GTA V Kesin Çıkış Tarihi Ve Posterleri

blackdown
31-10-2012, 20:50   |  #1  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
406 mesaj

Ve beklenen haber Rockstar Games tarafından resmen duyuruldu! Tüm dünyanın dört gözle beklediği Grand Theft Auto V, Xbox 360 ve PlayStation 3 için 2013 İlkbaharında geliyor!

Rockstar North tarafından geliştirilen GTA V, Rockstar Games'in gelmiş geçmiş yarattığı en büyük ve en gelişmiş oyununda Güney Kaliforniya'nın yeniden hayal edilmiş versiyonunu temel alarak bizleri Los Santos'a geri götürüyor!

Rockstar Games'in resmi duyurusu:

"Bugün, Grand Theft Auto V'in tüm dünya çapında 2013 ilkbaharında Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkışı bekleniyor olmasını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Serinin yaratıcısı Rockstar North tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V, gelmiş geçmiş yarattığımız en büyük ve en gelişmiş oyun dünyasında günümüz Güney Kaliforniya'sının yeniden hayal edilmiş versiyonunu, dağların kilometrelerce zirvesinden okyanus derinliklerine kadar Los Santos şehrinde temel alıyor.

Gelecek hafta 5 Kasım 2012'nin başlaması itibariyle Grand Theft Auto V her yerde ön siparişlere açılacak ve Kasım ayı içerisinde fanlar birçok bilgi için bekleyebilir.

Yakın zamanda gelecek olan yukarıdaki yepyeni sanatsal çalışmanın indirilebilir masaüstü versiyonu için bekleyin."

5 Kasım 2012 itibariyle oyun tüm dünya çapında ön siparişe açılacak, ve Kasım ayı içerisinde oyun hakkında yepyeni bilgiler, detaylar oyuncularla buluşacak! Tüm dünyanın beklediği duyuruyla birlikte Rockstar Games'in ve GTA serisinin kurucusu olan Sam Houser, Take-Two'nun basın bülteninde konuştu. Houser, GTA V'in Rockstar tarihinde gelmiş geçmiş en büyük açık dünya oyunu olacağını ima ederek oldukça iddialı konuştu. Houser'ın açıklaması şöyle: "Grand Theft Auto V, açık dünya oyun dizaynından öğrendiğimiz her şeyin temelini oluşturuyor. Bunu hayranlarımızla paylaşmak için heyecanlıyız."

POSTERLER:

İki gün kadar önce GTA V'in bir adet yeni sanat çalışması da dahil olmak üzere çıkış dönemi ve platformlarının sızdırıldığını duyurmuştuk. Bu olay, o günden bu yana gündemi epey meşgul etmiş, GTA V'in merak ettiğimiz başlıca konularını öğrenmemize sebep olmuştu. Ve bugün itibariyle GAME perakende sitesi tarafından Twitter üzerinden GTA V'in yeni posterleri sızmış durumda!

Tamamına buradan ulaşabileceğiniz posterlerde görüldüğü üzere çıkış tarihi olarak yine 2013 İlkbaharı belirtilmiş, ve iki adet yepyeni sanatsal çalışma dikkatleri çekiyor. İlk çalışmada bir kadın polisin bir kadını tutuklarken, ikinci çalışmada ise bir karakteri kırsal bir alanda elindeki dürbünlü tüfeğiyle ATV motorunda görüyoruz. Seride bir ilk olarak kadın polislerin olacağını ve GTA: San Andreas'taki motorlardan olan ATV'nin geri döneceğini anlamak mümkün!

Çok yakın zamanda Rockstar'dan büyük bir duyuru bekliyoruz. Yollarını gözlediğimiz oyun ilkbaharda gelecek gibi görünüyor!

KADIN POLİS Mi ?

NOT:Bilmeyenler İçin Paylaştım Biliyordum Niye Paylaştın Demesin Kimse !!!  ALINTIDIR

BÜYÜK GÜN 18 KASIM

GTA V hakkında ilk bilgilerin Game Informer Aralık sayısında olacağını daha önceden duyurmuştuk. Bu konu hakkında ayrıntılar gelmeye başladı. Dergi, Aralık sayısının kapağını 8 Kasım sabahı yayımlayacaklarını ve dergiyi dijital olarak o gün öğle vaktinde satışta olacağını duyurdu. Derginin normal sürümü ise 16 Kasım'da çıkışını yapacak.

