"Hayatın Renkleri"

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
yas
21-02-2007, 22:57   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
592 mesaj

HBB televizyonu ulusal yayın yaparken (sanırım 10-15 yıl kadar öncesinden bahsediyorum) "Hayatın Renkleri" diye bir tv şovu vardı. İsmini yanlış hatırlıyor da olabilirim. İlk kez Jim Carrey'i bu şov da görmüştüm! Tabi o zamanlar Jim Carrey bu kadar tanınmıyordu ya da ben tanımıyordum ya da... Ee ne bilsin 10 yaşında çocuk ya!

Neyse... Süper skeçleri vardı. Ömrü hayatımda yer edinmiş en kaliteli tv şovlarından biridir halen.

Youtube mucizesi işte. Gönderen arkadaşlar da sağolsun. Pek çok skeçi bulmak mümkün. Orjinal adı "In Living Color". Bir tane şimdi, devamı gelecek.

Michael Jackson karşınızda: "Black Or White"! Tabi hayattan biraz renk katılmış haliyle :)

Video KaldırılmışVideo Kaldırılmış
Selçuk İslamoğlu
22-02-2007, 02:05   |  #2  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Jim Carrey'in bir çok ünlü sanatçıyı taklit ettiği böyle klipler her seferinde güldürüyor beni de...

Snow - Imposter ve özellike Vanilla Ice - Ice Ice baby beni gülmekten koparanlar :)

yas
22-02-2007, 18:58   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
592 mesaj

Selçuk abi tam da aklımda "Ice Ice baby"i eklemek vardı. Bahsi geçtiğine göre arkadaşlar kendileri izliyorlardır.

Biz Michael Jackson'la devam edelim :)

Video KaldırılmışVideo Kaldırılmış