Hepsiburada Çizik Gelen PS4 Oyunu Gta V

EtoxL
06-07-2016, 11:39   |  #1  
EtoxL avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Elime çizik ulaşan Gta V ve iadesi Hepsiburada' ya 

Evet her şeyden önce belirteyim uzun bir yazı olucak. Hepsiburada 'dan şimdiye kadar beş bin TL'yi geçik alışveriş yaptım 3 tane ürün iade ettim bunla beraber 4 oldu tabi. İlk 2 iademde direk para iadesi olmuştu. 3.iade de ürün onlara ulaştı ama para iadesi olmadı 1 hafta sonra arayınca tamam iade formu açıyoruz dendi neden benim aramamı bekliyorlarsa. Geleyim Gta V olayına ürün 30 Haziran' da Hepsiburada' ya ulaştı ve bana 2 gün içinde iade yada değişim olacağı söylendi 2. günün sonunda aradım hala bir şey olmadı diye ve bana yarın sonuçlancak dendi hala bişey olmadı ayın 4 Temmuzda aradım baya baya kavga ettim ve bana evet şuan da onaylandı dedi bende nedense ben arayınca mı onaylanıyor diye biraz çıkıştım. en sonunda genel merkezden biri aradı ve gayet mütevazi bir şekilde her şeyimi dinledi ve bana acil iade formu oluşturuyoruz dedi. 5 Temmuz akşam saat 22:05' te para iadem yapıldı. Oyun almak için iade parasını bekliyordum ama umursamaz Hepsiburada yüzünden işlerim ertelendi çünkü değişimde olabilirdi riske atmak istemedim. Tek güvendiğim site Hepsiburadaydı ama onlarında bozduğu anladım evet sonuç olarak paketi açılmış ve ps4'e takılmış disk geri iade gitti. Kutulu disk alırken dikkatli olun Hepsiburada' da bile bu şekil çizik disk yollanabiliyorken.