Hangi parcada ariza var?

alpozk979
29-03-2014, 17:23   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
60 mesaj

Merhaba arkadaşlar kısa bir sure once cd rom bozuldugu icin kasanin icini actim ve sorunu buladim bazi yerleri kurcaladim ve bilgisayari actim hic goruntu gelmedi hemen islemciyi soktum benim anakartin ustundeki pinler temizlerken yamulmustu gene goruntu yoktu onlari kendim duzeltmistim goruntu gelmisti herneyse pinler ayni duruyordu kartin ustundeki herseyi soktum Rami soktum ekran kartini soktum onboarda taktim hdd ve cd romu dahi soktum actim pcyi gene goruntu yoktu arkadaslar simdi yeni guc kaynagi anakart ve ekran karti siparisi verdim sizce sorunu cozermi yoksa baska sorunmu var ?

SeaPortPirate
29-03-2014, 18:28   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
50 mesaj

Sipariş vermeden önce bilen birisine durumu anlatsan daha iyi olurdu aslında ama parçalarda sıkıntı varsa yeni paçalar sorunu çözer.Monitörüde bi test et eğer evinde led tv felan varsa kasayı ona bağla.Açılırsa sıkıntı monitör.

alpozk979
29-03-2014, 19:52   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 1
60 mesaj

Azda olsa bilgim var uyumlu oldugundan eminim monitorude test ettim sorun yok. Benim icin onemli olan bu parcalri aldiktan sonra sorun devam ederse ne yapacagim yani hangi parca sorunlu

SeaPortPirate
29-03-2014, 20:47   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 2
50 mesaj

Monitörde sağlamsa parçaları aldıktan sonra niye sorun çıksınki sıfır parça uyumlu olduktan sonra, parçaları dene sorun olursa at foruma cevaplarlar.Ama sıkıntı olacağını sanmıyorum.

DiamondMines
30-03-2014, 16:55   |  #5  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: alpozk979  
Merhaba arkadaşlar kısa bir sure once cd rom bozuldugu icin kasanin icini actim ve sorunu buladim bazi yerleri kurcaladim ve bilgisayari actim hic goruntu gelmedi hemen islemciyi soktum benim anakartin ustundeki pinler temizlerken yamulmustu gene goruntu yoktu onlari kendim duzeltmistim goruntu gelmisti herneyse pinler ayni duruyordu kartin ustundeki herseyi soktum Rami soktum ekran kartini soktum onboarda taktim hdd ve cd romu dahi soktum actim pcyi gene goruntu yoktu arkadaslar simdi yeni guc kaynagi anakart ve ekran karti siparisi verdim sizce sorunu cozermi yoksa baska sorunmu var ?

Sipariş vermeden önce bilgisayarcıya götürseydin baksalardı bir belkide sorun yoktur parçalarda.