[YAZILIM] Güncelleştirme sorunu

HPQ-User
14-10-2012, 18:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Yaklaşık 1.5- 2 senedi windows7 kullanıyorum-orijinal- ve hiç bir zaman güncelleştirme sorunu yaşamıyordum. Ancak yaklaşık 4 ay önce 41,2 mb lık
2 tane güncelleştirme çıktı ve 4 ayda sayısız kez yüklediyip durdu aynı güncelleştimeleri. sürekli- ne zaman bilgisayarımı kapatsam en az bi yarım saat 1/2 güncelleştirmeleri yüklüyor 41,2 mb, diyor. kim bilir aynı güncelleştirmeyi kaç kez yükledim artık beklemiyorum doğrudan tuşa basarak kapatıoyrum. ve size kolaylık osun die ayrıntıları kopyala dedim ve yapıştırıyorum yardımcı olursanız- bu güncelleştirmelerden kurtulursam (yükleyerek) sevinirim.

1=
x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows XP, Server 2003, Vista, Windows 7, Server 2008 ve Server 2008 R2 Üzerinde Microsoft .NET Framework 4 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB2656351)

Yükleme boyutu: 9,0 MB

Bu güncelleştirmenin etkili olması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Güncelleştirme türü: Önemli

Kimliği doğrulanmamış uzaktaki bir saldırganın sisteminizin güvenliğini aşmasına ve denetimini ele geçirmesine olanak verebilecek bir güvenlik sorunu saptanmıştır. Microsoft'un bu güncelleştirmesini yükleyerek sisteminizin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra sisteminizi yeniden başlatmanız gerekebilir.

Ek bilgi:

Yardım ve Destek:

2=
x64 Tabanlı Sistemler için Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2 üzerinde Microsoft .NET Framework 4 Güncelleştirmesi (KB2600217)

Yükleme boyutu: 32,2 MB

Bu güncelleştirmenin etkili olması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Güncelleştirme türü: Önerilen

Bu güncelleştirme, Microsoft .NET Framework 4'teki kararlılık, güvenilirlik ve performans sorunlarını ele almaktadır. Bu öğeyi yükledikten sonra, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Ek bilgi:

Yardım ve Destek:

KAÇ KEZ YÜKLEDİKTEN SONRA YENİDEN BAŞLATTIM VE O DEDĞİ YERLERDEN -support muş windows fixmiş- MEDET UMDUM ANCAK HİÇ BİRİ OLMADI ŞİMDİ SİZE DE SORUYORUM NEDEN? VE NASIL ÇÖZEBİLİRİM?
şimdiden teşekkürler

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: HPQ-User ~ 20 Ekim 2012 12:31