hafıza kartı disk korumalı dior

HPQ-User
24-06-2010, 11:38   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

karizma sormuş:
telefon hafızı kartım 512 mb buna daha önce dosya atamıyordum aparattan dolayı virüs yemişti baya bi telefonum çünkü yazılım attırdım telime sonra karşı komşumuzun aparatını aldım ve rahat bir şekilde dosya alıp attım kartımı şumdi ise atamıyorum attım ama hafıza kartı bozuk dedi göstermedi attıklarımı sizden neden göstermedi acaba sorunuma çözüm bulabilrmisiniz bilgisayarda biçimlendiriyorum windows biçimlendirmeyi bitiremedi dior ya lütfen sorunumu çözermisiniz

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
bilgisayarım xp uyumlu telefon hafızı kartım 512 mb buna daha önce dosya atamıyordum aparattan dolayı virüs yemişti baya bi telefonum çünkü yazılım attırdım telime sonra karşı komşumuzun aparatını aldım ve rahat bir şekilde dosya alıp attım kartımı şumdi ise atamıyorum attım ama hafıza kartı bozuk dedi göstermedi attıklarımı sizden neden göstermedi acaba sorunuma çözüm bulabilrmisiniz bilgisayarda biçimlendiriyorum windows biçimlendirmeyi bitiremedi dior ya lütfen sorunumu çözermisiniz

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; InfoPath.1)