GTA : San Andreas - Yardım

webaytek
05-07-2005, 14:15   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
659 mesaj

PC'de San Andreas oynamaya yeni başladım - daha henüz başlardayım yaw biraz yardım lazım.
* Sweet denen adamı evinden arabasıyla alıyorum.
* Bi otel (veya müze) gibi bi yere giriyoruz (konu ruslarla ilgili.)
* Burada bir bayana da bizim C.J. yarı ispanyolca yarı ingilizce partner lazım mı gibilerden laf atıyo.
* sweet içeri dalıyo.
* Sweet'in bağırma sesine bizim C.J. atlıyo içeriye ve atladığı anda bizim Sweet öldürülüyo.

yaw kardeşim herifi korumaya falan imkan yok. heriflerden birine doğru mouse ile ateş etcem - tam o sırada sweet ölüyo. yapmam gereken bişiy var da ben mi bilmiyorum - yelek falan giymek gibi???

cursed
06-07-2005, 21:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

kardşe ben şu anda bütün haritayı açtım bayaa bi bölüm gittim son lasventures tekilerde takılıyorum.. soruna gelicek olursak gerçekten o kdr çok görev geçtiği içni ilk görevleri tam hatırlamıyorum biraz daha açıklasan ... yardımcı olabilirm .. gerekirse başlarını bi daha oynarım..
bu arada GTA SAn Andreas ile ilgili problemi olan arkadaşlar lütfen farklı bi başlık açmayın problemlerinizi buraya yazın burdan çözelim..

webaytek
08-07-2005, 10:58   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
659 mesaj

Kardeş daha nasıl açık yaziim yaw ???
Görevin daha ne detayı olur ki yaw yine de saol
isteyen şu linke bi bakıversin - tam çözüm niyetinde bir yazı

mutay
19-07-2005, 23:48   |  #4  
Yeni Üye
24 mesaj

valla kardeş ben oyunu bıtırdım ama senın dediğin dibi biryer hatırlamıyorum. bu arada benım sorunumda oyunda santiye gorevınden baska gorev kalmadı ama oyun bıttı ayrıca oyunun sadece %70 bitmis gözüküyor kalanı nerde bu oyunun?

carp
21-07-2005, 03:24   |  #5  
Taze Üye
5 mesaj

Ben de görevleri bitirdiğimde yüzde yetmiş kalmıştı.Oyunu tamamen bitirebilmek için yarışları bitirmen gerekiyor.Mesela havaalanında uçak yarışları var ya da haritada kupa şeklinde görünen yarışlar var. Şantiyeden de ilk birkaç görev yüzdeyi artırıyor.

theironman
21-07-2005, 09:51   |  #6  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

yani OPTIONAL görevleri yaparsan %100 e ulaşacaksın sanırım, ama adı üstünde OPTIONAL. Yapmasan da bir şey kaybetmezsin.

hulk 60
20-09-2006, 23:12   |  #7  
Taze Üye
3 mesaj

arkadaşlar san andereas'ta tereno'nun son dövüşü denen yeri geçemiyorum  sürekli helikopter kaçıyor nasıl geçeceğimCoolGülümseme

Son Düzenleme: hulk 60 ~ 21 Eylül 2006 16:29
harunakgul
26-09-2006, 19:07   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

kardeş ya madd dogg die bi görev varya herif intahar ediyor onu nasıl yapıcaz o görevi nasıl halletcez nasıl kurtarcaz herifi

-NOX
26-09-2006, 20:56   |  #9  
Yıllanmış Üye
273 mesaj
hulk 60
arkadaşlar san andereas'ta tereno'nun son dövüşü denen yeri geçemiyorum  sürekli helikopter kaçıyor nasıl geçeceğimCoolGülümseme
Sorularınızın cevapları geldi... (1-2 hafta içinde size türkçe yamayı verecegim)

Torenonun son dövüşü deil uçuşu (görevin adı)

Helikopterin kalktığı yerde bir roketatar var onu al ve bir motorsikletle(mümkünse) peşi sura git. o uzun yolun en sonunda bir müddet duracaktır. Sen oraya bir pusu kur iyi hedef al ve vur. Helikopter düşünce görev tamam olacaktır. Oyunu ben 4 kere bitirdim şimdi türkçe çıkarıyorum bu 5. ci...

Türkçesi ile daha iyi anlayacaksınız oyunu.(hikayeyi)

-NOX
26-09-2006, 21:02   |  #10  
Yıllanmış Üye
273 mesaj
harunakgul
kardeş ya madd dogg die bi görev varya herif intahar ediyor onu nasıl yapıcaz o görevi nasıl halletcez nasıl kurtarcaz
Madd Dogg'un intihar edeceği yerlerin o civarda (zaten haritada belirtiyor.Arkasında kutu yüklü bir Walton (Anadol kamyonete benziyor) onu adamdan çalıyosun. Sonra Madd Dogg 'un önüne (Yine haritada belirtiyor) oraya dur.

Sonra en zor kısım...

