HANİ GELECEK NERDE?

MOBILITY-RODEON
03-05-2006, 22:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

ben bir teklonohi manyağı olaraktan chip dergisini her ay duzenli olarak alan suyunu çıkarmadan bırakmayan degerli bir okurum (çok mütevaziyimdir)her neyse eger bu mesajı dergi editörlerinden biri okuyorsa sözüm ona --birincisi chip ve diger tum bılgisayar ve teknoloji dergilerinde rastladığım en buyuk eksiklik bızlere sadece su anki teklonojinin en son urunlerini tanıtmalrı ben bır teknolji dergisinden beklerdimki sadece su anki degılde mesela 10 sene sonra teknoloji bizlere ne sunacak neler getirecek tabi bunları herkesın bılmesı gercek olması zaten imkansız ama kendini bu işe adamış editörler olarak eminimki olaya daha geniş acıdan bakabilirsiniz ve bu sayede gelecege yonelık ipuçlarını her hafta derginizde bizlere sunarak hem bızleri hemde gelecekte gerceklestirilecek olan bir projenin ilk adımlarını atmiş oluruz sunu anlamalıyızki artık dünyada teknolojiyi takip etmek yetmıyor neyse ikinciside birde nostaji koseniz olursa sevinirim 80 li ve 90 lı yılların urunlerı donanımları programları ve oyunlarını anlatan bir kosenız olursa seve seve okuruz yaznın bitisi baslıga ters oldu ama neyse kolay gelsin saygılar

Banned
04-05-2006, 00:33   |  #2  
Banlandı
1,204 mesaj

RADEON

CU_GS7
04-05-2006, 00:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Aynen öyle bir tezat olmuş..
10 yıl sonrası da olsun ama 10 yıl öncesi unutulmasın..:))
10 yıllık bir geleceği tahmin etmek teknolojide gerçekten zor..Yani tahmini tutturmak daha zor..3 yıllık gelecek tahmini bile yeterli..:))
Geçmişteki donanım ve programların yeniden değerlendirilmesi ilginç olur ama pek gerekli gelmiyor bana..

[CHIP'te bu ay bölümüne de aynı yazıyı yazmışsın..Ben yazımı oradan silip buraya aynen taşıyorum ki sen oradaki başlığına kimse bir şey yazmadan silesin diye..:)) (Aynı başlık ve yazılarla forumumuz kirlenmesin..)]

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 04 Mayıs 2006 01:00
Gökhun Sungurtekin
04-05-2006, 11:05   |  #4  
CHIP Editör
136 mesaj

Zaman zaman yeni trendler ve gelecek hakkında yazılarımız oluyor ama bunları pek yeterli bulmuyorsunuz anlaşılan. Derginin sonunda VİZYON ismini taşıyan bir bölümümüz bile var aslına bakarsanız.
Mümkün olduğunca artırabiliriz bu tür yazıları...

MOBILITY-RODEON
06-05-2006, 17:50   |  #5  
OP Taze Üye
15 mesaj

bence yeterli degil bakın ben her ay 5 çesit PC dergisi alan biriyim bana göre hepsinin eksisi ve artısı aynı neden çünkü hepsinin haber kaynagı aynı daha arastırmacı bir dergi olursanız emın olunki one cıkarsınız  ''bu arada bir arkadas RADEON deyip gülmüs ben ismimde  ATI firmasının laptop lar için yaptıgı mobil grafik kartı serisini kasdetmiyorum bu benim koydugum bir isim ''