Hayrete düşeceksiniz 01/06/2008

Recep Baltaş
04-06-2008, 17:13   |  #26  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

G.O.R.A.'dan alıntı:

"Uzaylı değil misiniz! İşiniz bitene kadar dimi!"

"Uzaylı olmuşsunuz ama insan olamamışsınız "

Alev topunu durdurduktan sonra... :D...

Geçen tekrar izledim..tekrar yarıldım.

uGuR.uK
04-06-2008, 18:30   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

..."Uzaylı değil misiniz! İşiniz bitene kadar dimi!"...
alayı böyle bunların ya, 1-2 adam kacırıp gidiolar, gel otur 2dk yok. bi nargile nedir tavla nedir gorursun medeniyet neymiş anlarsın, yok. akılsız yaratıklarGülümseme

beepha
04-06-2008, 18:35   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
156 mesaj

mübarekler sürü şeklinde geziolar (:

hiko91
05-06-2008, 19:30   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

uzaylı sevgılım var dıyebılcekmıyım ya ....o gunler gelcekmı:?

erdem187
05-06-2008, 19:32   |  #30  
Yıllanmış Üye
2,334 mesaj
hiko91
uzaylı sevgılım var dıyebılcekmıyım ya ....o gunler gelcekmı:?
Dünya'da o kadar güzel kız var.Sana hiç rastlamadı o zaman.Uzaylıyı ne yapacaksın:)

omer_6134
06-06-2008, 00:53   |  #31  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Ya hep video çekiyorlar bir gün şunları yakalayıp içini açsalar ya işte o zaman inanırım UFO'nun olduğuna

omer_6134
06-06-2008, 00:57   |  #32  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
erdem187
Dünya'da o kadar güzel kız var.Sana hiç rastlamadı o zaman.Uzaylıyı ne yapacaksın:)
Eeee insanın 2 tane sevigilisi olmasın Kahkaha
Erdem birini yedek tutuyor :)

Recep Baltaş
06-06-2008, 01:21   |  #33  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Uzaylıyla birebir sevişen arkadaşım var...Ben sana onu da getircem..onu da getiricem :D

kanber13
06-06-2008, 10:46   |  #34  
Taze Üye
1 mesaj

Bence bunlar hep ABD nin oyunları. Adamlar bu tür teknolojik makinalar ile tüm dünyayı izliyorlar. Yoksa dünyanın bir ucundan nasıl Tüm dünyayı kontrol altında tutarlardı. Bu tür teknolojik araçlar ile tüm ülkelerin hava sahalarına girip askeri gelişimlerini izliyorlar... Bizlerde UFO aldatmacasına inanıyoruz...Saygılar...

57mm
06-06-2008, 11:33   |  #35  
Yıllanmış Üye
336 mesaj

inanmıyorum inanmıyorsun inanmıyor inanmıyorsunuz inanmıyoruz inanmıyorlar(sanırm yeterince tırsak oldugumu anlatabildim:D)

evt bencede yani niye dagda taşta geziyolarki yiyosa gelsinler bakim çarşının ortasına :P gerçek degildir zannımca

pctrans
06-06-2008, 13:14   |  #36  
Yıllanmış Üye
542 mesaj

yok yaa bunların hepsi yalan arkadaşlar adamlar kendilerini uzayda mı sanıyo onu yapan afedersiniz ufonun altına 1 2 tane pervane koysunda gerçekçi olsun yada alev koysun f16 tı arkadaki motoru yırtıyo ki nasıl duman ve ateş çıkıo farkettiniz mi bilmem anca kalkı şuna dikkat DÜNYADA YER ÇEKİMİ VAR UFO NASIL MOTORSUZ VS UÇUYO UZAYDA OLSA ANLARIM

