Hepsi Onun Suçu... :)

ramcixx
31-07-2011, 21:05   |  #1  
ramcixx avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
198 mesaj

Çok Uzaklara gidenlerin suçlusu motorsikletler...CBF 150'den güzel bir kare.... :)

Kapalı Hesap (200174)
31-07-2011, 21:36   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

vay bea buda benden yamaha dragstar 600 lük var bendede profilde
motora binince sürecen uzaklara gerisi yalan bir egzos sesi birde rüzgarın seni süzerek üzerinden geçmesi esnasında çıkardığı o ses anlatılmazzz Islık
Birde benzin ucuzlasa Kahkaha

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212432) ~ 31 Temmuz 2011 21:39
ramcixx
31-07-2011, 23:44   |  #3  
ramcixx avatarı
OP Yıllanmış Üye
198 mesaj

Teşekkürler kardeşim.Bende motorcuyum CBF 150 var. Resimde ki kişi benim. Tasarımda bana ait.

Fakat sende ki motorun Yamaha Dragstar olmadığı kanaatindeyim. Yamaha dragstar'da tel jant mevcut. Sende ki Mondial yada Seyhan 250 CC tarzı bir motor olmalı. Memleket nire? Nerede oturuyorsun?

Kapalı Hesap (200174)
01-08-2011, 00:05   |  #4  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: ramcixx  
Teşekkürler kardeşim.Bende motorcuyum CBF 150 var. Resimde ki kişi benim. Tasarımda bana ait.

Fakat sende ki motorun Yamaha Dragstar olmadığı kanaatindeyim. Yamaha dragstar'da tel jant mevcut. Sende ki Mondial yada Seyhan 250 CC tarzı bir motor olmalı. Memleket nire? Nerede oturuyorsun?

çakma dragstar dragstara verecek para ne gezer bizde  Kahkaha
kısaca yamaha dragstarın resimleri üzerinde baya inceleme yabtım ve hoşuma giden yerleri değiştim dragstar parçasıyla bendeki 3 silindir motor yamaha dragstarda 3 silindir tıpatıp aynısı oldu Beğendim
ayrıca mondial ve kanuni yi sevmem salcano bendeki 250/4 biraz oynayınca aynen kopyaladım yamahayıKahkaha
şuan ruhsat evraklarda 600 geçiyor jantları hoşuma gitmedi yamahanın aslında
trabzon/akçaabatta ikamet ediyorum doğma büyüme buralıyım yani eğer birgün yolun düşerse gezmeye motorla falan beklerim....
bu makina motor teknisyeni arkadaşımın hediyesi  1984 yapımı yamaha fj 1100 gözüm gibi saklıyorum
takla atmıştı kan kaybından gidecekti son anda yetişip kurtardım istemedim ama hediye etti...

[/url]

buda o yamahayı kopyaladığım makina(KOPYA ETMEK ÇİN LİLERE ÖZGÜ BİR İŞ DEĞİL YA) salcano ama salcano fabrikası bile hayrete düşer görünce şuanki halini
cd dwd mp3 müzik sistemi,elcik,ayak,koltuk,ısıtma + arkadaşım 1 slindir daha ekledi fabrikasyonu 2 silindirdir.
[url=http://www.yukle.tc]

ayrıca seni tebrik ediyorum görenler yamaha diyordu ama sen yutmadın....
fj nin yağ pompası bozuldu yatmakta şuan Ağlıyor
motor tutkunuyum inan 2 sinden birine bişey olsa o gece uyku tutmuyor
ayrıca mübarek ramazan çıktığında istanbul,ankara,izmir,izmit,turuna çıkacağız 11 kişilik bir grupla eğer vaktiniz varsa olursa sizleri görmekten onur duyarız aramızda...motorların bakımları tamamne arkadaşım candostum olan kişi tarafından sunulacaktır yolda...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212432) ~ 01 Ağustos 2011 00:33
Banned
01-08-2011, 00:42   |  #5  
Banlandı
558 mesaj

kask dediğin aksesurıda kola takıcan jöleli saçlar bozulmasın diye hem düşersen dirseğin yaralanmaz. sadece 20 km hızla giderken cadde yapan nice genç sadece dengesini kaybedip kaldırıma kafasını çarptığı için öldü hayat hiç bir şey imaj herşey demeyin çokta uzaklara gitmeyin motor işi sakat iş.

Kapalı Hesap (200174)
01-08-2011, 00:50   |  #6  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: 36 boys  
kask dediğin aksesurıda kola takıcan jöleli saçlar bozulmasın diye hem düşersen dirseğin yaralanmaz. sadece 20 km hızla giderken cadde yapan nice genç sadece dengesini kaybedip kaldırıma kafasını çarptığı için öldü hayat hiç bir şey imaj herşey demeyin çokta uzaklara gitmeyin motor işi sakat iş.

evet çok haklısın.Ama kask,elbise,bot,ve eldivenleride çektikten sonra o marşa vurman gerek...
yoksa dediğin gibi kafa karpuz gibi dağılabilir ama tutku işte vazgeçilmiyor

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212432) ~ 01 Ağustos 2011 00:52
ramcixx
01-08-2011, 12:29   |  #7  
ramcixx avatarı
OP Yıllanmış Üye
198 mesaj
Alıntı: kesko  
çakma dragstar dragstara verecek para ne gezer bizde  Kahkaha
kısaca yamaha dragstarın resimleri üzerinde baya inceleme yabtım ve hoşuma giden yerleri değiştim dragstar parçasıyla bendeki 3 silindir motor yamaha dragstarda 3 silindir tıpatıp aynısı oldu Beğendim
ayrıca mondial ve kanuni yi sevmem salcano bendeki 250/4 biraz oynayınca aynen kopyaladım yamahayıKahkaha
şuan ruhsat evraklarda 600 geçiyor jantları hoşuma gitmedi yamahanın aslında
trabzon/akçaabatta ikamet ediyorum doğma büyüme buralıyım yani eğer birgün yolun düşerse gezmeye motorla falan beklerim....
bu makina motor teknisyeni arkadaşımın hediyesi  1984 yapımı yamaha fj 1100 gözüm gibi saklıyorum
takla atmıştı kan kaybından gidecekti son anda yetişip kurtardım istemedim ama hediye etti...

