GTA Vice City Yükleme sorunu

umutcuk1
03-06-2009, 18:44   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
90 mesaj

Merhaba GTA Vice City oyununu yüklemek istiyorum cdsi var radyosuyla beraber yüklemek istiyorum.%85e geliyor wild.adf programı sorunlu diyip kapanıyor.Ne yapabilirim?bu prpgramı bulabilir miyim?

Sistem Özellikleri
İşletim Sistemi         

* Orijinal Windows Vista® Home Premium
    * Orijinal Windows Vista® Home Basic

İşlemci & Yonga Seti        

* Intel® Centrino® 2 işlemci teknolojisi:
    * Intel® Core™2 Duo işlemci 3 MB'a kadar L2 önbellek, Intel® 64 mimarisini destekler
    * Mobile Intel® GM45 Express Yonga seti
    * Intel® Wireless WiFi Link 5100/5300 (dual-band quad-mode 802.11a/b/g/Draft-N) Wi-Fi CERTIFIED® ağ bağlantısı, MIMO teknolojisi, Acer SignalUp™ ile Nplify™ kablosuz teknolojisini destekler veya
    * Intel® Wireless WiFi Link 5150/5350 Wi-Fi®/WiMAX™ dual-mode modülü, Acer SignalUp™ ile Nplify™ kablosuz teknolojiyi destekler

Bellek        

* Dual-channel DDR3 SDRAM destekler
    * 4 GB'a kadar yükseltilebilir DDR3 1066 MHz bellek,iki adet soDIMM modülleri ile 8 GB'a kadar yükseltilebilir ( 64-bit işletim sistemleri destekler)

HDD        

* Bir S-ATA sabit disk sürücü

Depolama        

* 4X Blu-ray Disc™/DVD-Super Multi çift katman sürücü
    * 8X DVD-Super Multi çift katman sürücü
    * 5-in-1 kart okuyucu, Secure Digital™ (SD), MultiMediaCard (MMC), Memory Stick® (MS), Memory Stick PRO™ (MS PRO), xD-Picture Card™ (xD) destekler

Ekran        

* 15.6" HD 1366 x 768 piksel çözünürlük, yüksek parlaklık(220-nit), Acer CineCrystal™ TFT LCD, iki lamba, Acer GridVista™ ile aynı anda birden fazla pencere görüntülemeyi destekler
    * 16.7 milyon renk
    * 16:9 en boy oranı
    * 8 ms high-def tepki süresi
    * 60% renk gamı

Grafik        

* Mobile Intel® GM45 Express Yonga seti entegre 3D grafik , featuring Intel® Graphics Media Accelerator 4500MHD (Intel® GMA 4500MHD) ile 1759 MB'a kadar Intel® Dynamic Video Memory Teknolojisi 5.0 (64 MB sistem belleği, 1695 MB'kadar paylaşımlı sistem belleği *), Microsoft® DirectX® 10'u destekler
      (* sistem belleğinin boyutuna bağlı olarak)
    * NVIDIA® GeForce® G105M 2303 MB'a kadar TurboCache™ (512 MB paylaşımsız DDR2 VRAM, 1791 MB'a kadar paylaşımlı sistem belleği*),NVIDIA® CUDA™ destekler, PureVideo® HD teknolojisi, OpenEXR High Dynamic-Range (HDR) teknolojisi, Shader Model 4.0, Microsoft® DirectX® 10
      (* sistem belleğinin boyutuna bağlı olarak)
    * DualView™ desteği
    * MEPG-2/DVD acceleration, decoding
    * WMV9 (VC-1) ve H.264 (AVC) decoding
    * HDMI™ (High-Definition Multimedia Interface) ile HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) desteği
    * Acer Arcade™ Deluxe ; Acer CinemaVision™ ve Acer ClearVision™ teknolojileri

Son Düzenleme: umutcuk1 ~ 03 Haziran 2009 20:14
ParanoiD
03-06-2009, 20:12   |  #2  
ParanoiD avatarı
Yıllanmış Üye
1,900 mesaj

Oyun Cd sinde sorun olabilir.Başka bir cd den yüklemeyi dene yada netten indirip kurmayı dene.

umutcuk1
03-06-2009, 20:15   |  #3  
OP Üye
90 mesaj

WILD.adf dosyasını çok aradım bulmadım biri atarsa iyi olucak