[Güncellendi]Oyunun arayüzü ve içeriği yenilendi

Ynsmr19
25-05-2015, 14:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

Her yaştan oyuncuya hitap eden bu oyun oldukça basit bir oynanışa sahip. 1 den başlayarak süreniz tükendiğinde ve ya yanlış sayıya bastığınızda(örneğin sıra 3 teyken başka bir sayıya bastığınızda) oyun sona eriyor. Oyunda başarılı olmak için dikkat ve görsel hafıza oldukça önemli. Zaten böyle bir yapıya sahipseniz başarılı olacağınızdan şüphem yok. Böyle yapıya sahip olmayanlar ise zaten oyunu oynayarak bu özellikleri kazanmış olacaklar. İyi eğlenceler dilerim.

Sayı Tahtası sayılara sırasıyla dokunmanız gereken bir sayı oyunudur. Basit görünüyor değil mi ? Yapması gerçekten zor :D

Sayı Tahtası insanların beyin-göz-el koordinasyonunu ölçen bir oyundur. Oyundaki geri sayım insanlara heyecanlı dakikalar yaşatıyor.Buna ek olarak, diğer zorluklarla da mücadele etmeniz gerekiyor.

EĞLENCE ve BAĞIMLILIK yapıcı oyun içeriği

- Tamamen yenilenmiş görsel arayüz.

- 3 Hak

- Olayları en kısa zamanda tamamlayarak ekstra saniye kazan

- Rastgele gelen olaylara karşı mücadele et

- Zamana ve diğer zorluklara karşı mücadele et.

- Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalış.

- Skor tablosundaki sıralamanı yükselt.

- Ve en iyisi OL.

Sayı Tahtası - Sayı Oyunu

Son Düzenleme: Ynsmr19 ~ 11 Kasım 2015 00:34 Neden:
mehmet_93
25-05-2015, 22:14   |  #2  
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj

Eline sağlık da yapımcı ingilizce-oyun adı ingilizce- menü ingilizce herşey ingilizce. Niye türk yapımı diye tanıtıyorsun ki ? Bunun yerli yapım olabilcek bi yönünü göremedim. (İngilizce evrensel dil dersenizde ingilizcenin yanında birde tr dil desteği olmalı ki yerli denilebilisin)

Ynsmr19
26-05-2015, 11:50   |  #3  
OP Taze Üye
18 mesaj

Sorunun cevabını sen verdin zaten. Oyunda makaleler geçmediği için tr dil koymayı gerek görmedim 5-10 tane kelime var play quit login leaderboard ... günümüz neslininde bu 5-10 kelimeden fazlasını bildiğine adım gibi eminim. Bu yüzden gerek duymadım

mehmet_93
26-05-2015, 11:59   |  #4  
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj

Problem bilmek veya bilmemek değil herşey ingilizce ise yerli yapım demenin anlamı ne ki ? yabancı yapınca bile tr dil desteği koyuyo artık :D yerli böyle yapacaksa yapmasın daha iyi :)

Ynsmr19
11-11-2015, 00:37   |  #5  
OP Taze Üye
18 mesaj

Oyun görselleri ve içeriği tamamen yenilenmiştir. Oyuncu geri dönüşlerine göre şekillendirildi ve maksimum eğlence hedeflendi. Herkese iyi eğlenceler dilerim. Skorlarınızı bekliyorum :D