hangi isletim sistemi kurulur

kaanes
07-08-2015, 19:51   |  #1  
kaanes avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
15 mesaj

Merhaba arkadaşlar benim cep telefonum dark evo p60 bilenleriniz vardır belki. Arkadaşlar benim sorum şu ben artık android 5.0-1 veya ubuntu, miui, colour os vs den birini kurmak istiyorum fakat hangisini kursam sıkıntı çıkarmaz benim telefonumun markası sitelerde olmadığı için kuramıyorum örneğin ubuntu vs bazı telefonlarda garanti verirken bazı telefonlarda çalışıp çalışmadıı kasarmı kasamaz mı belli değil denesem brick riski var bilen varsa veya uyumulu bir rom falan söylerse sevinirim bu arada cm vs olmuyor benim telefonumun markası fazla bilinmediği için cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

djsami
10-08-2015, 01:01   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 3
20 mesaj
Alıntı: kaanes  
Merhaba arkadaşlar benim cep telefonum dark evo p60 bilenleriniz vardır belki. Arkadaşlar benim sorum şu ben artık android 5.0-1 veya ubuntu, miui, colour os vs den birini kurmak istiyorum fakat hangisini kursam sıkıntı çıkarmaz benim telefonumun markası sitelerde olmadığı için kuramıyorum örneğin ubuntu vs bazı telefonlarda garanti verirken bazı telefonlarda çalışıp çalışmadıı kasarmı kasamaz mı belli değil denesem brick riski var bilen varsa veya uyumulu bir rom falan söylerse sevinirim bu arada cm vs olmuyor benim telefonumun markası fazla bilinmediği için cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür

senin telefonun MTK6582 işlemci kullanıyor ve bu işlemciye göre rom bulman gerek cw zaten olmaz çünkü onlar MTK6582 desteklemiyor.

kaanes
10-08-2015, 15:51   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
15 mesaj

tamam teşekkür ederim ubuntu touch u desteklermi