murphysses
06-06-2008, 15:26   |  #37  
Taze Üye
3 mesaj

OHAA, ULAN YAZILARI OKUYUNCA CİDDİ BİR ŞEY VAR SANDIM BEN DE, BU KADAR KÖTÜ MÜ YAPILIR BİR İŞ BE ABİCİM. ORTADA VİDEO GÖRÜNTÜSÜ OLDUĞUNU BİLE SANMIYORUM. ADAM MANZARA RESMİNİN ÜZERİNDE GEZDİRMİŞ ŞEKİLLERİ İŞTE. BİR DE 5-10 YIL ÖNCE İNANILABİLİR BÖYLE ŞEYLERE AMA ŞİMDİ BU TİP GÖRÜNTÜLER YARATMANIN KOLAYLIĞI DÜŞÜNÜLÜRSE; GERÇEKTEN İNANDIRICI BAZI ŞEYLER OLMADAN, ETRAFTA ŞAŞKIN ŞAŞKIN UFOYA BAKAN BİR KALABALIK İNANDIRICILIK KATABİLİR MESELA, NE DİYE BÖYLE BİR YER İŞGAL EDİLİR ANLAMADIM.:\ KARDEŞİM HİÇ Mİ FİLM İZLEMEDİNİZ, O AYRINTILI DEDİĞİNİZ  KAYITTAN ÇOK DAHA AYRINTILI GÖRÜNTÜLER VAR YÜZLERCE FİLMDE. - MİSAL İNDİANA JONES , SON FİLM, NE EFEKTLER VAR BE KARDEŞİM- O GÖRÜNTÜ NE KADAR GERÇEKSE FİLMDEKİLER DE O KADAR GERÇEKTİR. BEN NİYE BU KADAR DERT ETTİM O DA AYRI MEVZU... MEMURİYET VE CAN SIKINTISI GALİBA.

_AFD_
06-06-2008, 15:29   |  #38  
Yıllanmış Üye
596 mesaj
pctrans
yok yaa bunların hepsi yalan arkadaşlar adamlar kendilerini uzayda mı sanıyo onu yapan afedersiniz ufonun altına 1 2 tane pervane koysunda gerçekçi olsun yada alev koysun f16 tı arkadaki motoru yırtıyo ki nasıl duman ve ateş çıkıo farkettiniz mi bilmem anca kalkı şuna dikkat DÜNYADA YER ÇEKİMİ VAR UFO NASIL MOTORSUZ VS UÇUYO UZAYDA OLSA
çok dogru arkadaşım Beğendim

murphysses
06-06-2008, 15:33   |  #39  
Taze Üye
3 mesaj

ya güldüm buna hakikaten. adamların işi gücü yok, "uzaylı mı - değil mi" yi  tartışıyor. uzaylı lan o zaman. tamam ulan uzaylı. tamam ismail yk da uzaylı tamam. ya tammam yaauu, tamam uzaylı!

murphysses
06-06-2008, 16:17   |  #40  
Taze Üye
3 mesaj

ya hakikaten işim gücüm yok, bunlarla uğraşıcam artık! bu konuda insanları aydınlatmak olacak misyonum. ya galatasaraylının teki de "ufo sırrı hala bilimsel olarak çözülemedi!" demiş, aslında o noktadan sonra insanlar ne diye yazı yazar cevap verir anlamam. adam tek cümle yazmış bitirmiş işte. ulan bilimin elinde veri mi var çözsün? adamlar ellerindeki bilgiyle evrende bizden başka canlı var ya da yok diyebilirler en fazla, ufo olayına niye girsinler. ya bi de kendi bilgileriyle çürütenler var, ona da tipik örnek yukarıdaki ve ben. kardeşim senin elindeki teknoloji vasatsa, ilkelse hala, adamların teknolojisi seni aşmış olamaz mı? adamlar illa ki bizim geçtiğimiz çağlardan mı geçmiş olacak, cilalı taş, orta çağ, kuantum çağı... gençlik devrimi falan da olmuştur herhalde 40-50 yıl önce. (bu arada bi de "uzaylı diye bişi olsa şimdiye kadar çoktan gelirdi" lafı var. en iyisi o heralde! buna en iyi cevap, evrim teorisine karşı "o zaman niye ormandan insanlar gelmiyo?" sorusuna verilen cevap olabilir herhalde: sen gelmişsin ya işte! toprağam, adamla senin dünyan aynı gün mü oluştu, aynı gün mü çıktınız yumurtadan, ya da illa senin teknolojinin ilerisinde mi olmalı adamlar? belki ufo sırrılar bizden çok geride, - ki bence öyle, günün birinde bir gezegeni istila edip hepsini köle yapar bu insan ırkı- ki insan kadar hırslı bir varlık var mıdır merak ederim hep, kim bizim gibi uğraşır habire level atlayacam diye! kardeşim kendini 2-3000 yıldır biliyosun. nerden biliyon gelmediğini? belki geldi tohumlarını bıraktı, yarın gelip hepimizin derisinden direksiyon simidi, ya da ufo koltuk kılıfı yapacak! ya da belki adamlar da ent soyundan anasını satiim! adamların bir günü belki senin on yılına tekabül ediyo. belki şimdi evden çıkıyolar! ),yok f-16 arkayı yakar geçermiş de, o zaman kalorifer mantık dışı, içerden alev gelmiyor ama ısıtıyor. belki adam eksozları kapatmış, modifiye etmiş ufoyu, diyelim adamda ööle modifiyeciler var. neyse mesai bitti!