Tahmin ettiğimiz gibi bizi oldukça detaylı bilgiler bekliyor. Dergi editörlerinden Matt Bertz tarafından yazılmış büyük bir GTA V incelemesi, birçok bilgi, detay, ekran görüntüleri ve sanatsal çalışmalar ile birlikte derginin GTA V'e ayırdığı sayfa sayısı tam 18 sayfa! Çok uzun bir bekleyişten sonra GTA V hakkındaki bilgilere doyacağız. 8 Kasım'ı takvimlerinize not alın 

Son Düzenleme: blackdown ~ 31 Ekim 2012 20:53
Kapalı Hesap (153334)
31-10-2012, 22:34   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

gta 5

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (236370) ~ 31 Ekim 2012 22:38
Banned
01-11-2012, 00:04   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

5 Kasım'da Pre Order'a açılıyor huh ? Mays ayında çıkacak o zaman eminim. PC'ye gelmeyeceğini söylemiştim. 

Kara Şövalye
01-11-2012, 00:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj

İlkbaharda PS3 ve Xbox 360 için çıkacak çok büyük bir ihtimalle. Aynı şekilde 2013 içerisinde PC'ye çıkacaktır ben yaz yada sonbaharda bekliyorum.

Banned
01-11-2012, 01:46   |  #5  
Banlandı
939 mesaj

Tabiki. Ben hiç çıkmayacaktır demiyorum zaten. Aralık'ta çıkabillir ya da Kasım. Veya Ekim her neyse. Red Dead Redemption gibi yapacaklarını zannetmiyorum çünkü GTA'nin bir hayran kitlesi var. PC'de bile 1 milyon satar bu oyun ama çok fazla önemsemiyorum PC'ye çıkıp çıkmamasını.

blackdown
01-11-2012, 13:26   |  #6  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
406 mesaj

Mutlu Olmanıza Sevindim

Banned
01-11-2012, 22:20   |  #7  
Banlandı
939 mesaj
Alıntı: blackdown  
Mutlu Olmanıza

Rica ederim.

atif
01-11-2012, 23:52   |  #8  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
67 mesaj

bu oyun tam bir işlemci düşmanı resimlerde ve videolarda acayip esneklik var yani dual core işlecilerin öldü bu oyunlar birlikte devir artık x4 kaydı bu yazıyı okuyanlar kesinlikle i3 de olsun çift çekirdekli işlemci almayın e 8500 4.2 de kullanmama rağmen 4 çekirdekli 2.3 ghz lik sıradan bir phenom yağ gibi çalıştırdı yani o.c işlerini bırakın en az 2.2 ghzli bir 4 çekirdeğe uçun 2 çekirdekli işlemci alıp o.c edip 4.0 4.0 die toplayıp işlemcim  hızlı die kendizi kandırırsınız inanın çekirdek sayısının yerini hiç bir şey tutmuyo 8500 direk elden çıkardım hemen güzeliinde bir x4 3.2 aldım geç bile kaldığımı anlamışım

edit :bu yorumda gta 4  bf3 , ve farcry 2 oyunları için konuştum

Son Düzenleme: atif ~ 01 Kasım 2012 23:54
Banned
02-11-2012, 00:40   |  #9  
Banlandı
939 mesaj

PC'ye gelmiyor adamlar hala ilkemci düşmanı diyor. Be sense please :)

Flapjack
02-11-2012, 01:34   |  #10  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj

daha iyi benim için pc ye çıkmıcağı sistemim yetimiyordu zaten :)

Banned
02-11-2012, 01:36   |  #11  
Banlandı
939 mesaj
Alıntı: Flapjack  
daha iyi benim için pc ye çıkmıcağı sistemim yetimiyordu zaten :)

Acayip mutlu hissediyorum kendimi ama sisteminiz yetmediği için değil.

