldığında mavi ekran verdi.Eski sürücüyü kurdum rahatladım.

kalamarr
16-10-2008, 16:59   |  #7  
Yıllanmış Üye
561 mesaj

birşey değil bir kişiye bile faydalı oldumsa ne mutlu bana.

klmm
16-01-2011, 12:57   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

kalamar denedim ginede aynı ben napcam oyun açılıo ama yeni oyun dediksen sonra doluyo yarıda  oyunndan atıyo gönder gönderme diyo yardım pless

muberk-gs
06-05-2011, 13:06   |  #9  
Yıllanmış Üye
353 mesaj
Alıntı: kalamarr  
banada öyle olmuştu. benim sorunum ekran kartı değildi. sorun şöyleydi:
gta san andreası açıyorum açılmasıyla kapanması bir oluyordu üstelik ne hata raporu nede başka birşey vermiyordu. sağ tık farklı çalıştır deyince açılıyordu ama bu sefer saveler açılmıyordu. kaldırıp yükleyincede aynı sorun vardı. sonra arkadaşımada gta sa kurdum ve oyunu açtım sonra oyunu kapadım ve arkadaş istediği için oyuna kendi save dosyalarımı koydum. üşendiğim için gta san andreas user files dosyasını belgelerime direkt olarak koydum ve oyuna çift tıkladığım zaman açılmadıKahkaha. savelerde sorun yokmuş sadece gta_sa.set dosyasında sorun olduğundan açılmıyormuş. farklı çalıştırdan çalıştırınca programın kısıtlı çalışmasını ve gta san andreas user files dosyasına ulaşamaması yüzünden oynayabiliyormuşumKahkaha. gta_sa.set dosyasını gta sanandreas user files  dosyasından çıkarıp açmayı dene, olmazsa tüm dosyayı belgelerimden çıkarıp dene ve sonucu buraya yaz.
Konunun tarihih geçmiş ama sırf teşekkür etmek için yazıyorum. Teşekkürler arkadaşım, bende de aynı sorun vardı, moralim çok bozulmuştu, sayende düzeldi...

ßLÆCKROS€
26-06-2011, 13:52   |  #10  
Taze Üye
2 mesaj

KALAMAR ABİ ÇOK SAOL SENİN SAYENDE OYUN AÇILIO NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR :D

Ertunc31
06-10-2011, 20:38   |  #11  
Yeni Üye
24 mesaj

bide crack nasıl yapılıyor gtada? Sanandreasta varmı crack?
Arkadaşlar Bendede oyunu açarken renk düzeni windows 7 basic olarak değiştirildi diyor aero ayarları falan diyor  anlayan bilen yardımcı olsun şuan herkes böyle bi sorunla karşı karşıya yardımcı olun.  

Ertunc31
06-10-2011, 20:39   |  #12  
Yeni Üye
24 mesaj

Yanlış mesaj pardon doğrusu böle 

Arkadaşlar Bendede oyunu açarken renk düzeni windows 7 basic olarak değiştirildi diyor aero ayarları falan diyor  anlayan bilen yardımcı olsun şuan herkes böyle bi sorunla karşı karşıya yardımcı olun.