hergün 1 tam sürüm prog.\oyun [yasal].

viking20
27-02-2007, 00:19   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2006

http://www.giveawayoftheday.com/
{korsan yazılım kullanımına tepki olarak Yahoo'nun desteklediği kampanya çerçevesinde [tamamen yasal] hergün ücretsiz 1 tam sürüm program veya oyun,RSS desteği olan siteyi,sık kullanılanlara ekleyin ve her gün kontrol edin.Siteye üye olmanızda fayda var}.Lisans süresi bitene kadar kullanabiliyorsunuz.
----------
BUGÜN:Giveaway of the Day - Advanced WindowsCare Professional. [Unleash the full power of your PC now. Advanced WindowsCare Professional provides an Always-On and Automated, All-In-One PC Care Service with anti-spyware, privacy protection, performance tune-ups, and system cleaning features that find errors in your Windows OS that other utilities miss]. Kaçırmayın derim:)
Not:aman dikkat! programı kurup tarama yaptırmadan önce,start-up özelliğini devre dışı yapın,sonra taratın,yoksa masaüstünüz dahil içinde reklam olan programları bile uçurur,çok etkili bir programdır.
----
Sayın Mahmut Karslıoğlu weblog'dan alıntıdır: 22.Şubat.2007,Perşembe


[Bundan sonra her gün sizlere www.giveawayoftheday.com sitesi yardımıyla fiyatları ortalama 30 $ civarlarında değişen bir tam sürüm sunmaya çalışacağım. Bu site her gün 24 saat boyunca bir yazılımı ücretsiz olarak edinmenize ve kayıtlı kullanıcı olmanıza imkan tanıyor. Yani o gün içinde sunulan yazılımı etkinleştirmek için sadece 24 saatiniz bulunuyor. Daha sonra onun yerini yeni bir yazılım alıyor. Ancak eğer yazılım paketi içinde activate.exe adlı bir dosya bulunuyorsa bu yazılımı illa o gün içinde kurmanız gerekmiyor. Dilerseniz etkinleştirdikten sonra tekrar ZIP’leyip saklayabilir ve ilerde başka bir zaman da kurabilirsiniz. Sadece aldığınız gibi etkinleştirme işlemini yapmayı unutmayın yeter. Eğer paket içinde bu dosya yoksa bu durumda yazılımı süre dolmadan kurmanız gerekiyor. Aksi halde indirmiş olsanız bile kurulum işlemi gerçekleşmiyor].

Son Düzenleme: viking20 ~ 01 Mart 2007 01:06
martkedisi
01-03-2007, 09:45   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
48 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eyl 2006

Gerçekten çok ilginç bir proje bilgilendirdiğin için sağol bi inceleyelim bakalım

TuncaBozkurt
01-03-2007, 17:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2006

Her foruma takılan kişi yazar bloglarını takip etmediği için güzel bir düşünce.