Hangi telefonu kullanıyorsunuz?

theironman
11-09-2015, 14:38   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Hepimizde aşağı yukarı alt orta üst seviye bir akıllı telefon var. Şu an hangi telefonu kullanıyorsunuz diye sorsam? Kullandığınız cihazdan memnun musunuz ve yine telefon alsanız ne alırsınız desem?

Ben iPhone 6 Plus kullanıyorum. yalan yok memnunum da. ileride telefon alırsam da, eğer bütçem uygun olursa yeni nesil bir iPhone olur. ama iPhone 6s falan değil tabii. iPhone 7 veya sonrası gibi...

raziel34
11-09-2015, 14:39   |  #2  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

Galaxy S6 edge kullanıyorum, daha baya yeni... memnun muyum sorusuna şunu diyebilirim: evet memnumum, ama bi sorunum var ki aşırı ısınıyor. sebebini çözemedim, az buçuk telefonu kurcalasam tutamıyorum telefona, öyle bir yanıyor. teknik sorun mu bilemedim. onun dışında telefon almayı düşünmem artık servet verdik zaten.

samet61
11-09-2015, 14:40   |  #3  
samet61 avatarı
Yıllanmış Üye
243 mesaj

galaxy s4 kullanıyorum. iki yıl önce askerden döndüğümde almıştım, o gün baya popülerdi tabii, aldığıma pişman olmadım hiç, bazen sıkıntı yaşatmadı değil tabi, teknik servislik de olduk hatta, ama şu an hala bir şekilde çalışıyor, yavaşlasa da zamanla. yine telefon alacak olsam.. hmmm... galiba yine samsung alırdım, note 5 olabilir mesela...

theironman
11-09-2015, 14:41   |  #4  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Alıntı: raziel34  
Galaxy S6 edge kullanıyorum, daha baya yeni... memnun muyum sorusuna şunu diyebilirim: evet memnumum, ama bi sorunum var ki aşırı ısınıyor. sebebini çözemedim, az buçuk telefonu kurcalasam tutamıyorum telefona, öyle bir yanıyor. teknik sorun mu bilemedim. onun dışında telefon almayı düşünmem artık servet verdik zaten.

bence aşırı ısınma normal bir durum değil, servise götür derim, hem de kısa sürede başına geliyorsa bu aman diyim. garantisi varken yol yakından git götür.

raziel34
11-09-2015, 14:42   |  #5  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
204 mesaj
Alıntı: elvis32  
bence aşırı ısınma normal bir durum değil, servise götür derim, hem de kısa sürede başına geliyorsa bu aman diyim. garantisi varken yol yakından git götür.
bilmiyorum bu kadar yeniyken böyle bir arızası olsun normal gelmiyor. neyse haklısın belki, canımı biraz daha fazla sıkarsa götürürüm artık.