O sağa sola giderken aracı ona göre ayarlanmış olarak duracak. Yani Madd Dogg arkadaki kutuların üstüne atlayacak şekilde duruyorsun. Sonra o atlayınca kutuların içine düşecek (bunu sen sağlayacaksın) sonra arabayı hiçbir yere çarpmadan (çarparsan Madd Dogg 'un canı azalacaktır) hastaneye götüreceksin. (Haritada belirtir)
Hastaneye vardığında Görev Tamamlanmış olacak...

-NOX
26-09-2006, 21:06   |  #11  
Yıllanmış Üye
273 mesaj

webaytek sen mission pack yüklemedin dimi kardeşim bende böle bir görev hatırlamıyorum. Çünkü Sweet hiç ölmemesi gerekiyor doğru ama otel görevinde swatlar basıyo...

Bu arada görevin adını verirsen sana bulabilirim çözümü...

-NOX
29-09-2006, 11:25   |  #12  
Yıllanmış Üye
273 mesaj
webaytek
PC'de San Andreas oynamaya yeni başladım - daha henüz başlardayım yaw biraz yardım lazım.
* Sweet denen adamı evinden arabasıyla alıyorum.
* Bi otel (veya müze) gibi bi yere giriyoruz (konu ruslarla ilgili.)
* Burada bir bayana da bizim C.J. yarı ispanyolca yarı ingilizce partner lazım mı gibilerden laf atıyo.
* sweet içeri dalıyo.
* Sweet'in bağırma sesine bizim C.J. atlıyo içeriye ve atladığı anda bizim Sweet öldürülüyo.

yaw kardeşim herifi korumaya falan imkan yok. heriflerden birine doğru mouse ile ateş etcem - tam o sırada sweet ölüyo. yapmam gereken bişiy var da ben mi bilmiyorum - yelek falan giymek gibi???

Belki sen Big Smoke (Şişman herif) ile Sweet 'i karıştırıyosun.

Bu görev bana management issusies i çok hatırlatıyor...

Şundan anlıyorum:

1) Big Smoke 'yi Sweet'in evinden alıyoruz.
2) Bir yere gidiyoruz (gökdelen gibi)
3) Mesele Ruslarla ilgili
4) Cj bir kadına "Hey, bir arkadaş istermisin diye soruyor"
5) Bu soru sonrasında Big Smoke ('mother****er') diye bağırıyo (söylemek istemezdim bu kelimeyi ama açıklayıcı olmak lazım)
6)Sonra CJ içeri giriyo ve Big Smoke ile Cj ruslara karşı çatışma halinde oluyor.

Burda silah tecrübenin ve senin atıcılığın iyi olması lazım ve oturarak ateş etmen tavsiyemdir.Tüm rusları öldürünce tamamdır.

hulk 60
30-09-2006, 23:00   |  #13  
Taze Üye
3 mesaj

Arkadaşım NOX ben bunları yapıyıorum ama helikopteri yakalayıp vuramıyorum tam yakalıyacağım zaman önüme araba çıkyor ve bende çarptığım için helikopter kaçıyor yada başta helikop ter benden çabuk ve hızlı şekildre kaçıyorKahkahaGülümseme

-NOX
01-10-2006, 10:42   |  #14  
Yıllanmış Üye
273 mesaj
hulk 60
Arkadaşım NOX ben bunları yapıyıorum ama helikopteri yakalayıp vuramıyorum tam yakalıyacağım zaman önüme araba çıkyor ve bende çarptığım için helikopter kaçıyor yada başta helikop ter benden çabuk ve hızlı şekildre kaçıyorKahkahaGülümseme
Motorsiklet sürmen faydalı olur derken yani bir yere kola kolay çarpma diye...

Çarpmazsan git yolun en sonunda dur yoksa direk vurmak zor olur. Hele silah roketatarsa...Cool

hulk 60
06-10-2006, 14:12   |  #15  
Taze Üye
3 mesaj

arkadaşlar ben img tool dosyasını kullanamıyorum nasıl kullanırım[:o)]Sinsi[V]

Gwaeron
12-10-2006, 14:28   |  #16  
Taze Üye
2 mesaj
cursed
kardşe ben şu anda bütün haritayı açtım bayaa bi bölüm gittim son lasventures tekilerde takılıyorum.. soruna gelicek olursak gerçekten o kdr çok görev geçtiği içni ilk görevleri tam hatırlamıyorum biraz daha açıklasan ... yardımcı olabilirm .. gerekirse başlarını bi daha oynarım..
bu arada GTA SAn Andreas ile ilgili problemi olan arkadaşlar lütfen farklı bi başlık açmayın problemlerinizi buraya yazın burdan çözelim..
Merhaba arkadaşlar..
Benim geçemediğim bölümün adı "Serbest Düşüş"
Kumarhaneden çıkıp havaalanına gidiyorum. Orda dandik bi planör çalıyorum. Ve haritanın Kuzeyini zorlayarak deniz üstünden ilerliyorum. Sonra bi "Hitmen's Flight" denilen bir jetle karşılaşıyorum ve "Jetin arkasındaki Corona'ya gir" deniliyor.
Fakat benim dandik planörle o jeti yakalayıp arkasındaki Corona'ya girmem imkansız..
Help pls...!!! [V]

