harici hard disk

mamoste21
11-12-2008, 11:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

merhaba
ben geçenlerde migrostan XS extra smart 320 gb harici hardisk aldım ilk taktığımda çalıştı dosyalarımı yükledim
diğer gün açtığımda donanımızın yüklemesi sırasında bir sorun oluştu volume bu aygıtın sürücü yükleme dosyasında gereken bir giriş yaplmamış.INF dosyasının win 95 veya daha sonraki sürümler için yazılmasından kankalı olabilir donanım satıcınıza başvurun " diye bir sorun çıkıyor bir türlü çözemedim yardımcı olurmusunuz lütfen

İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Intel Pentium 4 2.8 HT
1 GB RAM
256 MB MSI ATI X800PRO
80GB  

İnternet Tarayıcı: Mozilla ve ie 6
ayrıca vista insprat 2 tema kurulu deepfreze de var

uGuR.uK
11-12-2008, 12:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

harici disklerin ekstra sürücüye ihtiyacı olmaz, tabi XP SP2 ve sonrası windows'lar için. senin xp'de sp2 veya 3 yüklü değilse yükle. yüklüysede öncelikle başka bir usb portuna bağlamayı dene, olmazsa anakartın chipset-inf update sürücülerini güncelleyebilirsin üretici sitesinden.

mamoste21
11-12-2008, 13:03   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

teşekkür ederim yanıtınız için masaüstü bilgisayar da açıldı sorun yok laptop ta açılmıyor dün açıldı yükledim hatta şimdi volume diyor generic usb diyor donanamınız yüklenemedi diyor yukarıdaki yazı çıkıyor

mamoste21
11-12-2008, 13:54   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj
elazigli
harici disklerin ekstra sürücüye ihtiyacı olmaz, tabi XP SP2 ve sonrası windows'lar için. senin xp'de sp2 veya 3 yüklü değilse yükle. yüklüysede öncelikle başka bir usb portuna bağlamayı dene, olmazsa anakartın chipset-inf update sürücülerini güncelleyebilirsin üretici sitesinden.
volume diyor sonra generic external usd device diyor
yüklenmedi diyor