Half Life 2 gelse...

egemengiga
31-12-2007, 14:20   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,298 mesaj

once asagidaki konuyu incelerseniz...

bu konuyu gordugumda su aklima geldi. acaba HL2 yi yapan ekip, karakterleri bu oyunculara benzeterek mi tasarladilarKahkaha

bence filmi yapilacaksa oyundaki senaryoya sagdik kalinmali. orumcek adam ve X-men de ornegini gorduk. cizgifilm ve cizgi romanlardaki senaryolari cok feci sekilde degistirmislerdi. gorsel ve isitsel efektler filmleri kurtardi.

Borga-x
31-12-2007, 14:41   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Süper benzerlik bu kadar olamaz.... Keske yapsalar adam gıbı izlesek.Hollywood Crysis'i ne yapacak ben onu merak edıyorum

CU_GS7
31-12-2007, 14:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
egemengiga
once asagidaki konuyu incelerseniz...

bu konuyu gordugumda su aklima geldi. acaba HL2 yi yapan ekip, karakterleri bu oyunculara benzeterek mi tasarladilarKahkaha
Çok fazla benziyor karakterler aktörlere..Geek
Filmi yapılsa gidilir tabi..

jeomania
02-01-2008, 07:40   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,251 mesaj

oyun sonu getirdiğinizde film bitmiş gibi oyun karakterlerinin seslendirenlerin vs. gerçek isimleri yazar. ben gta oyununu bitirdiğimde ekrandan geçen isimleri capture etmiştim. mesela
tomi vercetti = ray liotta http://images.google.com.tr/imag ... e=UTF-8&sa=N&tab=wi
oyundaki herkese bakmıştım özellikle eski gta3 oyunundaki bayan karakterleri araştırın derim :) aslında bence gta nın filmi yapılmalı. scarface gibi ama gta alıntıları olan gangster filmi yapılsa çok güzel olur... arabayla fahişeleri toplama sahnesi de en manyak sahnesi olurdu heralde :))

yakuza_
15-01-2008, 21:32   |  #5  
Yıllanmış Üye
347 mesaj

knıght onlinenin filmi oLsan 10 kere İzlerim Sinemada :D
yada Counter-strikenin