-NOX
19-10-2006, 14:28   |  #17  
Yıllanmış Üye
273 mesaj
Gwaeron
cursed
Merhaba arkadaşlar..
Benim geçemediğim bölümün adı "Serbest Düşüş"
Kumarhaneden çıkıp havaalanına gidiyorum. Orda dandik bi planör çalıyorum. Ve haritanın Kuzeyini zorlayarak deniz üstünden ilerliyorum. Sonra bi "Hitmen's Flight" denilen bir jetle karşılaşıyorum ve "Jetin arkasındaki Corona'ya gir" deniliyor.
Fakat benim dandik planörle o jeti yakalayıp arkasındaki Corona'ya girmem imkansız..
Help pls...!!! [V]
O kısım coooooooook zor...

ama ben alistim

parssercan
27-10-2006, 18:58   |  #18  
Taze Üye
1 mesaj

bende Stowaway diye bi bolumde takıldım..motorla ucagın arkasından iceri atlamamı istiyo ama bi turlu o ucaga yaklasamadım bile help!!!

lovekimiraikkonen
28-10-2006, 16:01   |  #19  
Taze Üye
2 mesaj

arkadaşlar bnm çok önemli bi sorunum war bnde sizin gibi ileriki bölümlere geçmeyi çok istiyorum fakat bnm agta açılmıyor. Masaüstündeki icona tıklıyorum bi süre kum saati ve mause çıkıyor sonra gidiyor ve hiçbirşey olmuyor. yardım edebilirseniz çok sevinirimm saolun şimdidennKahkaha

HAKAN45
07-07-2007, 17:25   |  #20  
Yeni Üye
26 mesaj

ya bende las venturasa kadar geldim.bi madd dogg da kaldım.ya ben tam kamyonu almaya gitcem adam atliyo.nasıl yaptınız yaa bende bi o kaldı.offf bölüm geçemiyom nolur bi çaree...AğlıyorAğlıyorAğlıyor

HAKAN45
07-07-2007, 17:32   |  #21  
Yeni Üye
26 mesaj

ya tamam arkamızda kamyonet görüyom ama tamda arkamızda sayılmaz tee park yerinin öteki ucunda ben zaten daha oraya ulaşmada madd dogg atlıyoAğlıyorya nasıl yapcazzAğlıyor

HAKAN45
07-07-2007, 17:37   |  #22  
Yeni Üye
26 mesaj

heh evet o serbest düşüşü bende çoooooook zor geçtim.ya şimdi ucakla tee denizin öbür ucuna gidiyon,ama o görevi bikaç kez yapcan.işte sonra onun geliş yüksekliğini ayarlıcan ve sana dogru gelince hemen dönüp peşinden gitcen...(ama ilk denemede olmaz)Gözünü devirmiş

HAKAN45
07-07-2007, 19:52   |  #23  
Yeni Üye
26 mesaj
-NOX
harunakgul
kardeş ya madd dogg die bi görev varya herif intahar ediyor onu nasıl yapıcaz o görevi nasıl halletcez nasıl kurtarcaz
Madd Dogg'un intihar edeceği yerlerin o civarda (zaten haritada belirtiyor.Arkasında kutu yüklü bir Walton (Anadol kamyonete benziyor) onu adamdan çalıyosun. Sonra Madd Dogg 'un önüne (Yine haritada belirtiyor) oraya dur.

Sonra en zor kısım...

O sağa sola giderken aracı ona göre ayarlanmış olarak duracak. Yani Madd Dogg arkadaki kutuların üstüne atlayacak şekilde duruyorsun. Sonra o atlayınca kutuların içine düşecek (bunu sen sağlayacaksın) sonra arabayı hiçbir yere çarpmadan (çarparsan Madd Dogg 'un canı azalacaktır) hastaneye götüreceksin. (Haritada belirtir)
Hastaneye vardığında Görev Tamamlanmış olacak...             ya tamam ama bak ne diyom ben kamyoneti almaya gidesiye kadar madd dogg atlıyo.sonra görev başarısız diyo ve madd dogg un ölmesine sebep oldun diyo...hani menejerini öldürmüştük.kitabını calmıştık ya ondan dıyodur

yakuza_
07-07-2007, 20:20   |  #24  
Yıllanmış Üye
347 mesaj
HAKAN45
heh evet o serbest düşüşü bende çoooooook zor geçtim.ya şimdi ucakla tee denizin öbür ucuna gidiyon,ama o görevi bikaç kez yapcan.işte sonra onun geliş yüksekliğini ayarlıcan ve sana dogru gelince hemen dönüp peşinden gitcen...(ama ilk denemede olmaz)Gözünü devirmiş
haklısın

atakançağlı1996
03-08-2007, 11:28   |  #25  
Taze Üye
2 mesaj

HAKAN45)  mad dog bölümünü geçmek için hemen arabaya koşman gerekiyo ve ayarı çok düzgün yapmalısın ve onu alın ca bir yere çarpmayoksa yandınGöz kırpma