hatunların efendi adam yerine 'piç' tercihi

samet61
28-10-2015, 14:18   |  #1  
samet61 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

bir efendi ve master badak olarak nacizane fikirlerimi yazmak istedim;evet kadınlar efendi yerine piç olanları tercih ediyor.piç diye adlandırdığımız kişiler farklılar ve kadınların dengesini bozan kişiler.sanırım kritik kelimeler bunlar ;denge bozmak. piç dediğimiz kişi alışılmışın dışında davranarak ezber bozuyorlar ve kızların dengesi bozuluyor. böyle bir adam çok çok büyük eksikleri yoksa kızın ilgisini çekiyor. ezber bozan o davranışın üstüne az özgüven,biraz tip(yada yakışıklılık) fln eklerseniz etkili bir feromon ortaya çıkıyor. efendi erkekler olarak basit ve bilinen taktikler ile bunlarla yarışabilecek durumda değiliz. zaten el altında ve bol olduğumuzdan istediği zaman uzanıp alabileceğini bilen (çünkü yalnız ve ilgiye muhtaçız) kadın değişik ve ilgi çekici olana gidiyor.biz efendi ve özgüvensiz olanlar hızla badaklığa kayıp görünmez oluyoruz. bu olayların bir sonraki adımı da aşağı yukarı şöyle gerçekleşiyor;piç skoruna skor ekleyip yoluna devam ederken,kadınlar erkeklere nalet edip tırnaklarını çıkarıyor,biz piçe bakıp iç çekiyor ve hep aynı şeyi soruyoruz; kadınlar neden efendi erkek yerine piç erkek tercih ediyor?

sarmaldan çıkanlar bir şekilde kendini kurtarıyor,biz sarmalın içinde kalanlar kadehlerimizi yalnız masamızın karşımızdaki boş sandalyelere kaldırıp içiyoruz.

kaybedenler klubünün şerefine !!!

theironman
28-10-2015, 14:19   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

maalesef öle, evlenilecek erkekleri sona saklıyorlar olmadık erkeklerin peşinden koşuyorlar. belki de dediğni gibi p.ç olmak lazım

cem_batum
28-10-2015, 14:20   |  #3  
cem_batum avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
42 mesaj

kesinlikle altına imzamı atarım abi öle etrafımda o kadar çok varki o piç erkek yapmadığını  bırakmıyo aldatıyo bağırıo küfredio kadın peşini bıakamıyo arkadaş anlamıyorm ben