hardiskim görünmüyor daha önce gördüğü halde

odicle807
23-10-2006, 19:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar aslında bukonu daha önce varmıydı onu bilmiyorum baktım ama bulamadım aslında bu konu burrayadamı açılır heralde buraya açılır diye tahmin ettim neyse konuya döneyim. Arkadaşlar benim seste sorun vardı yanlışlıkla eternet kartının dosyalarını sildim ses dosyalarını silecem diye. Bendede ikitane pc var ikisinin anakart markasıda aynı giggabyt şimdi asıl mevzu yanlış anakart cdsinden kurdum ama nasıl olduysa pcyi yeniden başlattım ve 2 3 sefer pc biyere gelip daha ilk açılışta tekrar yeniden başladı. keşke sorun ethernet kartında olsa ve şimdi hard diskkim 2 ye bölük C sürücüsü ve E: sürücüsü diye C sürücüsüne girebiliyorum ama E sürücüsüne giremiyorum erişim yokdiyor ya hdd bozuldu yada okunamıyor peki şimdi hdd bozuldu desem pc hiç açılmaması lazım ama C: nin içine rahatça girip işlem yapabiliyorum acaba sistem dosyalarıylamı alakalı nolur arkadaşlar bilenler bana yardımcı olsun yoksa hayatım kayacak okadar emeğim boşa gidecek nolur yardım edin. saygılarımla ben pcnin özelliklerinide söylim sata hdd 160gb p4 anakart giggabytnin tşk.