Hiçbir Oyuna Giremiyorum!

KeeTa
08-07-2017, 22:30   |  #1  
KeeTa avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaslar Öncelikle Herhangi bir oyuna giriyorum (gta5 vb.)  oyuna girdikten sonra ekran siyah oluyor arkadan ses geliyor ama görüntü
gelmiyor pencereli oynayabiliyorum ama fullscreen yapınca ekran siyah oluyor genelde her oyun fullscreen oldugu için  giremiyorum bilgisayarı kapatmak zorunda kalıyorum güç tuşunda. Arkadaslar lütfen yarım edin artık bıktım her yolu denedim sürücüleri güncelledim
olmadı hepsini sildim en bastan yine yükledim olmadı. Artık Bıktım

Lütfen Yardım Edin! Cinnet

Sistem Bilgilerim
White-Fox
08-07-2017, 23:19   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

önceden varmıydı böyle birşey çözünürlük ayarlarınızı kontrol edin ekran kartı oynatmak istediğiniz oyunu kaldırmıyor.Siyah ekran/mavi ekran ve reset bunların belirtisi.Önceden böyle birşey yoktuysa aygıt yöneticisinden ekran kartının durumunu kontrol edin bazı laptoplar pil bitmesiyle kapanma sonucu ekran kartları driverlarında sorun çıkıyor pili çıkarıp takmak yeterli olur öyle bir durumda da.

White-Fox bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
KeeTa
09-07-2017, 16:31   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

Abi ilk Olarak Dedigin Seyleri Kontrol Ettim Sorun Yoktu Abi Bide Bataryayı oyundaykenmi çıkarıp takayım  ve Lol de windowed value yi 2 yaptım oyun dosyasına girip oyun tam erkan olmaya basladi

Son Düzenleme: KeeTa ~ 09 Temmuz 2017 17:52 Neden: b
White-Fox
09-07-2017, 19:41   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

aygıt yöneticisinden var olan aygıtlara baktığında ekran kartı nvidia üstünde turuncu bir ünlem görüyorsan pc yi kapatıp pili sök sonra tak ve pc yi aç.Bu son güncellemesinde böyle bir problemi vardı pc çalışırken pil bitmesiyle kapanma sonucu bu ortaya çıkıyordu.Ayrıca farklı çözünürlük ayarları ile oyunları açmayı deneyebilirsin onunla da ilgili olabilir.

KeeTa
10-07-2017, 03:53   |  #5  
OP Taze Üye
3 mesaj

Kardeş sürcünün üstünde ünlem yok

çözünürlük degistirip girdim olmadı