Hangisi Daha İyi ?

tentinoz
28-04-2010, 13:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

HP PAVILION DV6-2070ET
Aile:            HP Pavilion                            İşlemci Cinsi:            Intel Core i7 i7-720QM (1,60 Ghz, Düzey 2 önbellek 6 MB)                            Ön Bellek:            6MB                            Bellek:            3GB DDR3                            Maksimum Bellek ( MB):            8 GB DDR3                            Bellek Slot Sayısı:            2 (2 Dolu)                            Sabit Disk:            500GB SATA 5400RPM                            Ekran Boyutu:            15.6''                            Ekran Tipi:            Diyagonal HD+ Yüksek Tanımlı HP LED BrightView Geniş                            Ekran Çözünürlüğü:            1366 X 768                            Optik Sürücü:            Lightscribe Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)                            Ekran Kartı:            NVIDIA GeForce GT 230M 1 GB atanan DDR3 ile 2815 MB'ye kadar toplam grafik belleği                             
                                        HP PAVİLİON 1300
Yüklü işletim sistemi            Orijinal Windows® 7 Home Basic (64-bit)                            İşlemci türü            Intel® Pentium® T4300 işlemci                           
            • 2,10 GHz, Düzey 2 önbellek 1 MB                            bellek                                         bellek            3072 MB                            Maksimum bellek            8 GB'a kadar DDR3 belleği destekler                            Bilgi Depolama                                         Dahili sürücüler            320 GB SATA Sabit Disk Sürücüsü 7200 rpm                            Optik sürücü türü            Çift Katman desteğine sahip Lightscribe Super Multi DVD Yazıcı (+/-R +/-RW)                            CD/DVD etiketi yazdırma            LightScribe ile PC'nizden doğrudan serigrafi kalitesinde disk etiketleri oluşturun: Yazdırın, çevirin, yazdırın.                            Grafik                            Ekran boyutu            15,6 inç Çapraz Yüksek Tanımlı HP LED Brightview Ekran                            Ekran çözünürlüğü            1366 x 768                            Grafik kartı            ATI Radeon™ HD 4530 Grafik Kartı                           
            512 MB ayrılmış DDR3 ile 1790 MB'ye kadar toplam grafik belleği

HANGİSİ DAHA İYİ ? HIZ BAKIMINDAN ? RAM EKRAN KARTI BAKIMINDAN ?

Son Düzenleme: tentinoz ~ 28 Nisan 2010 13:21
xxömür
28-04-2010, 16:13   |  #2  
xxömür avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,574 mesaj

ya şöyle kendi işi için bile üşengeçlik yapıp kopyala yapıstır yapıp yardım isteyenlerden nefret ediyorum insan su metni sana yardım edicek olan kişilerin rahat okuması icin düzenler en olmadı eliyle yazar sen kendi işin icin üşenirken baskaları neden sana yardım etsin mesajını düzenle