Hd Wallpaper

excwallpapers
19-07-2013, 12:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımızıda yeni bir ürünün girmesi pek fazla zaman almıyor. Tablet bilgisayarlar, Android işletim sistemli telefonlar ve buna benzer bir çok yeni teknolojiyi hayatımızda yaygın olarak kullanmaktayız. Tablet Bilgisayarlar ve Android İşletim sistemli cep telefonlarında kullanılan ekran görüntülerinin genel adı Wallpaper. wallpaper nedir, Wallpaper bilgisayar, tablet, ipad ve cep telefonlarının ekran görüntüsüne wallpaper nedir. Wallpaperin en büyük özelliği hd kalitesinde olması yani net bir görüntüye sahip olması. Hd Wallpaper'in sevilmesini sağlayan özelliği işte budur. En sevdiğim özelliklerinden ikincisi ise Hd Wallpaper bir resme her türlü photoshop yöntemini uygulayabiliyorsunuz. Resim yüksel kalitede olduğu için üzerinde sırıtmadan herşey cuk diye oturuyor. Hepimiz telefonla çektiğimiz düşük kalite bir resmi bilgisayarımıza atıp photoshop'la göz rengimizi değiştirmeye çalışmışızdır. Ben hiç beceremedim o işi açıkçası, ama Hd Wallpaper bir resmi bilgisayarınıza indirin ve photoshop programıyla istediğiniz herşeyi değiştirin. Sizde resmin üstüne herşeyin uyduğunu görüceksiniz.

Bilgisayar ve Cep Telefonları İçin Hazırlanmış Duvar Kağıtları ve Wallpaperler İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz..

Wallpaper İndirme Platformu: http://exclusivewallpapers.net

tripmaker
23-07-2013, 18:20   |  #2  
tripmaker avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
16 mesaj

Daha sade ve iş görür bir site olabilirdi.

tripmaker bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
excwallpapers
30-09-2013, 09:58   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Görüşünüz için teşekkürler..

Sitemizde bazı değişiklere gittik, ziyaret ederek tekrardan bakabilirsiniz, görüşlerinizde tekrardan benimle paylasırsanız sevinirim..

FallenDemon
19-08-2014, 15:13   |  #4  
Taze Üye
10 mesaj

hd-wallpaper diyonuzda fto yok d: Ç