Hepsiburada.com Rezilliği

Mr.Cheek
18-06-2011, 14:38   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
102 mesaj
Alıntı: M.G.G  
Klavye hatası (:
Bilindiği gibi hepsiburada.com, sahibinden.com, amazon.com gibi siteler aynı zamanda kulklanıcıların firma adına kayıt olup ürün satabildikleri sitelerdir.Biride bu firmalar adına hesap açıp 2.el bozuk ürün satabilir.
Geçen gün elime Polisin düzenlediği bir kampanya elime geldi.Tabii ki de halk bilinci hakkkında...
İçerisindeki broşürde tanımadığınız kişilerden mal yada ev alırken imzalanacak yerleri ürünü görmeden imzalamayın deniyor ;)
Altı çizili cümle ne anlama geliyor yada nece ? :))
Dostum herifin yazdığı cümleleri oku yada heceleyerek oku, konuyu kendi bildiğin bazı şeyler ile de çarpıtma .. ;)

müllers56
22-06-2011, 20:34   |  #27  
Taze Üye
16 mesaj

kardes hepsiburada dan gözlerim agriyor diye günes gözlügü siparisi verdim.10 dakika sonra dijitallife.com dan 32"inc toshiba lcd siparisi verdik.Ertesi sabah televizyon geldi hatta hizli geldigine sasirdik.Allahin ezasi hepsi burada tam 9 gün bir gözlügü gönderemedi.Chip online dahil 15 -20 tane kendi sitelerinde haber,magazin,ekonomi,teknoloji alanlarinda reklam yapip cok büyükmüs imaji veriyor.Kim ne derse desin dijitallife.com hepsiburadaya on basar.

Son Düzenleme: müllers56 ~ 22 Haziran 2011 20:36
tothecore
24-06-2011, 10:32   |  #28  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
19 mesaj
Alıntı: Mr.Cheek  
Altı çizili cümle ne anlama geliyor yada nece ? :))
Dostum herifin yazdığı cümleleri oku yada heceleyerek oku, konuyu kendi bildiğin bazı şeyler ile de çarpıtma .. ;)
bilader konuyu çarpıtan sensin biz burda hepsiburada.com'un yaptıklarını konuşup tartışıyoruz  sense insanların yazım yanlışlarını çıkarmaktan başka bişe yapmıyosun  klavyede yazarken herkesn yazım hataları olabilir abartma bence  daha öncede söylediğim gibi bu konu hakkında bildiğin bişe warsa yorum yap yoksa lütfen sus en azından cahilliğin anlaşılmaz

tothecore
24-06-2011, 10:38   |  #29  
OP Taze Üye
19 mesaj
Alıntı: müllers56  
kardes hepsiburada dan gözlerim agriyor diye günes gözlügü siparisi verdim.10 dakika sonra dijitallife.com dan 32"inc toshiba lcd siparisi verdik.Ertesi sabah televizyon geldi hatta hizli geldigine sasirdik.Allahin ezasi hepsi burada tam 9 gün bir gözlügü gönderemedi.Chip online dahil 15 -20 tane kendi sitelerinde haber,magazin,ekonomi,teknoloji alanlarinda reklam yapip cok büyükmüs imaji veriyor.Kim ne derse desin dijitallife.com hepsiburadaya on basar.
dijitallife.com'u bilmiyorum ilk defa senden duydum ama hepsiburada.com'u çok iyi biliyorum. Bu konuyu açtıktan 1,2  gün sonra iptal ettim siparişi cuma gece 10 gibi başka bir siteden siparişi geçtim(isterseniz yazabilirim) cumartesi öğlende siparişim kargoya verilmişti pazar kargolar teslimat yapmadığı için getiremediler pazartesi sabah elimdeydi ürün 
alışveriş yaptığım siteyi özellikle yazmadım reklam yaptığımı düşünenler var

gocmens
29-07-2011, 14:11   |  #30  
Taze Üye
18 mesaj

Hepsiburada reklamını TV'de görüp 2 kere film ve 1 kerede boş dvd almıştım. Şikayetlerini hep okuyordum. Her ürün aynı olmuyor. Biraz daha disiplinli çalışsalar böyle olmaz. Resmen paranla rezil oluyorsun. Aldığına alacağına insanı pişman ediyorlar. Hepsiburada eskisi gibi güven vermiyor. Başına gelmeyince bilemiyorsun.

