Hangi Antivirüs En iyisi Hangisi Baştan Sona Rezil

matraxx22
08-02-2012, 13:29   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

Hangi Antivirüs En iyisi Hangisi Baştan Sona Rezillik

1-Avast : Free sürümü güzel bazı yerlerde gereksiz soru sormasının dışında Mesela katılımsız program kurarken illaki bir ipnelik yapar ve programı parçalı kurmaya neden olur tam kurulum gerçekleşemez avastı kapatıp denesen artık dosyalardan dolayı hep aynı hatayı veriri

2-AVİRA : Free sürümü bu güne kadar gördüğüm denediğim en berbat yazılım hatta onu bu sayfa kadar aşşağılasam yine yetmez o avirayı yüzyılın berbat yazılımını yazan yazılımcıların programı yazarken akılları 5 yahut 6 karış havada olması lazım ancak bu kadar berbat bir yazılım çıkabilir ortaya ses kartılı aviranın gözünün önünde kurmama rağmen birkaç restart tan sonra virüslü diyor ve kaldırıyor tüm düzenimi altüst ediyor saçmalığın bu boyutlarda olmasına hayret ediyorum her açılışta otomatik başlaması gereken programları virüstür karantinaya taşınıyor diyor bu ne lan bende her zaman yoksay diyorum ama beni dinleyen kim Allah belanı versin avira ve tabiki sana olan lar yazılımcılarına kat kat daha fazla olsun işşallah pislik eski sürümleride böyleydi onlarıda sevmezdim(Babanıda sevmezdim Süt oğlan) Yeniside aynı berbat

3-Eset : Smart Security bu güne kadar gördüğüm en iyi en stabil en kullanıcı dostu en yardımcı yazılım her zaman bana iş bırakmaz virüsün ne demek olduğunu şıp diye anlar yapılması gerekeni yapar ADAMsın Eset Adamsın NOD 32 Smart Security 5 Süpersin

4 : Kspersky İnternet Security Eski sürümleri mükemmeldi ama 2010 dan sonra çıkanlar aşırı derece salağa bağladı ve her şeyi bana sorar hale geldi herşey ama herşey şu açılsınmı şu güvenli gruba eklensinmi senini bir algoritmanyokmu beyinsiz mantıklı kararlar veremiyormusun tek başına ama eski sürümlerinin hatrına saygım sonsuzdur Kspesky e

5 : AVG free sürümü tam bir muhallebi çocuğu kıvamındadır normal bir kullanıcıyı kendine küfür ettirmeyecek kadar tedbirli akıllı uslu bir yazılımdır ne aşırı soru nede silinmemesi gereken dosyaları silme afferin AVG ama sistemimi koruyup koruyamayacağından şüpeliyim tek başına olmaz yanına bir antivirüs daha olması lazım

Şimdi aviraya kızgınlığıma bu demeci hazırladım SAKIN HA AVİRADAN UZAK DURUN KULLANANLARI KINAYIN ÇOK BÜYÜK BİR YANLIŞ HER AÇIDAN PERFORMANS KENDİ BAŞINA KARAR VEREBİLME ALGORİTMASI HEPSİ AMA HEPSİ BERBATTTTT......

Şimdi Aviranın pisliğini temizleyeceğim allah belanı versin Avira 2 günlük iş bıraktın bana

Kapalı Hesap (153334)
08-02-2012, 13:40   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

en guzel ubuntu kurucan antivurus kullanmican.antivurus kuracam dersen comado internet sec free cok iyi.
3 5 sene once ben esede super diyordum millet kasper norton diyordu sonra avg ye gectim onuda kotulediler simdi xp de ve win7 de ucretsiz comodo is yuklu insanlar henuz bilmiyor esetten bile daha seri ve akilli.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (187644) ~ 08 Şubat 2012 13:47
Flapjack
08-02-2012, 13:46   |  #3  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj

AVİRA çooook kötü
pc nin açılma süresini uzatıyo

matraxx22
08-02-2012, 13:49   |  #4  
OP Yeni Üye
24 mesaj
Alıntı: Flapjack  
AVİRA çooook kötü
pc nin açılma süresini uzatı
ohooo ve daha ne kötülükler

Kapalı Hesap (153334)
08-02-2012, 13:50   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

pc nin icine eden programlar nero, ms esential, kasper, avg tune, ccclener reg temizleme, ve luzumsuz yazilimlar.
bide creative dvd ve helper.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (187644) ~ 08 Şubat 2012 13:52
Flapjack
08-02-2012, 13:56   |  #6  
Flapjack avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
860 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
pc nin icine eden programlar nero, ms esential, kasper, avg tune, ccclener reg temizleme, ve luzumsuz yazilimlar.
bide creative dvd ve helper.
nero pcmi ağırlaştırıyor ccleaner pek bişe yaramıyor kaspersky varken ramin 1.5 gbsi gidiyooo zaten 2 gb ram var :))

_burakdede_
25-03-2012, 14:20   |  #7  
_burakdede_ avatarı
Taze Üye
8 mesaj
Alıntı: Flapjack  
AVİRA çooook kötü
pc nin açılma süresini uzatı
AYARI İLE BAŞLANGIÇ TARAMASINI KAPAT.
AVİRA KÖTÜ DİYENLERE SESLENİYORUM AVİRA SÜPERDİR

Son Düzenleme: _burakdede_ ~ 25 Mart 2012 14:21
Cerbe1560
28-02-2016, 11:16   |  #8  
Cerbe1560 avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
23 mesaj

"Avast Free Antivirüs" kullanıyorum. Oldukça başarılı. Ayrıca Windows 10 pro güvenlik ayarları da açık. Çok abartmayalım. İsterseniz ilave siber güvenlik programlarından bahsedebilirim....

ahmetemir
28-02-2016, 21:43   |  #9  
Taze Üye
3 mesaj

avira yıllardır kullanıyorum . diğerlerine oranla daha iyi diye düşünüyorum.