Gta V - Hayranları Üzecek Haber Geldi !

blackdown
28-01-2013, 13:21   |  #1  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
406 mesaj

Grand Theft Auto V Tekrardan Yasaklanmanın Eşiğinde

Suç düzeyinin çok fazla olduğu Amerika'da tek suçlu Grand Thef Auto serileri olarak gözüküyor. ABD'li Senatör Joe Manchin NRA(National Rifle Association) gurur duyduğunu ancak Rockstar Games'in çıkartmak üzere olduğu Grand Thef Auto V'in yasaklanmasını istediklerini dile getirdi. MSNBC adlı TV kanalına konuşan Manchin ekleyerek: "Grand Thef Auto oyununa bakın, Rockstar Games New York'un aynısı ve teşfike müsait durumda. Ya içine bakan olmamalı yada yasaklanmalı?"

Bu haber bizi üzdü bakalım ilerleyen günler daha net bilgiler yada Rockstar Games'ten bir yanıt gelecek mi?

alıntıdır

Banned
28-01-2013, 14:14   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 5
142 mesaj

Geçen hafta Texas'da manyağın teki okul bastı. Vallahi oyun suspended olabillir. PC kullanıcıları üzülmez ama.

blackdown
28-01-2013, 14:35   |  #3  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
406 mesaj
Alıntı: Long Live Apple  
Geçen hafta Texas'da manyağın teki okul bastı. Vallahi oyun suspended olabillir. PC kullanıcıları üzülmez ama.

Ben PC Kullanııcısıyım Çok Üzüldüm :D Çok Güzerl Oyun Olacaktı.OKuldaki Çocuklara Yazık Ne İstiyorlar Çocuklardan

Son Düzenleme: blackdown ~ 28 Ocak 2013 14:36
Banned
28-01-2013, 15:04   |  #4  
Banlandı
142 mesaj

Cocuklardan degil adam kafadan manyak ve Cani vurmak istedigi olduruyorlar......

blackdown
28-01-2013, 18:43   |  #5  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
406 mesaj
Cocuklardan degil adam kafadan manyak ve Cani vurmak istedigi olduruyorlar......

Peki Yakalamışlarmı

Banned
28-01-2013, 18:52   |  #6  
Banlandı
142 mesaj
Alıntı: blackdown  

Peki Yakalamışlarmı

Tabiki ama 6,7 kişiyi yaralamış adam. Sorun şu ki her canı sıkılan adam ya da kafadan çatlak olan okul basıp adamları rehin alabiliyor. Connecticut da geçen ay oldu bu olay. Texas da ki duyrulmadı sanırım ama USA'in başında ki yeni bela bu bence. Yasaklanabillir diye korkuyorum çünkü ciddi ciddi olaylar oluyor. Manyaklar yüzünden olan bize oluyor.

win
28-01-2013, 19:16   |  #7  
win avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
279 mesaj
 Tabiki ama 6,7 kişiyi yaralamış adam. Sorun şu ki her canı sıkılan adam ya da kafadan çatlak olan okul basıp adamları rehin alabiliyor. Connecticut da geçen ay oldu bu olay. Texas da ki duyrulmadı sanırım ama USA'in başında ki yeni bela bu bence. Yasaklanabillir diye korkuyorum çünkü ciddi ciddi olaylar oluyor. Manyaklar yüzünden olan bize oluyor.Keşkem beni de vursalar da fanboyluk yapamasam !

Sen Amerika'da mı yaşıyorsun ?

Son Düzenleme: win ~ 28 Ocak 2013 19:17
Banned
29-01-2013, 07:57   |  #8  
Banlandı
142 mesaj
Alıntı: win  

Sen Amerika'da mı yaşıyorsun ?

Hayır, ama USA gündemini takip ederim. CNN'nin App'i var genellikle bakarım zaten önemliyse Notification Centre'da çıkar.

Banned
29-01-2013, 12:06   |  #9  
Banlandı
142 mesaj
Alıntı: yuksel3350  
galiba aradığın şey bu http://www.mariooyunlari.org/

Hey kid I'm gonna stick it up into your arse what we're looking for. Do you copy  ? please get lost.

win
29-01-2013, 15:38   |  #10  
win avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
279 mesaj

Hey kid I'm gonna stick it up into your arse what we're looking for. Do you copy  ? please get lost.

kaşıntı başladı

blackdown
29-01-2013, 17:34   |  #11  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
406 mesaj

Bir Konu Açtım Yorumlar Konudan Başka Herşeyle Doldu :D

okinkurt
29-01-2013, 19:52   |  #12  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Suç düzeyi hep yüksekti zaten onlarda oyunun ne suçu varki abd halkı oldukca cahildir suç düzeyinin sebebini gta görmek öküzlük resmen :/ ne yani adam gta oynuyor araba patlatıyor felan cıkıyor evden bi araba calıyor polislere el bombası felan ne gallabi bir bilinç altımış öle o :D

Banned
29-01-2013, 19:56   |  #13  
Banlandı
142 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Suç düzeyi hep yüksekti zaten onlarda oyunun ne suçu varki abd halkı oldukca cahildir suç düzeyinin sebebini gta görmek öküzlük resmen :/ ne yani adam gta oynuyor araba patlatıyor felan cıkıyor evden bi araba calıyor polislere el bombası felan ne gallabi bir bilinç altımış öle o :
Turkler de ignorant ayni derece de ama biz daha beteriz.... GTA yasaklanmaz tabiki adamlar o kadar para kazanacak.....

okinkurt
29-01-2013, 20:17   |  #14  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Turkler de ignorant ayni derece de ama biz daha beteriz.... GTA yasaklanmaz tabiki adamlar o kadar para kazanacak.....

Gta ya gelene kadar ne oyunlar var mesela postal serisi üstüne tanımam tam psikopat oyunudur karakterin belli sürelerde uyuşturucu alması gerekli oyunda cinsel organını cıkartıp karakterin milelte gösterebiliyosun hatta milletin üstüne işiyebiliyorsun sokaktaki kedileri alıp silahların ucuna takabiliyorsun veya kediyi düşmana fırlatabiliyosun :D vs vs benzin dök yak milleti bu oyunun yanında gta meleke kalır he bizim cahilimiz onların cahili yanında pforesör kalır bi ton belgesel izledim toplumları hakkında bizdede baya var ama a.b.d cok beter .

Son Düzenleme: okinkurt ~ 29 Ocak 2013 20:19
Banned
29-01-2013, 20:46   |  #15  
Banlandı
142 mesaj
Alıntı: okinkurt  

Gta ya gelene kadar ne oyunlar var mesela postal serisi üstüne tanımam tam psikopat oyunudur karakterin belli sürelerde uyuşturucu alması gerekli oyunda cinsel organını cıkartıp karakterin milelte gösterebiliyosun hatta milletin üstüne işiyebiliyorsun sokaktaki kedileri alıp silahların ucuna takabiliyorsun veya kediyi düşmana fırlatabiliyosun :D vs vs benzin dök yak milleti bu oyunun yanında gta meleke kalır he bizim cahilimiz onların cahili yanında pforesör kalır bi ton belgesel izledim toplumları hakkında bizdede baya var ama a.b.d cok beter .

Muhtemelen, orada da bir sürü cahil ve Redneck insan var tabiki ama GTA'i herkes oynuyor ama Postal ise çok daha az kişi. Bakalım ama yasaklanacağını zannetmiyorum ben de ama olada billir.