Hadi tahmin edin: Kim bu?

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
PcMaKeR
06-06-2009, 09:55   |  #1  
PcMaKeR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
Lich King - Speed paintLich King - Speed paint
Lich King - Speed painting

Its from Warcraft " Lich King ".
I think its cool picture so i make art on speed painting!

Photoshopla yapmış. Kim bu oyun kahramanı :)

cbilgen13
06-06-2009, 10:08   |  #2  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,442 mesaj

yüzüklerin efendisindeki iri kıyım herife benziyor..saruman mıydı? saruhan mıydı?

Süleyman.
06-06-2009, 10:11   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

"Sauron" Yüzüklerin Efendisi'ndeki. Bu herhalde World Of War Craft'taki Lich King; zaten başta da yazmış. :)

Ama gerçekten çok iyi yapmış.

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 06 Haziran 2009 10:11
cbilgen13
06-06-2009, 10:14   |  #4  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj

saol eltahir ben video'yu izlemeden direk tahminde bulundum gerçi..videoları izlemek tam bir işkence oluyor CHIP'te çoğu kullanıcı bundan şikayetçi bulunacak bir çözüm heralde...

Süleyman.
06-06-2009, 10:20   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

İyiydi bu sefer, ben sorunsuz izledim.

cbilgen13
06-06-2009, 10:23   |  #6  
cbilgen13 avatarı
Yıllanmış Üye
1,442 mesaj
eltahir
İyiydi bu sefer, ben sorunsuz izledim.
aslında hastanede iş yerindeyim şuan burdaki bağlantıyla videoların takılması normal diye düşünüyorum ama evdede çoğu video'nun yüklenmesi zaman alıyor...çok yüksek kalitede yayınlanıyor heralde biraz görüntü kalitesi düşürülse belki faydası olur...

PcMaKeR
06-06-2009, 11:19   |  #7  
PcMaKeR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

World Of Warcraftın Son oyunundaki İnsan. İnsan değil artık acayip bişi arkadaş yavaştan bana da alıştırdı :D Ama süper yapmış adam ps ile.

Ahmet Ertuğrul
06-06-2009, 16:46   |  #8  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

Warcraft III: Frozen Throne'da insan, Paladin Arthas. Topraklarını Undeadlerden kurtarmak için aradığı gücü kadim ve sihirli bir kılıç olan Frostmourne'da bulur. Kılıcın üstündeki yazılar şu anlama geliyordu: "Bu kılıcı taşıyan kişi sonsuz güce sahip olur. Kılıç eti parçaladıkça, kılıcın gücü ruhu yaralayacaktır." (Whomsoever takes up this blade shall wield power eternal. Just as the blade rends flesh, so must power scar the spirit.) Bu kılıç Arthas'ın ruhunu karartıp onu bir Undead'e, Lich King'in şampiyonuna dönüştürür. Zaten bu kılıç Lich King'indir. Lich King bulunduğu bedensiz durumundan geri dönüşü için Arthas'ı kullanır. Oyunun sonunda Lich King, Arthas'ın onun buzlar içinde duran zırhını giyerken dünyaya döner, Arthas'ın bedeninde.

Warcraft Lore: Arthas BecomesThe Lich KingWarcraft Lore: Arthas BecomesThe Lich King
After sucessfully escaping The Scourge in the Plaguelands, two foiled assasination attempts, and defeating Illidan and his Naga, King Arthas finally reaches the Frozen Throne in Northrend.

I spite of all the voices in head, he obeys the Lich King's voice and fulfills his mission by freeing the spirit and armor from its icy prison; only to be posessed by it and thus becoming the new Lich King incarnate until this very day.

Arthas, once a noble paladin of Light, plunges further into darkness...