Harici Hdd Alma [kendim çözdüm yardım için sağolun

Mustafa Can
05-04-2010, 17:46   |  #1  
Mustafa Can avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

Merhaba Arkadaşlar Gülümseme hdd kutusu yada harici hdd (hazır) almak istiyorum ama bir isteğim var daha önce chip ürün tanıtımlarımda görmüştüm ağa bağladığınızda sabit diske dosya indirebiliyordu. Benim de onlardan birine ihtiyacım var ağa bağlayım kendi diskine dosya indirsin (özellikle torrent e ihtiyacım var). Eğer Bulabilirseniz 3,5" sabit disk kutusu olmassa hazır olabilir ama lütfen bilgisayar büyüklüğünde açınca zangır zangır fan sesi çıkaran tür şeyler olmasın bilgisayar çok ses çıkardığı için gece açık bırakamıyorum yani en önemli olarak içinde fan olmasın cevabınızı bekliyorum

İyİ FoRuMLaR Dil çıkarıyor

Son Düzenleme: Mustafa Can ~ 05 Nisan 2010 20:04
Mustafa Can
05-04-2010, 20:00   |  #2  
Mustafa Can avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

Hadi ama gerçekten durumum o kadar vahim mi
Neyse ben bir şeyler bulmayı becerdim benim almam gereken donanım Nas (Network Attached Stroage) imiş birşeyler buldum kendime göre http://www.hepsiburada.com/weste ... 6&categoryId=100225 bunu buldum ve galiba buna linux uygulamaları yükleyebiliyoruz sitesinde şunu buldum

log into the web administrative interface.
Click on the Advanced link in the upper right to enable more selections1.
Select the System TAB
Select Advanced ICON
Now click on Enable SSH
After SSH is enabled you can login as either 'admin' with the admin password (default is 'admin').
You can also login as root using 'welc0me' as the initial password.
Once you have logged in as root, you can change the password from the default using the 'passwd' command.

MY_KIL
13-04-2010, 07:26   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
351 mesaj

netbook al aşağı yukarı aynı fiyata gelir