Her türlü markadan kalteli cep telefonu alcam SOS.

delicoban3333
20-07-2011, 02:58   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
888 mesaj

meraba arkadaşlar ben kaliteli kullanışlı dokunmatik olacaksa dokunmatiği kaliteli şık piyasası ve 2. el satışı iyi olan bozulmicak sağlam bir telefon istiyorum samsung-apple-nokia-sony erickson-blackberry harici tel istemiyorum.şimdi şartlarım şu ben burda oturup özellik saymicam herşey olsun eksik bir yanı olmasın klavyeli olacaksa kaliteli dokunmatik olacaksa hassas bir telefon istiyorum veya ikisi bir işte bütçem 500-700 arası bir miktar.site farketmez çünkü netten almicam.düşündüğüm telefonlar ise nokia c6-00 veya -01 olabilir c5-03 önermeyin c7 biraz pahalı ne bilim mesela xperia sony ericksondan minisi nasıl bilmiyorum aslında kaliteli blackberry istiyorum ama 8520 hariç bütçeyi aşıyor onuda istemiyorum e71 ve 72 de önermeyin n97 de istemiyorum samsungun kaba ne olduğu belirsiz dokunmatik yapay saçma makinalarındanda istemiyorum aslında e52 ve e55 çok hoşuma gidiyor özellik olarak falan ama onlarında tip çok kötü bilmiyorum yardım ederseniz çok çok sevinirim bekliyorum net oldukça cevap vereceğim herkese teşekkürler...

ekran kartı
20-07-2011, 06:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

samsungun kaba ne olduğu belirsiz dokunmatik yapay saçma makinaları

Siz telefondan anlamıyorsunuz ki cevap verecektim vazgeçtim. Samsung dünyanın en iyi cep telefonuna sahip ve en iyi cep telefonları listesinden top10 yapsak 10 telefonun 5'i Samsung marka olur. Siz hala 6-7 yıl önceki Samsung modellerinde kaldınız ya da birisinde Monte gördünüz. 

İyi telefon istiyorum demişsiniz ama iyi diye bildiğiniz, mesajınızda adından bahsettiğiniz telefonların 1 tanesi hariç hiçbiri doğru düzgün telefon değil. N97'yi arabaya takoz olarak kullanıyor milllet. Siz gidin o telefonlara parayı basın. 2 gün sonra telefona nasıl oyun yüklerim, nnereden oyun bulurum, güzel programlar önerin diye konular açarsınız. 

delicoban3333
20-07-2011, 10:05   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
888 mesaj

kardeş yanlış anladın ben de aynı senin dediğin gibi monte gibi modelleri gördüm ve çok kaba yani büyük ekran saçma bir fizik koymuşlar sen yanlış anladın samsung şu anda nokiadan bile iyi onu biliyorum.o bir tanesi hangisi ve n97 ye sen iyimi dedin kötü mü anlamadım.dediğin gibi öyle problemli telefonda almak istemem.yanlış anlama ve cevabını bekliyorum.ben yanlış biliyorum ki bu konuyu açtım çünkü siz bir şey biliyorsanız onu da ben de öğrenim die açtım cevabını bekliyorum...

delicoban3333
22-07-2011, 21:37   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
888 mesaj

evet cevap beklyorum yardım edecek yok mu...