Son Düzenleme: gocmens ~ 29 Temmuz 2011 14:16
Aiberg
12-11-2011, 14:13   |  #31  
Taze Üye
1 mesaj

İnsanımız garip. Kraldan çok kralcı olabiliyor. Çıkıp hepsiburada en büyük (sanki büyük olmasının müşteriye bir faydası varmış gibi), en güvenilir (kim en güvenilir bilmiyorum ama, hepsiburada kesinlikle değil) alışveriş sitesi diyebiliyor. Bu garip insanlar, başına gelen kötü tecrübeleri açıklıkla paylaşan insanları, herhangi bir şeyi yanlış yapmışlar gibi suçlayabiliyorlar. Artık nasıl bir psikolojiyse? Bu kadar şansız olmayın canım! Hepsiburada canı isterse sizle ilgilenir, istemezse ilgilenmez. Size paranızla rezil olmak düşer, der gibiler.

tothecore
08-01-2012, 09:19   |  #32  
OP Taze Üye
19 mesaj

Foruma bu konuyu açtığımdan beri hepsiburada.com'a giriş dahi yapmadım. Umarım insanlar biraz bilgilenmiştir.

kerim427
06-11-2012, 19:14   |  #33  
Taze Üye
1 mesaj

kardeş bana hoş geldin aramıza diye bilirsin.hepsi burada zedelerden biride benim.Aldığım telefon arıza yaptı servise gönderdim 2 ay oldu daha ses soluk yok.müşteri hizmetlerini arıyorum.bana işlemleriniz enkısa zamanda tamamlanacak demekten başka bilgi vermiyolar.verdiğim parayamı yanayım sitrese girdiğimemi yoksa telefonsuz kaldığımamı

topaloglus
18-03-2013, 12:46   |  #34  
Taze Üye
1 mesaj

hepsiburada ağdurlarından biriside benim olay 

hepsiburadadan aldığım bilgiayarın 25. gününde ekranı tamamen gitti. hepsiburadaya yazdım kargo numarası gönderdiler ve ürünün ayıplı olması nedeni ile değişimini istedim. gönderdiğim ürünü hiçbir işlem yapmadan ambalajını bile açmadan bir gün sonra bana geri gönderdiler ve hiçbir acıklamada yoktu. günlerce bir muhatap aradım sonra şikayet var aracılığı ile bana mail attılar ve ürünü lenovo servise götürmemi söylediler. işte hepsiburadanın çalışma şekli. ayıplı malda başının çaresine kendin bak.

necipamir
21-03-2013, 22:58   |  #35  
necipamir avatarı
Taze Üye
13 mesaj

hepsinde ayrı bir sıkıntı var. bende vatan bilgisayardan tablet pc aldım. piranha. ürün çok hoş ama ekranın tam ortasında pixel hatası var, öyle geldi. iade ettim. değişim bekliyorum. bu da benim on günüme mal oluyor

TheKan
22-03-2013, 01:59   |  #36  
TheKan avatarı
Taze Üye
9 mesaj

Sonuna kadar katılıyorum sana bende de oldu bunun gibi bişi bende şubat 28inde 15 kg dambıl seti aldım. Tam 8 gün tedarik edilmesini bekledim. 3 defa hepsiburadan.com'dan yazdım 1 defa sikayetvardan yazdım. Hiç bi şekilde mail olarak bana mesajda gelmedi. Yazdığım şikayetlerede standart mesaj yazıyolar sanki kopyala yapıştır gibi. İnanmayan var sikayetvar.com'dan bakabilir. Cidden sıkıntılı bi site o kadar duyulmuş olmasına rağmen böyle bişi beklemiyordum. Hatta arkadaşım uyarmıştı oda 2008 yılında böyle bişi yaşamış ve ondan sonra alışveriş yapmayı kesmiş ordan. Beni uyardı bende dedim olur mu öyle şey ya o kadar duyulmuş güvenilir site dedim ama başıma gelenlerden sonra daha da alışveriş yapmam ordan. Kimseyede tavsiye etmem açıkçası.

Bahar34
30-03-2013, 02:37   |  #37  
Taze Üye
4 mesaj

butun siteler öyle çogu yani ben korkar oldum bır kaç yenı sıte var onlara guvenıyorum ama birde yerlerı ıstde çalıştıgım ofısın alt katında guvenerek alışverıs yapıyorum 2 ay önce açılan bır sıte var mesela geliyogeliyo.com ben kefılım.

mustafatan
13-05-2014, 13:38   |  #38  
Taze Üye
1 mesaj

Hepsi Burada alış veriş yaptım ama bin pişmanın.Kesinlikle u siteden alış veriş yapnaızı tavsiye etmem.Üstelik sözlerinde durmayan üç kağıtçı sirket