hangi sayıda vardı bu???

SegamenT
15-09-2006, 02:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar chip dergisinde son aylardan birinde bir program vermişti şimdi sildim ama programın adını hatırlamıyorum.
Bütün dergileri karıştırdım ama yine bulamadım.
Bilgisayarda olan bütün olayları kaydeden bir programdı bu.
Kim msn'de kiminle ne konuşmuş.Hangi programları kullanmış.
Hepsini log dosyaları halinde kaydediyordu.
Bu programı arıyorum.Lütfen yardım edin arkadaşlar

Banned
15-09-2006, 08:52   |  #2  
Banlandı
198 mesaj

Ağustos sayısında verilen, MSN Plus'dan bahsediyorsun. Bu programı yüklediğinde, "My Documents" (Belgelerim.) klasörünün içerisindeki, "My Chat Logs" klasöründe, tüm konuşmalar kaydediliyor. Fakat public PC'ler için kesinlikle önermediğim ve kötü sonuçlar doğuracak bir hadise. Kişisel PC'nizde kullanmanız daha mantıklı olacaktır. Kötü emellere de alet etmemek lazım bu tür işe yarar programları ;).

SegamenT
15-09-2006, 11:12   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Ben bu programı biliyorum. Yardımın için sağol ama aslında benim tam istediğim ben yokken bilgisayarda neler yapıyorlar hepsini öğrenmek istiyorum.
Program bir trojan gibi çalışıyordu ve yapılan bütün işlemleri kaydediyordu yani sadece msn konuşmalarını değil. Yapılan chat türü konuşmaları internette girilen bütün sayfaları Saatini ve tarihini tutarak kaydediyordu.Basılan bütün tuşları filan yani. Bu programı arıyorum arkadaşlar. Chip dergisinden yüklemiştim ama şimdi bulamıyorum

SegamenT
18-09-2006, 07:59   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

YARDIM EDEBİLECEK YOKMU ARKADAŞLAR YAAA

Recep Baltaş
18-09-2006, 12:19   |  #5  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Yakında database tür bir çalışma var.o zamn gerekli yazıyı kolayca bulabilirsiniz.