Güle Güle Roberto Carlos

Toxic
18-12-2009, 23:12   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos, UEFA Avrupa Ligi'ndeki Sheriff maçından sonra veda etti.

Maç sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Roberto Carlos,Fenerbahçe'yi, Sarı-lacivertli taraftarları bıraktığı için üzgünolduğunu belirterek, "Buradan ayrılmak zorunda olduğum içinüzüntülüyüm. Hayatımda öyle bir döneme gelmiştim ki bir karar vermekgerekiyordu. O karar da Brezilya'ya dönme yönünde oldu" dedi.

Brezilya'ın büyük kulüplerinden Corinthians ile anlaştığını ifade edenRoberto Carlos, "Bundan sonra kariyerini bir süre daha oradasürdüreceğim, ancak kalbimin bir parçası burada Fenerbahçe ile olacak.Sizleri hiçbir zaman unutmayacağım" diye konuştu.

Brezilyalı oyuncu, "Neden sezon sonunda değil de devre arasındaayrılıyorsun?" sorusuna, "Kontratım sezon sonunda bitiyordu, ancakgitme kararımı biraz daha önceye çektim. Zamanı geldiğini düşünüyorum.Eşim hamile ve Brezilya'da. Tüm ailem Brezilya'da. Çözmem gerekenşeyler var. 16 yıldır ülke dışında oynuyorum. Avrupa kariyerimin sonunageldim. Sezon başında aldığım kararı biraz daha erkene çektim.Karşılıklı anlayışla Fenerbahçe'den ayrılıyorum" yanıtını verdi.

Roberto Carlos, Türkiye'de ve Fenerbahçe'de olduğu sürede güzel şeylerverdiğini dile getirerek, "Futbol kariyerim bittikten sonra sahadışında Real Madrid'de de olabilirim. Eğer Fenerbahçe bana bir teklifyaparsa, bir kez daha burada olmaktan mutluluk duyarım. Herkeseteşekkür ediyorum. Bir gün tekrar görüşeceğiz" şeklinde konuştu.
Carlos, son olarak Türkçe "Teşekkürler Türkiye" diyerek veda ederken, 20 Aralık Pazar günü Türkiye'den ayrılacağını söyledi...

Kapalı Hesap (79876)
19-12-2009, 01:32   |  #2  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj

Fener Bahçe'ye renk kattı. Ama Carlos eski carlos değil.
Güle güle ...

Eni güzel 10 golü:

Video KaldırılmışVideo Kaldırılmış
Son Düzenleme: Kapalı Hesap (82250) ~ 19 Aralık 2009 01:37
Kapalı Hesap (135391)
19-12-2009, 08:38   |  #3  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Gitti mi ? İlk defa burdan duydum...

_hEro
19-12-2009, 17:09   |  #4  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Alıntı: Melih Çalışkan  
Gitti mi ? İlk defa burdan duydum...
Ciddi misin ?
Evet gitti.2.5 senenin ardında yıl sonunu beklemedi ve Brezilyaya döndü.

Toxic
19-12-2009, 19:44   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
3,600 mesaj

galatasaraylı olmama rağmen böyle büyük bir futbolcuya Türk futboluna yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyorum

prison
19-12-2009, 21:00   |  #6  
Yıllanmış Üye
585 mesaj

gs l taraftar olarak üzüldüm :))