Hata veriyor..

seronar
10-10-2006, 12:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

[URL=http://imageshack.us][/URL]

arkadaslar benim sorunum mesela bazı sitelere giriyorum hata gönder gönderme kutusu çıkıyor..

genellikle netten radyo dinlemek istedğim zaman veya oyun sitelerine girdiğimde oluyor bu..java yükledim vardı zaten..açılır pencerelerdede izinli bu siteler..birde trojen virüs taraması yaptım ama hala bu resimdeki hata çıkıyor..bana yardımcı olabilecek arkadaslar varsa cevap bekliyorum..

birde bu sitelere explorer,firefox gibi browserlarla denedim aynı hatayı aldım..

acaba sorun nerde ?

seronar
10-10-2006, 13:11   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

yokmu bilen yaw :S:

viking20
10-10-2006, 13:16   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

mesajın kendisi virüs,gönderme 'yi tıkla PC yi güvenlik yazılımları ile tarat,güvenli mod. da tara.Firewall kullan.Güvenli olmayan sitelere girme.
Beni dinle derhal opera 9.02'e geç:üçretsiz.

İ.Expl.yerinde kalabilir,silmene gerek yok.Opr.'nın Widget lerine de göz gezdir(yer imlerinin yanındaki Bileşenler/Bileşen ekle'den ulaşabilirsin);kolay gelsin.
Güvenli mod:chip/forum larında defalarca gündeme geldi,yukarıda forumda(güvenli mod yaz) ara.Güvenlik yazılımlarını da sık sık güncelle.

Son Düzenleme: viking20 ~ 10 Ekim 2006 13:42
seronar
10-10-2006, 13:27   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

saolasın hocam....ama şu güvenli mod hangisi.

elimde norton ve adware var ..önerebileceğiniz türkçe veya anlaşılır program varsa daha iyi olur..

seronar
10-10-2006, 14:33   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj

şimdi daha önce explorerla sonra operayıda denemiştim..explorerda yukardaki hatayı vermişti operada..firewall la tarattıktan sonra şuan operada hersey doğru çalışıyor..

explorer aynı devam ediyor..explorerı nasıl eskiye döndürebiliriz..