[/url]

buda o yamahayı kopyaladığım makina(KOPYA ETMEK ÇİN LİLERE ÖZGÜ BİR İŞ DEĞİL YA) salcano ama salcano fabrikası bile hayrete düşer görünce şuanki halini
cd dwd mp3 müzik sistemi,elcik,ayak,koltuk,ısıtma + arkadaşım 1 slindir daha ekledi fabrikasyonu 2 silindirdir.
[url=http://www.yukle.tc]

ayrıca seni tebrik ediyorum görenler yamaha diyordu ama sen yutmadın....
fj nin yağ pompası bozuldu yatmakta şuan Ağlıyor
motor tutkunuyum inan 2 sinden birine bişey olsa o gece uyku tutmuyor
ayrıca mübarek ramazan çıktığında istanbul,ankara,izmir,izmit,turuna çıkacağız 11 kişilik bir grupla eğer vaktiniz varsa olursa sizleri görmekten onur duyarız aramızda...motorların bakımları tamamne arkadaşım candostum olan kişi tarafından sunulacaktır yolda...
[/alıntı

Evet, motorun büyük fotoğrafını inceleyince çift eksoz ile dragstara benziyor aşağı yukarı.Montaj konusundada haliyle hastalık olunca söküp dağıtıosunuz heralde...

Kardeşim, Karadeniz hep içimde bir ukte.Bizde pederle motor hastasıyız.Babam Isparta'nın eski mobiletcilerinden, şu üstüne yatılan tarzdan.Anlatır bazen 10-15 mobilet eğirdire üzmeye gidiolamış. Zır zır zır.. Gülümseme

Bizde bu yaz bir kaç festival kovaladık.Motorsiklet şenlikleri. Eskişehir-Sarıcakaya 1-2-3 Nisan.Antalya Manavgat Motorsiklet Şenlikleri. Isparta-Eğirdir MŞ. Boş durmuyoruz anlayacağın.Ben-Babam-Amcam.Amcamda eski Jawacılardandır. Hala altında bir tane 250'lik Çekoslovak var. Ayrıca CBF 150 si var.Bende ve babamdada aynı motordan.3 Motor ekip olarak takılıyoruz.

Dediğim gbi Karadenizi hep görmek istemişimdir.Arkadaşım var Samsunlu, her yaz çağırı ama bi ara bulupta gidemiyoruz.O Televizyonlarda gördğüm yeşili motor ile yaşamak istiyorum hep.Babama da söledim ama oralara 600cc ve üzeri motorlarla gidilir.Bunlar bizi yorar dio BeğenmedimGözünü devirmiş.

Gezinize katılmayı inan çok isterdim fakat ben Denizli'de ikamet ediyorum.Ancak Akdeniz ve Ege taraflarında takılıyorum. İnş. gezi fotoğraflarını forumda paylaşırsan görebilirim. Bu taraflara gelirseniz beni almayı unutmayın.O taraflara gelirsem seni arar bulurum. Bu arada ben sana bi arkadaşlık isteği gönderim. Tanışalım...

Kapalı Hesap (200174)
01-08-2011, 14:52   |  #8  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj

eywallah kardeşim tanışırız tabi...
ooo sen hele birt gel bak yeşilliklere nerelere çıkıyoruz tabi bu dur bir iki resim atayım
geçen pazar ufak kardeşimle gezmiştik baya bi güzel yerler oda yeni başlıyor kullanmaya acemi daha 125 likle başladı
KARADENİZ.......
[/URL]
[URL=http://www.yukle.tc]

[/URL]

[/URL]

[/URL]

bizim buralar genelde bayır ve stabilize yollardır yani araziye uygun motosiklet secimi yabmak gerek aslında bu salcano ile de gidilmiyor lastiklerinde diş yok denecek kadar az yawaş gitmek gerek..

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (212432) ~ 01 Ağustos 2011 15:07
ramcixx
01-08-2011, 16:21   |  #9  
ramcixx avatarı
OP Yıllanmış Üye
198 mesaj

Abi KARADENİZ'imiz bi tane yaa.Her foto'da ayrı bir hayat var. Evet Karadeniz için Cross yada Enduro tarzı bir motor seçimi yapmak daha doğru olur.Kardeşinin 125'lik buna müsait gibi sanki.Ama senin motor daha çok Cruiser/Road motoru. Yolu gördüğü zaman asılacak tipten. Denge sağlamasıda direksiyon mesafesi uzun olduğu için zor oluyor. Kaymaya'da müsait tabi. Honda'nın CRF serisi Karadenizi tek geçer.. ;)

Kapalı Hesap (200174)
01-08-2011, 17:32   |  #10  
Kapalı Hesap
3,759 mesaj

benim kullandğım taşların tepesinden zor geçiyor kardeşiminki  taşların tepesindne uçuyor ama ben uçamıyorum

ramcixx
02-08-2011, 11:23   |  #11  
ramcixx avatarı
OP Yıllanmış Üye
198 mesaj

:) doğrudur...