Headset Kulaklık seçiminde Yardım!

soner-24
25-03-2014, 22:39   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
215 mesaj

Merhaba iyi bir mikrofonlu kulaklık almak istiyorum 2. el kaliteli iyi fiyata kulaklıklar var ama hangisini alayım kararsız kaldım kafama takılan bazı soru işaretleri var örneğin wifi veya bluetooth lu kulaklıklar var hemde uzun zaman kullanılabilecek yeteri kadar güç sağlıyor ama kablosuz kulaklıkların ses kalitesi kablolular kadar iyi olmaz diye bir önyargım var.

Birde 7.1 ses sistemli veya alternatif olarak SBX (Creative firmasına has bir teknoloji galiba) farklı sistemler var bunun yanında 50 mm neodyum sürücülerden bahsediyor tam olarak ne işe yarıyor bazı kulaklıklarda 40mm büyükle küçük arasındaki fark neye yarar? unutmadan kulaklık yastıkları bazılarında deri bazılarında kumaş kumaş terletmez diye düşünüyorum ama deri de deriyle temas edince ses geçirmezlik daha performanslı olur diye düşünüyorum birde bu yastıklar zamanla aşınınca yedek bulma şansımız olur mu? kulaklık yastığı satan firmalar varmıdır?

İlgilendiğim kulaklıklar

16 saat pil ömrü

10 saat pil ömrü 7.1 ses

Bu kulaklıkları tercih etme sebebim Flight Simulator kullanırken daha faydalı olur diye düşünüyorum.