Flapjack
02-11-2012, 03:19   |  #12  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
860 mesaj

malesef xbox ile ps3 korsan indirilebiliyor :) torrent siteleri var

ama açılırmı bilemem oyunlar

atif
02-11-2012, 10:38   |  #13  
Üye
67 mesaj
Alıntı: Greatness  
PC'ye gelmiyor adamlar hala ilkemci düşmanı diyor. Be sense please :)

ilk gta 4 çıktığında  direk ps 3 ten port edilmişdi haliyle sorunluydu bunda ne olur bilmem ama bu kadar gta nın hayranı olduğuna göre en  az çıktıktan 2 hafta sonra torrnete düşer  gta 4 düde öle bitirmiştim.

Flapjack
02-11-2012, 14:04   |  #14  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
860 mesaj

korsan olayı pc de çok olduğu için pc ye çıkartmak istemiyorlar galiba :)

atif
02-11-2012, 16:41   |  #15  
Üye
67 mesaj

çıkarmalarına gerek yokki yani üstte dediğim gibi rus işi programlarla port ediyolar oyunu dönüştürüyolar ama bu seferde yüksek dettayda alsanda düşük detaya alsanda hiç bişi değişmiyo grafikde optimasazyon olmadığı içinde artık oyuna göre kasarak yada çamur görüntüde oynarsın yada crack değiştirerek yada crackin patch ni kurark performansı yükseltirsin  .ama bu gta 4 olayından sonra bence 1 haftada direk çıkar.çünkü bu işi yapan adamlarda gta4 tecrübesi var en az çıktıktan sonra 1 hafta sonra pc versyonu çıkar

Banned
03-11-2012, 01:59   |  #16  
Banlandı
939 mesaj

Böyle şeylerle uğracaşağınıza konsol alıp oyunu rahatça oynamak daha mantıklı değil mi ? Bir şey oynayacaksam en yüksek kalitede oynarım.

Kapalı Hesap (245048)
03-11-2012, 11:20   |  #17  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
70 mesaj

Yeni bilgisayar topladım, her türlü oynayacağım 

atif
03-11-2012, 12:11   |  #18  
Üye
67 mesaj
Böyle şeylerle uğracaşağınıza konsol alıp oyunu rahatça oynamak daha mantıklı değil mi ? Bir şey oynayacaksam en yüksek kalitede oynarım.

tabiki en hızlı  pratik yöntem konsolda  oynamak zaten konsolu değerli yapan ikinci şey konsollara özel çıkan oyunlar  ama gta seirisi oldumu  konsolu olmayan adam pc de oynamak ister çünkü fanı çok ve çok yönlü oyun her türlü oyuncuya hitap ediyo  buna bağlı olarak oyunun  pc versyonu  en az  çıktıktan 1 hafta sonra çıkar  sonradan pachlerle falan oyun coşar şimdiki gta 4 gibi   yani  god of war gibi  konsol aldıracak oyun değil gta serisi

good of warın da pc ye çıkmamasını sebebi çünkü bi gta değil tabi alanda alır

Son Düzenleme: atif ~ 03 Kasım 2012 14:55
Joker65
03-11-2012, 16:47   |  #19  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
2,229 mesaj

Bahar diyor yani 2013'ün Mart,Nisan veya Mayıs ayında çıkar.
Mayıs'ta çıkacaksa çıkışına en fazla 6 ay kaldı.Mart'ta çıkacaksa sadece 4 ay.

blackdown
03-11-2012, 18:18   |  #20  
blackdown avatarı
OP Yıllanmış Üye
406 mesaj

Ya Beyler PC'ye çıkmayacak demeyin ödüm patlıyor ya :D

Banned
03-11-2012, 22:19   |  #21  
Banlandı
939 mesaj

@atif God of War'un PC'ye çıkmaması ya da Xbox 360'ye çıkması Exclusive olması zaten kendiniz demişsiniz. God of War Konsol oyunu olsa Xbox 360'ye de çıksa GTA gibi olamaz. Çünkü orada bir özgürlük ve rahatlık var ama God of War'dan iyi olduğunu söyleyemeyiz tabiki. 

