Hem microUSB hem de USB 2.0 bellek çubuğu!

CHIP Online
15-04-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sandisk'in yeni çift yönlü USB belleği, hem microUSB'den cebinize, hem de PC'nize bağlanabiliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/hem ... k-cubugu_46545.html

Resimlerle: "En acayip" 40 USB oyuncağı!

Flash depolama çözümlerinde önde gelen firmalardan olan SanDisk, zarif ve dayanıklı tasarımı ile hem mikro USB hem de USB 2.0 bağlayıcı özellikleri taşıyan SanDisk Ultra Dual USB Sürücü'yü duyurdu.


SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, kendi mobil cihazlarındaki fotoğraf ve video gibi içerikleri taşımaya yönelik kolay bir yol arayan, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için tasarlandı. Sürücü, kullanıcıların dosyalarını güvenli bir şekilde depolamalarına ve yedeklemelerine, boş alan oluşturmalarına ve multimedya öğelerini kendi akıllı telefon, tablet ve bilgisayarları arasında kolaylıkla aktarmalarına olanak tanıyor.


Tak ve çalıştır


SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, Android destekli bir akıllı telefon veya tabletin mikro USB bağlantı noktası ve bir bilgisayarın USB bağlantısı aracılığıyla içerik aktarmanın çok kullanışlı bir yolunu sunuyor. Mobil cihazlardan bilgisayarlara dosya aktarmak için kullanılan diğer yöntemler kablolara, uygulamalara ya da kablosuz kurulumlara ihtiyaç duyarken SanDisk Ultra Dual USB Sürücü, sadece USB on-the-go (OTG) desteği olan mobil cihazlara bağlanarak 'tak çalıştır' depolama kapasitesiyle 64 GB'ye kadar erişim sağlayabiliyor. Buna ek olarak sürücünün ikili USB bağlantı noktaları, bağlantıların kesilmesine ve veri kaybına yol açmayan geri çekilebilir kapak özelliği taşımakta.


Memory Zone ile içerik yönetimi çok kolay


SanDisk, Google Play üzerinden indirilebilen SanDisk Memory Zone uygulaması ile içerik yönetimini de tamamen kolaylaştırıyor. Uygulama ile kullanıcılar, dahili ve harici telefon hafızalarında sakladıkları dosyalarını; yönetme, görüntüleme, kopyalama, yedekleme ve hatta mobil cihaz belleklerindeki boş yer sorununu hafifletme açısından da; çok daha iyi bir şekilde düzenleyebilecekler.

Tüm Konu: Hem microUSB hem de USB 2.0 bellek çubuğu!

Resimlerle: "En acayip" 40 USB oyuncağı!

Kaynak: www.chip.com.tr