KelleJii
06-06-2008, 16:41   |  #41  
Üye
54 mesaj

madem ufo gördünüz insan heyacan yapar kamerada hiç titreme yok bişey yok , profesyonel bir çekim ve uzaylılarla anllaşmışlar şu saat de surda olun gibisinden çekim yapmışlar.

uGuR.uK
06-06-2008, 20:59   |  #42  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
KelleJii
madem ufo gördünüz insan heyacan yapar kamerada hiç titreme yok bişey yok , profesyonel bir çekim ve uzaylılarla anllaşmışlar şu saat de surda olun gibisinden çekim yapmışlar.
gevur alışkın abicim böyle şeylere, zırt pırt videoları gelio ya. bak gecen bizimkilerde yakalamıştı, bilen bilir arada gecen muhabettiGülümseme

yasorom03
08-06-2008, 03:18   |  #43  
Yeni Üye
24 mesaj

dikkatli olmak lazım zaman kötü...

ANADOLU
08-06-2008, 11:16   |  #44  
Yıllanmış Üye
249 mesaj

G.O.R.A abimiz bile daha daha iyisini yapmıştı :)

Bu arada Sahte olduğu hala oraya çıkmadı değilmi ?

furkan_ua35
08-06-2008, 14:50   |  #45  
Taze Üye
16 mesaj
Blackinred
oldukça net gözküküyor ama ufonun görüntüsüyle etrafın görüntüsünü karşılaştırınca sanki pek de gerçekçi gelmedi bana. Ufo sanki bilgisayar işi gibi gözüktü bana. Bir de uzaklaşırken neden kamera yakınlaşmamış ve öylece kalmış? Bu da ayrı bir soru. Fakat bu işin objektif uzmanları bunun gerçek olduğunu söyler ve kanıtlarlarsa o zaman inanabilirim.
100 de 100 katılıyorum.Ufo oldukça net ama yanındaki dağ ile karşılaştırıldığında çok gerçekçi değil.

furkan_ua35
08-06-2008, 14:52   |  #46  
Taze Üye
16 mesaj
Blackinred
oldukça net gözküküyor ama ufonun görüntüsüyle etrafın görüntüsünü karşılaştırınca sanki pek de gerçekçi gelmedi bana. Ufo sanki bilgisayar işi gibi gözüktü bana. Bir de uzaklaşırken neden kamera yakınlaşmamış ve öylece kalmış? Bu da ayrı bir soru. Fakat bu işin objektif uzmanları bunun gerçek olduğunu söyler ve kanıtlarlarsa o zaman inanabilirim.
100 de 100 katılıyorum.Ufo oldukça net ama yanındaki dağ ile karşılaştırıldığında çok gerçekçi değil.

07BENER07
08-06-2008, 18:26   |  #47  
Yıllanmış Üye
1,699 mesaj

bence kim yapmışsa montajın kralını yapmış

geçerken bi sorsalardı iyi olcaktı kaç model dizel mi ??
KahkahaKahkaha