@blackdown Çıkar PC'ye ama 9 ay sonra. :D

atif
04-11-2012, 01:27   |  #22  
Üye
67 mesaj
@atif God of War'un PC'ye çıkmaması ya da Xbox 360'ye çıkması Exclusive olması zaten kendiniz demişsiniz. God of War Konsol oyunu olsa Xbox 360'ye de çıksa GTA gibi olamaz. Çünkü orada bir özgürlük ve rahatlık var ama God of War'dan iyi olduğunu söyleyemeyiz tabiki. 

@blackdown Çıkar PC'ye ama 9 ay sonra. :

öle bişi demedim sen yanlış anladın gta serisi herkeze hitap ettiği ve pc de kesinlikle oynaması geren bir oyun olarak düşünüldüğü için  hemen port edilip patchlerle performansı arttırılarak bu günkü halini aldı

yani isteseler god of war da  hemen port ederler  ama oyunu yapan firma multiplayer ve online olarak çoklu oyuncu özelliklerini eklemediği  için(  oyunu yapan firma için çok iyi bir ayrıntı  al sana mükemmel bir örnek)    kimse uraşmadı 

yani çıkmamasının  nedeni kesinlikle bu. çünkü değecek bişi olmadığı için kimse uraşmaz  gow 3 le

port  olayı dile çok kolay bir oyunu port etmek helekki oyunu yapan firma değilsen  ultra aşırı zahmet isteyen sürekli hatalarla -şifrelerle-programlama diliyle uraşıp neredeyse oyunu 0 dan yazma olayıdır bunların hepsini yaptıktan sonra oyunu komple ben yaptım ben tasarladım desen yeridirbunu yapan ruslar gta 5 ide oyun çıktıktan en az 1 ay içerisinde kendileri  çıkarır.

diceksinki nerdenbiliyosun? ps 3 çıkan bir gta 4  tabikide gene  ps 3 ün çalıştıracağı şekilde   gta 5  çıkacağı için anlattıklarımın hepsini dikkate alınarak rahatlıkla port edebilirler.hele bu gta 4  de oyun anlayışı ve grafik olarak dünya çapında beğeni ve başarı topladığın için  rahatlıkla 1 hafta içerisin kesin çıkabilir

exclusive oyunlarına yanıt olarak ise sölerim sana gta 4 port edilmişse :bu oyun niye port edilemesin adamlar uraşmışlar çıkarmışlar yapmış ama değecek oyun için yapmış tabi ruslar yaptı o şekil bitirdim oyunu  patchsiz  .bitirdikten sonra 1 ay içerisin de ruslar ilk patch yayınlandı sonra 2.inci patch yayınladı oyun biraz daha hızlandı grafikler dahada coştu.sonrada rockstar baktı oyun yayılmaya başladı pc ye çıkma tarihini erkene aldı ve kendi sitesinden  3 patch yayınladı bu patchle performansı doruğa ulaştı sonra firma enson patchlerle multiyide optimize etti iş bitti. yani firma konsollara satarak daha fazla kazanıyo .yoksa niye pc ye çıkarıp korsan bataklığına girsinki   ...        bataklığa girmek kolay çıkmak olay 

Biqbrave
04-11-2012, 02:19   |  #23  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
142 mesaj

Rockstar GTA V'i kesin ve kesin çıkarıcak pc'ye rockstar'ın politikasını biliyoruz önce konsolara çıkarır oyunu ondan sonra pc'ye.

atif
04-11-2012, 03:49   |  #24  
Üye
67 mesaj

zaten kesin çıkıcakda ben konsola çıktıktan 1 hfata sonra torrente pc ye port edilmiş şekilde razor crackli rus yapımın düçceğini  idda ediyorum

Banned
04-11-2012, 04:05   |  #25  
Banlandı
939 mesaj

@win Hala Ruslar diyorsunuz. Ben burada dandik ve Port sürümünden bahsetmiyorum. Ya da adamların yaptığı Crack'ten değil. God of War resmi olarak PS3'den başka platformda yoktur çünkü exclusive  bir oyundur. GTA 5 gelirsek, Xbox 360'den olabillir ama PC'ye developed gibi beklememek lazım. GTA 4'te hiç bir zaman düzelemedi PC'de. Konsol almak varken çile ne diye ?